Сборните групи в градините-пълно безхаберие от страна на възпитателките.

  • 3 398
  • 73
Вчера вземам детето от градина и виждам,че е бледа като платно.Гушнах я попитах какво й е."Ами не можахме да намерим шишенцето с вода и за това днес не е пила."Просто онемях.Идваше ми да удуша тази кляфка.Шише с вода съм дала,тя не могла да го намери.Чаши няма ли,бе хора?!Какво е това идиотско поведение,направо съм потресена.Днес детето плаче,не иска да ходи.Оставих я със сестра ми.Треперя като ви го пиша това.Толкова съм ядосана.
Виж целия пост
# 1
 Shocked   ooooh!  Ужас! Чак не е за вярване! Ти не "поговори" ли с учителката? Че в тия жеги може и да припадне детенцето! Ние също сме в сборна група в друга градина и хич не ми е спокойно и на мен - изобщо не познавам госпожите, а едната /добре, че е на съседната група...всъщност не е добре, нали и там са деца/ хич не ми вдъхва доверие, доста е грубичка. Но пък имат автомат за вода и всяко дете си налива , когато поиска. Отделно съм и сложила и шише с вода в гардеробчето, въпреки , че доста протестираха с/у това.
А иначе в нейната си градина ли е или в друга?
Виж целия пост
# 2
По принцип съм толерантна към лелките, но това е престъпно. Не бих оставила нещата така в никакъв случай!!!
Виж целия пост
# 3
В неделя я грабвам и при мама в провинцията.Хич не ми се разправя с директорката.Професията възпитател не е за всеки,трябва да ти е в сърцето.
Виж целия пост
# 4
За мен това би било въпрос и на отговорност към другите деца в тази група.
Ти си знаеш.
Виж целия пост
# 5
За мен това би било въпрос и на отговорност към другите деца в тази група.
Ти си знаеш.
Права си,така е,но те са на по 50 години.Ще говоря с директорката утре.Обещавам.
Виж целия пост
# 6
Уф, аз ли все на такива случаи попадам, но поради подобни причини се отказах да давам детето на градина.

   Не бих си премълчала за такова нещо, те по същата логика и без храна биха я оставили!
Виж целия пост
# 7
Права си,така е,но те са на по 50 години.Ще говоря с директорката утре.Обещавам.

Радвам се, че така реши. Определено трябва да научи директорката.   bouquet

Биляна, без храна - все ще има оправдание някакво. Но без вода в това време - това е престъпно, особено към дете.
Виж целия пост
# 8
Не мога да повярвам. И това в един от най-топлите дни в годината. Направо са за съд, мен ако питате.
Виж целия пост
# 9
Искам само да уточня,че нашите госпожи тя много ги обича,те са прекрасни и много добре се грижат за децата.Тези,за които говоря са само за този месец за сборната група,дежурни.Изобщо не им пука.
Виж целия пост
# 10
Как така  Shocked Това не само директора ами и по нагоре трябва да се знае
Виж целия пост
# 11
Да, сборните групи са отвратителни...
Разбрах, че детето ми е в сборна група в деня, в който го взех и по блузата му имаше цялата история на дневното меню, лицето му беше мръсно и се зарадва неимоверно като видя спасението си - мен и баща му. В сборна група ли е, започва да се моли от вечерта да не ходи.
Ужасно е. Бих го дала само ако са неговите госпожи. Иначе никога повече.
Виж целия пост
# 12
невереоятно съвпадение! и аз съм в дилема от тази сутрин- снощи никой не е забелязал, че майка ми взема детето от градина... ми можеше да е всеки... или ако са видели, не са дали знак.
тази сутрин го оставих разплакан, не искаше да ходи... дано се е успокоил, но до края на седмицата мисля да викам свеки на помощ...
Виж целия пост
# 13
Тази случка в ясла ли се случва? Защото до колкото знам в д.гр. има учителки и лелки, а не "възпитателки. Освен това, сборните групи са неизбежно "мероприятие". Когата от всяка група останат по 5-6 деца, нормално е да се сформира сборна група. а освен това бъдете сигурни, че на въпросните "дежурни" учителки също не им е безкрайно приятно да работят с деца от 3 до 7 год. В НИКАКЪВ случай не защитавам въпросната кокона. Аз на секундата щях да я хвана за косицата! Просто обяснявам, пче летния период е ужасен и не рядко има деца от други д.гр и стигат до 34-5 в една група. Просто въпрос за ИКОНОМИИ на общините!
Виж целия пост
# 14
Това е ужасно - как ще оставят детенцето без вода  ooooh!
И на мен не ми допадат сборните групи, а и на синът ми - също. Иначе до сега е ходил винаги с желание на детска, но в момента правят ремонт на тяхната занималня и са събрали децата от две групи заедно + няколко новопостъпили след изписване на таз-есенните първолаци.
Не става дума за София и до момента групите бяха до 20 деца. Сега са 32. Ужас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия