Мечтите стават реалност!

  • 1 272
  • 10
Здравейте мили момичета  Hug
Преди време, когато имах нужда пишех при вас, сега за моя най-голяма радост ме вълнува друго, но тайничко все си поглеждам тук и се моля все повече от вас да изживеят моите "тревоги" и радости, които сега изживявам.
Ние със съпруга ми имахме щастието да попаднем на компетентен лекар, който успя да назначи правилно лечение на мъжа ми да успеем да си заченем бебенце, но не всички имат късмет да попаднат на подходящия лекар....
Иска ми се да ви разкажа за едно семейство (приятели на моите родители), които са безкрайно щастливи в момента, за да дам пример как някой неща стават мноооого бавно, НО все пак се случват.

Женени са от 19г. и от толкова правят опити за свое собсвтено бебе  Tired Ние сме от Русе - град с недотам кадърни лекари по отношение на стерилитета и много други неща.... та тези хора от много години се лутат в цяла България и срещат неразбиране и некомпетентност: "всичко е наред", "нямате пробле" или "Няма причина да нямате деца" - все такива заключения от много компетентни лекари и те си се надяват и вярват, че  и тяхното чудо ще стане.
Е да, ама не......... Sad
Докато преди 3 години не стигнаха до д-р Стаменов, който откри техния проблем и успя да им помогне. Пътят беше много труден, НО след трети опит инвитро те сега си гледат малката дъщеря, която е вече на 1 месец  Hug
Майката е на 41години, но всичко мина успешно и тя и малката им дъщеричка са добре.
Не се отказвайте - винаги има шанс   bouquet  bouquet  bouquet
Пожелавам на всички вас да успеете да сбъднете мечтите си!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Супер!
Да им е жива и здрава, сигурна съм че ще е най-обичаното дете!
Понякога нещата стават мнооого бавно, точно поради мотаенето по разни набедени лекари.
Успех и за напред!
Виж целия пост
# 2
Да им е живо и здраво момиченцето, да расте силно и безгрижно.
Да е жив и здрав д-р Стаменов, за да има повече такива новини.
Виж целия пост
# 3
ОХ НАПРАВО НАСТРЪХНАХ МНОГО СЕ РАДВАМ  ЗА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА СЕ РАДВАТ МНОГО НА МАЛКАТА ПРИНЦЕСКА Hug
Виж целия пост
# 4
Да са живи и здрави цялото семейство!Дано да има повече доктори като д-р Стаменов,които да донесат щастие на още много семейства!
Виж целия пост
# 5
Да са живи и здрави цялото семейство!Дано да има повече доктори като д-р Стаменов,които да донесат щастие на още много семейства!


 Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 6
Прекрасно е, наистина!
   Жива и здрава да им е дъщеричката!!!
Виж целия пост
# 7
Да им е жива и здрава дъщеричката и много да ги радва!  Hug
На всички пожелавам такова щастие!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Ей, днес страхотни новини!Браво, да са живи и здрави!
Благодарим за хубавите думи, Марина!
На теб желая леко раждане и много щастие скоро!

  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 9
marina_79 лека бременност Praynig Praynig Praynig
Да е жива и здравичка малката кукла Hug  bouquet
Виж целия пост
# 10
Благодаря ви момичета  Hug
Да ви се връщат всички хубави пожелания   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия