Тъпи ли са тъпите?

  • 3 197
  • 52
# 30
Тъпо е да си тъп .Още по- тъпо е да знаеш ,че си тъп .

А най-тъпо е да не знаеш, че си тъп.
Не това е най- хубаво ....
Виж целия пост
# 31
То тъпотата е по рождение, раждаш се или тъп или умен. Ако си се родил тъп, квот щеш да правиш, пак тъп ще си останеш.
Виж целия пост
# 32
хехехе ,кое бебе е тъпо ?
Виж целия пост
# 33
... Когато си умен пък често се питаш дали си тъп и стигаш до заключението, че си умен. В този случай е възможно да си тъп, но да се самозалъгваш, че си умен и ти. ...

Напротив, в повечето случаи умните хора се питат дали са тъпи, и си мислят, че е възможно да е така. Рядко умен човек нарича себе си умен. Тъпият се нарича умен (или всезнаещ).

... На базата на разсъжденията си смятам, че е напълно възможно да сме всички много тъпи. ...

Напълно е възможно.
Виж целия пост
# 34
Не е съвсем така. Аз се имам за умен и не смятам, че съм тъп.
Значи съм тъп ли?
Виж целия пост
# 35
хехехе ,кое бебе е тъпо ?

Аааааааа, бебета тъпи няма, то после им проличава, като поотраснат. Mr. Green
Виж целия пост
# 36
Не е съвсем така. Аз се имам за умен и не смятам, че съм тъп.
Значи съм тъп ли?


така излиза  Laughing
иначе и аз съм умна Grinning
Виж целия пост
# 37
Не е съвсем така. Аз се имам за умен и не смятам, че съм тъп.
Значи съм тъп ли?


Дадох възможност и за изключения.  Mr. Green
Виж целия пост
# 38
Никой не е някой, че да казва кой е тъп и кой не е. Ако някой е тъп, то той е такъв поради факта, че е определен като такъв от "някой", който според горните изчисления е всъчност никой....... Confused

Има разлика между някой и никой. Това, че не си някой не значи, че никой не е някой. В бизнеса с оръжията поне е така, при теб не знам.

... Когато си умен пък често се питаш дали си тъп и стигаш до заключението, че си умен. В този случай е възможно да си тъп, но да се самозалъгваш, че си умен и ти. ...

Напротив, в повечето случаи умните хора се питат дали са тъпи, и си мислят, че е възможно да е така. Рядко умен човек нарича себе си умен. Тъпият се нарича умен (или всезнаещ).

... На базата на разсъжденията си смятам, че е напълно възможно да сме всички много тъпи. ...

Напълно е възможно.

За да знаеш (и да казваш 'напротив') какво им е на умните и какво правят значи самата ти имаш себе си за умна, което според сметката ти те прави тъпа. Формулката куца или или или

Не е съвсем така. Аз се имам за умен и не смятам, че съм тъп.
Значи съм тъп ли?


Тук никой не е казал, че нещо значи нещо при всички случаи. Това, че заемаш отбранителна позиция от първия си отговор означава, че вероятно утре ще се жениш и нервите са лабави.

Виж целия пост
# 39
хехехе ,кое бебе е тъпо ?

Не се излагай на публичен присмех, иди в Нашите деца и чети наред как четат двегодишните, други рисуват с маслени бои. Моето е тъпо, но това е ген, все пак, няма шанс.
Виж целия пост
# 40
...За да знаеш (и да казваш 'напротив') какво им е на умните и какво правят значи самата ти имаш себе си за умна, което според сметката ти те прави тъпа. Формулката куца или или или
...

Не, аз съм тъпа, което означава, че се мисля за умна, което автоматично ме прави тъпа.

Пак опираме до всички са тъпи.
Виж целия пост
# 41
Аз тъпа ли съм, като не съм се
разписала досега в тази тема.
Трябва ли да се притеснявам.
Виж целия пост
# 42
Тео, мерзавец, стига с тези кодови кодове.
Карате всички останали да се чувстват тъпо.
Особено тези, които не са галили пистолети.
Да не говорим за притеснителните. Ето, филма
с биирфеста и беемвето съм го гледала, но не
бих повторила. Що да си давам телефона тогава.
Но ще ви чета с удоволствие, щото съм воайорка.
Виж целия пост
# 43
Тъпо е да задаваш тъпи въпроси. Ти тъп ли си, като не можеш да се сетиш, че "все пак, а? А?" е по-яко от "или или или"?
Виж целия пост
# 44
Тъпа съм, признавам си.
Хамър се пише с u.
Обидно ли е да ти кажат, че си по-тъп от тъпоъгълен триъгълник? Защото той все пак има и две остри страни? Или изразът е "по-тъп от тъп ъгъл"? Има ли душевен тъпоъгълник и що за фигура е той, някой построявал ли го е в равнина?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия