С какви препарати почиствате/избелвате PVC и пластмаси

  • 3 221
  • 9
От опит вече знам, че от хлоросъдържащи препарати пластмасите пожълтяват.  Rolling Eyes
Искам да се допитам до Вас  newsm78 Какво използвате за почистване и избелване?!

п.п. Единственото на този етап, което ми върши работа е препарат за монитори.
Виж целия пост
# 1
Meglio  Peace
Виж целия пост
# 2
мистър пропър...намажи и изчакай малко, но мирише гадно

медикс универсал върши същата работа, мирише прекрасно и ти излиза доста по тънко.
Виж целия пост
# 3
Mr. Muscolo - kitchen  или Mr. Muscolo - bathroom, за по-замърсените неща.  Peace
Meglio-то - също!   Peace
Виж целия пост
# 4

Обезмаслителя ли имаш предвид?
Виж целия пост
# 5
...п.п. Единственото на този етап, което ми върши работа е препарат за монитори.

Аз пък с пяната за почистване на компютри работя  Joy перфектен резултат при най-замърсените участъци

Перилис за прозорци,пвц и метал също - при по-леки случаи
Виж целия пост
# 6

Да ви кажа точно на този препарат изрично си пише, че не е за пластмаси и им разяжда покритието -) От него ми пожълтя една лента на хладилника.
Виж целия пост
# 7
Цитат
Аз пък с пяната за почистване на компютри работя  Joy перфектен резултат при най-замърсените участъци

Направо е вълшебна, но си мислех, че има и нещо друго ...
Виж целия пост
# 8

Да, точно него.  Simple Smile


Да ви кажа точно на този препарат изрично си пише, че не е за пластмаси и им разяжда покритието -) От него ми пожълтя една лента на хладилника.

Проверих, на опаковката, поне на този, който аз ползвам, не пише такова нещо, а и аз не съм имала никакви проблеми досега.  Peace

Освен него, използвам и Pronto Antistatic (спрей), но доста по-рядко го използвам за пластмаси - най-вече за шкафовете от ПДЧ.
Виж целия пост
# 9
С Пронто антистатик или с препарат за стъкло. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия