Конци след секцио

  • 7 162
  • 19
Как излизат вътрешните шевове след секцио, нещо ми излизе от долу като слуз да не би да е това или имам друг проблем ?
Виж целия пост
# 1
В повечето случаи се резорбират,много рядко някой може да тръгне да излиза.А слузта най вероятно са лохии.
Виж целия пост
# 2
Не вярвам да са конци.Моите излязоха от раната със гной.Иначе повечето конци се резорбират след време както ти е написала desyta .
Виж целия пост
# 3
Моите също излязоха от раната с гной, близо месец тялото ми ги изхвърляше. Част от вътрешните също излязоха, разбрах го тъй като изхвърлих възелче Grinning, но това се случва само при тези които имат непоносимост към копринени конци /такава се оказах и аз/ Wink
Виж целия пост
# 4
Здравейте,момичета!На мен досега-8 месеца след раждането никакви конци от никъде не са ми излизали.Единствения конец,който си го пазя даже за спомен,е този с който ме бяха зашили отвън-нещо като корда с две копчета отстрани.
Виж целия пост
# 5
Мен ме шиха с конци, които се разтварят и абсорбират от тялото.
Виж целия пост
# 6
Нищо от никъде не ми е излизало Peace
Виж целия пост
# 7
Мен ме шиха с конци, които се разтварят и абсорбират от тялото.
...само на 5-ия ден ми махнаха 2странични.
Виж целия пост
# 8
Нищо от никъде не ми е излизало Peace

И на мен така  Peace
Виж целия пост
# 9
Резорбираха си се без грижи!
Виж целия пост
# 10
Вътрешните/за кито не бих разбрала,ако не ми бе казано от лекаря, са се резорбирали явно/, а отвън бях защипана с телбот/мината сам била на някаква машина/,които ми бе махнат на около 8 ден-можело и по-рано.
Виж целия пост
# 11
Моите също излязоха от раната с гной, близо месец тялото ми ги изхвърляше. Част от вътрешните също излязоха, разбрах го тъй като изхвърлих възелче Grinning, но това се случва само при тези които имат непоносимост към копринени конци /такава се оказах и аз/ Wink

И моите започнаха да излизат така Confused
Виж целия пост
# 12
 1г и 3м след операцията ми излязоха в 2 поредни месеца две възелчета.Нямаше слуз.Излязоха по време на цикъл.
Виж целия пост
# 13
Аз бях с метални конци, които ми махнаха на втория ден и слава богу. Нещо тия абсорбиращите уж са по-хубави, ама много често се случва някой да не се абсорбира..що така става, не знам...
Виж целия пост
# 14
Ха -- аз въобще не съм се замисляла за вътрешните...  newsm78 Но пък и не съм забелязала странни течове... #Crazy
Виж целия пост
# 15
Нищо от никъде не ми е излизало Peace
и на мен Shocked
Виж целия пост
# 16
Нищо от никъде не ми е излизало Peace

 и на мен така засега newsm12
Виж целия пост
# 17
Външните ми ги махнаха на 7-я ден, а вътрешните се резорбират от организма.
Най-добре е да се посъветваш с гинеколога си.
Виж целия пост
# 18
На мен вътрешния ми изби от левия край на операцията, но ако не бях отишла на хирург да го махне, сигурно още щях да ходя с рана на корема  #2gunfire #2gunfire А според лекарката ми трябвало да се резорбира.
Виж целия пост
# 19
Резнаха ми 2 възелчета от ляво и от дясно на 4тия ден (мисля беше)след операцията,а вътрешните както много преди мен са казали се разграждат сами и не съм имала проблеми Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия