Кога ви се възстановиха ореолите на гърдите

  • 4 723
  • 45
Защото вече 5 месеца станаха, а мойте са си все още големи и тъмни а не кърмя от 3 месеца newsm78 Кога ли ще се свият и избледнеят?
Виж целия пост
# 1
И аз се чудя дали се оправят въобще.Чувала съм че си остават малко по тъмни.Моите така пораснах че искат да завладеят целите гърди Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Моите така пораснах че искат да завладеят целите гърди Mr. Green
То май и при мен на там отиват нещата ама поне да се свият малкоооооооооооооо newsm45
Виж целия пост
# 3
Моите не се увеличиха кой знае колко много, но определено след като спрях да кърмя, не се върнаха към предишното състояние. Останаха си големи Sad
Виж целия пост
# 4
Правилно е ареола, защото ореол е съвсем друго нещо  Wink. Иначе моите все още са големи, но избледняха (аз кърмя, не знам дали това има значение)
Виж целия пост
# 5
Моите си останаха големи и тъмни.Не кърмя вече повече от година и си мисля,че така ще си останат.
На мен,обаче,това не ми пречи изобщо Wink
Виж целия пост
# 6
на мен пък изобщо не са ми се променяли.....
Виж целия пост
# 7
май около 6м. ако правилно си спомням. в момента са както преди. продължавам да кърмя.
Виж целия пост
# 8
Моите не се промениха  newsm78 .
Виж целия пост
# 9
най-вероятно след като гърдите ти се смалят отново и ареолите ще се
Виж целия пост
# 10
Ареолите се свиват, когато бюста спадне след спиране на кърменето.
Но тъмният цвят си остава  Confused
Моите потъмняха още повече вторият път.
Виж целия пост
# 11
Моите бяха изсветлели след първата година и нещо кърмене, сега пак потъмняха с бременността. Винаги са си били големи, не са се уголемявали специално след раждането.
Май общоприетата цицоестетика изисква да са ти малки, но аз подлагам активно на съмнение основанията й.  Sunglasses
Виж целия пост
# 12
Но тъмният цвят си остава  Confused
Аха Cry
Виж целия пост
# 13
И аз се чудя дали се оправят въобще.Чувала съм че си остават малко по тъмни.Моите така пораснах че искат да завладеят целите гърди Mr. Green

Скица Mr. Green
А ще станат ли пак твърдички като преди,че сега са ми като мехове меки Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 14
моите изобщо не са се променили. Само гърдите ми станаха по мънички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия