Дете преди брака или следнего?

  • 5 460
  • 93
# 60
За сведение,синът ни се роди 3 години след като подписахми..Голям риск значи е поел съпругът ми като ме е взел така на сляпо.

"Първо ще я пробвам дали може да роди, пък после ще видя дали ще я взема." Смееш се, но аз това наистина съм го чувала и то от мъж с претенции за интелект.
Виж целия пост
# 61
Точно за това се изразявам така ,защото съм го чувала това МНОГОКРАТНО от мъже.Ама ние жените сме си виновни де.Ходим им по гайдата.Аз да не съм някаква си там утроба и само за това да ме ценят.Аз съм човек,с чувсва и емоции и не мага да се съглася,че с мен може да се експериментира и ако експериментът е неуспешен,ще ме бракуват като непотребна вещ.
Виж целия пост
# 62
Ей, какви са тези изводи? Ние също решихме да се оженим точно защото решихме да имаме  дете. Когато си записахме датата за сватбата, не бях бременна, но на сватбата вече бях. И бях супер щастлива от този факт, а че на някой не му харесват бременни булки хич не ми пука  Simple Smile
Тес,вие сте си записали дата за сватба,без мъжът ти да се е интересувал от това дали си бременна или не.Ето тук е съществената разлика между теб и авторката на темата,дето първо ще я тестват.
Виж целия пост
# 63
Времената сега са други и всеки постъпва така както ги чувства нещата.
Лично аз нямам нищо против брака и моето се роди 2.3 години след сключване на брак.
Но мъжът ми пък как не се е сетил да ме пробва първо и след това да се ожени за мен  newsm78?
Виж целия пост
# 64
Ей, излезе малко като надхвалване вече.  ooooh! Ако става на въпрос, мъжът ми ме "взе" навремето с лекарски прогнози най-вероятно изобщо да нямам деца. Но не се наемам заради това да твърдя, че е държал на мен повече, отколкото примерно който и да е мъж, който се жени за вече бременната си приятелка.

Ако бях забременяла случайно и се бяхме оженили по тази причина, и двамата щяхме да сме също супер доволни и щастливи!
Виж целия пост
# 65
Тъй като така или иначе жените сме повече от мъжете,те имат повече избор от нас.Вече е рядкост мъж да се ожени ,без жена му да е бременна или да му е родила дете.Факт.
Виж целия пост
# 66
Абсолютно си е до мъж. Който си е мъж на място няма да изпадне до такива сметки, мисля си аз.
Виж целия пост
# 67
време е и аз да отговоря по тоц.чно на въпроса си да аз съм за детето преди брака стига само то да нее единственото,което ни свързва със избрания мъж и да не е главната причина за осъществяването му.Останалото е въпрос на личен избор
Виж целия пост
# 68
време е и аз да отговоря по тоц.чно на въпроса си да аз съм за детето преди брака стига само то да нее единственото,което ни свързва със избрания мъж и да не е главната причина за осъществяването му.Останалото е въпрос на личен избор
Извинявай,ама нищо не разбрах...
Виж целия пост
# 69
Тъй като така или иначе жените сме повече от мъжете,те имат повече избор от нас.Вече е рядкост мъж да се ожени ,без жена му да е бременна или да му е родила дете.Факт.

Не се бях замисляла върху това, но факт е.
Не смея да правя грандиозни изводи от него, но сериозен повод за размисъл ми е.
Виж целия пост
# 70
Ей, излезе малко като надхвалване вече.  ooooh! Ако става на въпрос, мъжът ми ме "взе" навремето с лекарски прогнози най-вероятно изобщо да нямам деца.
За щастие лекарските прогнози понякога са неверни...
Виж целия пост
# 71
Ей, излезе малко като надхвалване вече.  ooooh! Ако става на въпрос, мъжът ми ме "взе" навремето с лекарски прогнози най-вероятно изобщо да нямам деца.
За щастие лекарските прогнози понякога са неверни...
За щастие! И моята свекърва правеше намеци, макар че мъжът ми вече беше пояснил, че ще е с мен с или без деца (за сметка на това дъщеря й остана без деца...).
Виж целия пост
# 72
Да, така е, имам 2 деца въпреки мрачните прогнози, което си е чист късмет!
Виж целия пост
# 73
Да, така е, имам 2 деца въпреки мрачните прогнози, което си е чист късмет!
И при мен казват, че е късмет (и то "невероятен"!), но си мисля, че докторите говорят повече, отколкото би трябвало.
Виж целия пост
# 74
Както се случи, миличка... Няма една рецепта, пък и един се чувства по-спокойно така, друг иначе... Ти си виж вие двамата какво мислите и искате...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия