ЧЕРЕН СПИСЪК на продукти за отслабване

  • 149 429
  • 144
Дано не се повтарям с темата-обаче след толкова информация изпитах необходимост да синтезираме малко "химията" и "билките"-таблетки, чайове,прахове и пр.Може би трябва да се направи и "бял" списък,защото нещата са доста субективни и има препарати,които при някого дават резултат-при друг-не,обаче по-голяма част май са само реклама и печалба-особено българските "билкови" .
Та в моя черен списък засега са
продукта МЕДО
табл СИЛ
капс КАЛОРЕКС
таблЛАКСИТ ФИБРАКС ЗАРСЕНА ЛИПОРЕДУКТна Тошковците и Сашка Николова-те само разхлабват
новият продукт ХЕРБА СЛИМ ФОРС
Ами засега толкова се сещам-тези съм ги изпробвала-като се сетя и за други изпитани през годините пак ще ги пиша.
Сигурно ще има хора и на обратно мнение,но тъкмо ще поспорим,за какво си заслужава човек да си дава парите и за какво-не.
 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11 newsm11
Виж целия пост
# 1
Браво на тео за темата! Аз ще допълня някое неща, които не стават за нищо:

- кларинол кла 1000
-липоредукт
-нопаслим
-златно чудо 14

за сега за друго не се сещам, но тези съм ги пробвала и са боклуци! Не ги купувайте!
Виж целия пост
# 2
Е как ще пропусна ... та аз съм пила 1001 неща , защото се боря с килограмите цял живот . Къде успешно , къде не . В момента е напълно успешно - свалила съм 10 кг без никакви хапченца за около месец и една седмица .

ето и моята печална класация

Златно чудо - класирам го на първо място , заради един печален факт - ако от другите препарати за отслабване не свалях , то от този не само не свалих , но и качих 3 кг след едноседмичен прием .
Ако си мислите , че съм яла спагети и ръфала баници по цял ден - тц седях на салатки и месце и реших да си помогна с чудото .  Crazy

Хербалайф - държи второто място , защото от него успях да сваля около 10 кг , но се разделих с около 350 лв . По цял ден разнасях шишенца , бурканченца и "ядях " шейк - тоест гладувах си по всички параграфи , но давах и пари , за да гладувам .
Защото каквото и да ми говорят консултантите на Хербалайф - 200 мл мляко с малко протеин вътре с които заместваш вечерята и закуската са си глад , а за обяд в книжката на Хербалайф пише - може да ядете от всичко , но е добре да предпочетете салати , месо и въобще здравословни храни до 600 калории .
Тоест аз давам 350 лв , карам на два шейка и една салата с месо и съм 10 кила по малко , а сега за един месец ядене сутрин , обед и вечер съм пак 10 кила по малко - но 350 лв са си все така мои .  Mr. Green



Има и още , но ще допиша по късно .
Виж целия пост
# 3
В моя списък са:
-Кларинол Кла 100
-Елфино
-Фитлайн - продуктите им били много хубави и давали сила, но шейковете за отслабване... Ами ще кажа същото както Непукистка за Хербалайф, само че ти излиза по-скъпичко - около 550-600 лв. на месец. И пак си на диета - закуската и обяда заместваш с шейк, а на вечеря салата.

Супер тема. Браво ТЕО! Peace
Виж целия пост
# 4
Моя личен черен списък:
На първо място Златното чудо - файда нулева, медец, разреден с водица.
L-карнитин - два дена строга диета, 1 кг. +. Не е за мен това чудо!
Виж целия пост
# 5
karnitina w 4erniqt spisyk Joy Joy Joy
ako si go wzemala pod 3-4 grama na den-razbira se 4e efekt nqma da ima.ne 4akajte 4udesa ot hranitelnite dobawki Peace
Виж целия пост
# 6
Моя личен черен списък:
На първо място Златното чудо - файда нулева, медец, разреден с водица.
L-карнитин - два дена строга диета, 1 кг. +. Не е за мен това чудо!

L karnitina по никакъв начин няма нищо общо с 1 кг отгоре , бъди сигурна в това .
Има много причини да си на диета и изведнъж да ти покаже разлика кантара ... все пак само от течности може да варираме от 1 - 4 кг за един ден .
Приеман 30 мин преди спорт дава сила , топи мазнини и въобще върши страхотна работа .
Карнитина се е доказал отдавна , друг е въпроса как е приеман .  Thinking
Виж целия пост
# 7
Boge, kolko myka ima po tozi swqt, boge Peace
Виж целия пост
# 8
Boge, kolko myka ima po tozi swqt, boge Peace

Първо се ограмоти, второ се научи да пишеш на кирилица и трето- не се заяждай!


Сил за отслабване ли е?
Виж целия пост
# 9
Boge, kolko myka ima po tozi swqt, boge Peace

Нещо не схвана , или ?

Упс ,  попаднах на няколко твои мнения , сега разбирам защо не схвана нищо ...  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Браво newsm74 на авторката за темата, крайно време беше да се систематизира тази информация. Като чета за какви пари става въпрос, направо свят ми се завива. Че то за 500-600лв на месец можеш да си позволиш да се храниш пре-здравословно и пак да отслабнеш, но без хапове, а да и за бая карти за фитнес има парички   Peace
Виж целия пост
# 11
Моля, да не се пропускат :
 Зелевата супа;
Както и онова пъпчасващо кафе Вита голд, Слим ефект и т.н.
За тошковците вече е казано.
Виж целия пост
# 12
Да запиша и аз моя опит ooooh! Hug
златно чудо- 0
био корект+-алергична реакция #Crazy
ксаникал - 2 опаковки, ефект 0 и само в 00 си седиш Crazy
чайчета - само си мислим, че е от тях newsm78, без Сание, защото от него умирам от болки в корема  #Cussing out
Стига толкова опити Hug  Дюкан или  НВД и вече -7 кг. Laughing
Виж целия пост
# 13
   :party:E, зелевата супа и биокоректа ги бях забравила ooooh!
То в дългия ми житейски опит и вечната борба с килограмите какво ли не мина  newsm78 newsm78 newsm78
направо ме е срам да се сетя и пиша за всички глупости Embarassed Embarassed Embarassedобаче като ме хване мързела/за фитнеса/ и се размечтая за бързи чудеса-така става smile3538 smile3538 smile3538
Момичетааа Naughtyне се заяждайте/макар че в спора се ражда истината/  ами дайте да попълваме списъка,защото "химичната" и "билкова" индустрия богатеят за сметка на нашата наивност/меко казано/ #Cussing out
 smile3525 smile3525 smile3525
Виж целия пост
# 14
Витаголд - пъпчасващо кафе???
Това сериозно твърдение ли?
Нима някой вярва, че се отслабва от кафе или пък излизат пъпки от него?; Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия