От стар телефонен номер да намеря новия?!

  • 12 419
  • 22
Някой знае ли как става?

Имам само стария номер и се оказа че е променен,....пробвах с 8,9 отпред,но нищо  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Звънни на услуги, ще ти го кажат.
Виж целия пост
# 2
Не съм сигурен, че от Италия може да звъни на услуги.
Може да пише на лични на съфорумка в Бг, тя да звъни на услуги и да и отговори на лс.
Виж целия пост
# 3
Принципно като се звънне на 144 /т.е. услуги/ и като се каже стария телефонен номер, хорицата изнамират новия.
А човек като има желание и от Италия може да го направи  smile3503!
Виж целия пост
# 4
Принципно като се звънне на 144 /т.е. услуги/ и като се каже стария телефонен номер, хорицата изнамират новия.
Не на всеки се казва номера. Моят, например, няма да го кажат на услуги, защото като си взимах номера, сложих отметка, че не искам да влиза в тел. указател, както и да бъде казван от услуги.
Виж целия пост
# 5
Абе то и Лиска се мъчи да звъни от странство на повреди на 130, ама трънци.
Виж целия пост
# 6
Принципно като се звънне на 144 /т.е. услуги/ и като се каже стария телефонен номер, хорицата изнамират новия.
Не на всеки се казва номера. Моят, например, няма да го кажат на услуги, защото като си взимах номера, сложих отметка, че не искам да влиза в тел. указател, както и да бъде казван от услуги.

Така е! Но нищо не пречи жената да опита  Naughty!
Виж целия пост
# 7
Не всички са с 9 и 8. На баба ми примерно започваше с 38, а сега - с 898.
Виж целия пост
# 8
Може да се изнамери телефонен номер, ако се знае ЕГН-то.  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
От услуги на мен поне не са ми казвали нов номер без посочен адрес. А ако е сменен с цифров - цифрите може да са коренно различни от стария.
Виж целия пост
# 10
Аз съм набирала 6677, изчакваш да се включи една мацка, и после набираш стария номер. Незнам обаче дали този номер е различен за различните градове. Аз съм го правила във Варна.
Виж целия пост
# 11
Отвори си сайта на БТК. Намери указателя. Ако знаеш адрес и две имена ще ти излезе новият телефон. Peace
Виж целия пост
# 12
Хм,лошото е,че имам само телефона и евентуално фамилията  Thinking

Ще опитаме с 144 или пък това със 6677 ме заинтригува  newsm78

Мерси   bouquet
Виж целия пост
# 13
Може и да се окаже невъзможно.Аз , например, това лято много исках да намеря една бивша съученичка докато бях във Варна. Помня само телефонния й номер и това, че беше на улица "Скобелев". Обаче щом звъннах, ми съобщиха, че телефона е сменен. От услуги ми казаха, че смяната е от години и вече било невъзможно да ми помогнат, ставало само по адрес. Добре, ама аз не го помня, дори не бих могла да го намеря, въпреки че опитах по спомен. Ходила съм у тях 2 пъти, но това беше преди повече от 10 години. Пробвах да я открия и в Атол.бг, но я нямаше. Някой ако може да ми даде идея как да намеря съученичката си ще бъда благодарна!
Виж целия пост
# 14
Може да се изнамери телефонен номер, ако се знае ЕГН-то.  Mr. Green

Това пък как става?  Thinking

да не говорим, че телефонният пост трябва да се води на твое име. МОят се води на мен, например, дай да видя къде ства това и да пробвам дали като си напиша ЕГН-то ще ми извади и номера  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия