пране на бебо

  • 1 605
  • 44
До кога перяхте дрехите на вашите бебоци отделно и с бебешки прах? Моето детенце е на 6 месеца и мисля да му пера дрешките на едно с нашите.
Виж целия пост
# 1
Още ги перем отделно, но едва ли ще стане нещо ако започнеш да ги пускаш заедно.
Виж целия пост
# 2
Моето дете е също на 6 месеца и нямам намерение скоро да смесвам дрехите ни. Но щом си решила, можеш поне да избягваш чорапите и бельото на големите да се пере с бебешките дрехи.
Виж целия пост
# 3
Бебето го къпя,а за прането на дрехите етоhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=205763.0
Виж целия пост
# 4
В началото перях дрехите на сина ми отделно от нашите, но от 6-тия меец нататък ги смесвам. Само отделно пера нашето бельо. Много е лесно да се предадат гъбички чрез прането.
Виж целия пост
# 5
Перях дрехите й отделно до 10-я месец.
Виж целия пост
# 6
според мен изчакай поне до годинката Naughty
Виж целия пост
# 7
До годинка Peace
Виж целия пост
# 8
докъм годинката, да!
Виж целия пост
# 9
Все още пера отделно и смятам и занапред да е така.Все пак бебешкия прах за пране е щадящ бебешката кожа+това не слагам ароматизатор,а нашите дрехи ги пера с по-силен прах за пране.
Виж целия пост
# 10
Все още пера отделно и смятам и занапред да е така.Все пак бебешкия прах за пране е щадящ бебешката кожа+това не слагам ароматизатор,а нашите дрехи ги пера с по-силен прах за пране.
Peace
Виж целия пост
# 11
До 1 година  Peace
Виж целия пост
# 12
Същата тема е пусната преди 3 дни. Ето я!
Иначе конкретно по въпроса - на 1,5г. е синът ми и все още пера дрехите му отделно - за два дена се събира по една пералня с негови дрехи Mr. Green .
Виж целия пост
# 13
Peace
Виж целия пост
# 14
бебето го къпя, не го пера.

а дрехите - ако няма алергии... екземи и т.н. мисля че след годинката можеш да ги переш заедно с вашите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия