"БУРГАС и морето"отвори врати, за песни и т

  • 13 909
  • 292
# 15
пфуууу,голям срам таз година....
аз bowuu , дето пея само в банята под душа и то за да гоня хлебарките,пея по-хубаво от Н.Милков ,а те взеха че и наградата му дадоха ooooh!
 Whistling Whistling Whistling заслужи си освиркването Whistling Whistling Whistling


п.с. някой др да е забелязал отсъствието на megita? да не е отишла да ражда сладурката? newsm78
Виж целия пост
# 16
цоп ukliam1
Виж целия пост
# 17
Добро утро и от мен.

А тези госпоЙци, дето се прозяваха снощи, също ли бяха от конкурса? Коя от тях спечели? Толкова бяха зле милите.
Виж целия пост
# 18
Честити рожденици /малко на патерици/:
 newsm51Маги на Вери  newsm59
 smile3525Виктор на evve nbirthday
 smile3525Филип на Тадела newsm67
Пожелавам им много здраве, радост и истинско щастливо детство. А на техните родители много весели мигове и положителни емоции с дечицата им.
Виж целия пост
# 19
Ето няколко снимки и от дискотеката в петък - 1, 2, 3, 4.
Виж целия пост
# 20
Здравейте момичета.Някой да знае нещо за sirenna?Искаше да и обясня по-подробно за секциото във Варна,но аз имах проблеми с нета и не можах да и пиша,а и виждам,че не е влизала скоро.Да не би вече да е родила Thinking?
Виж целия пост
# 21
Запис
Виж целия пост
# 22
Запис
Виж целия пост
# 23
 Simple Smile
Виж целия пост
# 24
Здравейте!
Запис и от мен.Много отдавна не съм писала в темичката /трябва да поправя грешката си  Embarassed/, но затова пък ви чета най-редовно. Hug
Виж целия пост
# 25
Ксения, как сте? Вали оздравя ли? Чакаме ви за плаж, само да се пооправи времето, де.  Simple Smile
Виж целия пост
# 26
Ооо, Веси! Heart EyesОздравя Вали, да.Нека се оправи времето и задължително ще се видим. Hug
Виж целия пост
# 27
Честит Рожден Ден  newsm59 /на патерици/ на всички малки и големи  сладурковци  Tada

Не ви ли се струва, че идва ужасна буря  Rolling Eyes ..... само да не ти се налага да си навън по това време  Mr. Green
Виж целия пост
# 28
Струва ми се, че това време е идеално за сън, такова едно мрачно и дъждовно. Току що изпих една биричка и малко ми трябва да ида да си полегна.  Crazy
Виж целия пост
# 29
Със закъснение, но пък от сърце да честитя и аз рожденните дни на малки и големи момичета и момчета!  bouquet

Леле, какъв дъжд вали... ShockedНаистина си е само за сън...
Веси, ако имаш възможност полегни си! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия