Кой колко бутна...?

  • 3 603
  • 86
Да си сверим часовниците. Имам предвид кой колко кихна така да се каже на лекарят, който ви изражда?
Става въпрос за избор на лекар и сумата за която въпросното светило се ангажира.
Интересувам се предимно за лекари във Варна Wink
Виж целия пост
# 1
300-секцио,но не е във Варна
Виж целия пост
# 2
За София.Николко.Планово секцио. Peace
Виж целия пост
# 3
Николко. Не съм се уговаряла - раждах нормално с екипа, който беше на смяна.
Мразя да "бутам"  #Cussing out
Виж целия пост
# 4
Забравих да добавя секцио по свое желание, но и други отговори ще са ми от полза Grinning
Виж целия пост
# 5
не съм "бутнала", направо си ме изнудиха ooooh!
250 лв секцио, но не във Варна
Виж целия пост
# 6
Николко. Не съм се уговаряла - раждах нормално с екипа, който беше на смяна.
Мразя да "бутам"  #Cussing out

То и аз не обичам, ама съм решила този вариант и няма друг начин.
Виж целия пост
# 7
Не може да се каже бутане защото ,първо аз поисках да раждам точно при този доктор и ходих през цялата бременност на частно при него.А за самото раждане на доктора 280 лв,епидурална 90 лв.,за вип стая,на акушерката и санитарката отделно.Но за второто живот и здраве без да му мисля пак ще си раждам при него с тази разлика,че сега работи в СЕЛЕНА и не знам колко ще струва,но съм страшно доволна ,така че колкото и да е  ще си заслужава. Peace
Виж целия пост
# 8
Определено не съм "бутнала" пари. Дадох от благодарност!
Бях категорична, че ще раждам с операция. Лекарката ми настояваше за нормално, но не успя да излезе на глава с мен. Благодарна съм й, че по никакъв начин не ми намекна за пари, по всяко време на денонощието ми вдигаше личния си телефон. След като мина операцията ме взимаше да си говорим в нейната стая вечер. Раждах в държавна болница и останах само заради нея. Дадох й 500 лв. Анестезиолог също си избрах аз. На него:150. На целия операционен екип направихме почерпка. В следродилно като тръгвах им занесох 2 огромни торти. Но никой освен една супер нагла санитарка не си е правил устата за пари. На санитарката, между другото, заради отвратителното й нахалство не дадох и стотинка! Но всичко това е защото аз исках! За мое и на детето ми здраве!
Виж целия пост
# 9
В частна клиника в Русе  - по ценоразпис , без "бутане" - 930 лв
(секцио + инжекцията анти Д гамаглобулин).
Виж целия пост
# 10
150 лв. нормално, но не в Варна
Виж целия пост
# 11
Секцио, по взаимно съгласие  Mr. Green, при шефката на родилно отделение, в самостоятелна стая - нищо не платих, не "бутнах", не "кихнах" /е, бях "тежък случай" и шефката не посмя да се довери на никой друг, за да не ни "изпуснат"/.
Виж целия пост
# 12
Аз родих секцио /наложи се в процеса на раждане/ и платих ОФИЦИАЛНО 750 лева в частна клиника в Пловдив-СЕЛЕНА се казва. Отидох в болницата само с едни чехли, хавлия, паста и четка за зъби. Всичко друго-екипа от доктори, упойка, обезболяващи, дрехи на бебо, храна /от елитен ресторант в Пловдив-по твое желание всеки ден минават да те питат какво искаш за обяд от менюто на ресторанта/, памперси, дамски превръзки и всичко което се сетите влиза в ценат от 750 лева. За мен си струваше всяка една стотинка. Интересно ми е колко пари се дават ако си платиш на лекаря и отделно се подготвиш за 4-5 дневен престой в болницата с бебето? newsm78
Виж целия пост
# 13
Платих триста,в София,нормално раждане.Съвсем доброволно,не са ми определяли точна сума,колкото преценя.Пак бих му дала,изключително съм доволна.
Виж целия пост
# 14
Не съм давала нищо на ръка. Платих си за избор на лекар и ВИП зала за раждане на касата на болницата!  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия