Къде ще ходите по празниците - 6,7,8 и 9 септември?

  • 7 560
  • 77
Кой къде ще ходи по празниците? Дайте да си организираме форумска сбирка някъде Laughing Хайде давайте идеи и предложения. Ние мислихме да ходим на Еко хотела на Копривките, но се разколебавам. Не са много добри отзивите.
Виж целия пост
# 1
все още се чудим  newsm78
Виж целия пост
# 2
Априлци, разбира се!
Виж целия пост
# 3
пак на морето!Кой какво си няма това иска Wink
Виж целия пост
# 4
пак на морето!Кой какво си няма това иска Wink

и ние така, ще забегнем до чужбинското, обаче  Peace
Виж целия пост
# 5
През юли ходихме за седмица на Чифлика(Троян). На връщане минахме през Априлци и останахме един ден .Останах очарована . Ще отидем там с приятели! Peace
Виж целия пост
# 6
През юли ходихме за седмица на Чифлика(Троян). На връщане минахме през Априлци и останахме един ден .Останах очарована . Ще отидем там с приятели! Peace
оппаааа... Wink
Виж целия пост
# 7
И ние на морето - в Царево най-вероятно.
Виж целия пост
# 8
при мама и тати най-вероятно  Rolling Eyes и при Златото на леля Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Априлци, разбира се!
ееее, това априлци...зарибявам се вече, да занеш  Laughing

По темата - за сега ми предлагат да обикаляме едно езеро с колела. Още се чудя...ще ми е изморително, но тренирам по въпроса...
Виж целия пост
# 10
Ние мислим да отскочим с приятели до Гърция, но все още не сме си харесали местенце.
Виж целия пост
# 11
Пак на море  Grinning.
Виж целия пост
# 12
Хобито на мъжът ми е парапланеризъм и днес ми сервира че за тези почивни дни е планирал да ходим с приятели на Сопот. Те да летят, а женската част да релаксираме  Wink
Виж целия пост
# 13
В Странджа и по най-южното черноморие ще сме ние
Виж целия пост
# 14
ех...и аз искам но не някъде на близо ще да е
Виж целия пост
# 15
Ние резервирахме хотел Родопски дом в Чепеларе http://www.pmk-bg.com/index.php?lng=bg&p=rodopi, ако не друго поне ще е хладно. Laughing Само се притеснявам, че го дават да вали. Confused
Виж целия пост
# 16
Ние резервирахме хотел Родопски дом в Чепеларе http://www.pmk-bg.com/index.php?lng=bg&p=rodopi, ако не друго поне ще е хладно. Laughing Само се притеснявам, че го дават да вали. Confused

ние бяхме там през февруари, хотела е чудесен, аз прекарах един чудесен ден в спа-центъра им
Виж целия пост
# 17
В Странджа и по най-южното черноморие ще сме ние
А такаааа, още един фен на Южното. Peace
Я ми подшушни къде точно? Heart Eyes

За нас-не знам, аз врънкам отдавна мъжа ми, че искам на Банско. Ако не работя, де, има такава голяма вероятност.
Виж целия пост
# 18
[А такаааа, още един фен на Южното. Peace
Я ми подшушни къде точно? Heart Eyes

За нас-не знам, аз врънкам отдавна мъжа ми, че искам на Банско. Ако не работя, де, има такава голяма вероятност.

Всъщност не съм фен на южното. Ама..... семейно събиране, та няма на къде да шавам Confused
Виж целия пост
# 19
Априлци, разбира се!
И ние май към Априлци се насочихме!
Някое място, което не си заслужава там? newsm78
Виж целия пост
# 20
Боровец. Хладина, Мусала на две крачки и огроме басейн за тати (че тази година само с бебето на корема плуваше, а това значи не много дълго). Поне така го мисля, пък ще видим
Виж целия пост
# 21
Долна баня - хотел "Кедър".

Отзиви?
Виж целия пост
# 22
Пак на морето..... Party
Виж целия пост
# 23
Най накрая и ние се уредихме с една почивка на моренце по празниците! Grinning Резервирах успешно в хотел Вива - Златни пясъци и дано не се подведем.
Виж целия пост
# 24
Най накрая и ние се уредихме с една почивка на моренце по празниците! Grinning Резервирах успешно в хотел Вива - Златни пясъци и дано не се подведем.

Малко е далеч от плажа!Инак е в тихата част на Златните.
Виж целия пост
# 25
Ето тук
http://www.elena.bg/hotels/usoeto/index.htm
Ходихме през май и много ни хареса и сега пак, само дано не се разваля времето, че май дъждовно го дават тогава! Wear Umbrella
Виж целия пост
# 26
Още днес заминаваме и ще се върнем след празниците. Всъщност, това ще е и морето за децата, ние с баща им вече бяхме веднъж. Ще бъдем тук:
http://www.ireneshouse.gr/
Виж целия пост
# 27
В Априлци
Виж целия пост
# 28
Долна Баня х-л Природа
Виж целия пост
# 29
 Трявна,хотел Сезони.
Виж целия пост
# 30
Арбанаси, комплекс Извора
Виж целия пост
# 31

Малко е далеч от плажа!Инак е в тихата част на Златните.
С моята госпожица и на предишната почивка ни беше трудно да стигнем до плажа. Не иска море и пясък а само басейни.Пясъка ако не знаете мног я цапал! Mr. Green
Виж целия пост
# 32
Ние ще сме на Говедарци в къща Джамбазки
Виж целия пост
# 33
Резервилали сме стая на Св. Влас, но като гледам прогнозите за времето се чудя дали да не отменим резервацията.
Виж целия пост
# 34
Арбанаси, комплекс Извора
Много добър избор!!!! Ще ви хареса!!!

Ние ще сме на Говедарци в къща Джамбазки
Толкова ме е яд.....всичко в Говедарци заето, щото се сетихме "рано" за резервация, дано сега поне в Банско да успеем. Praynig
Виж целия пост
# 35
Вила Гераниум - Арбанаси.
Препоръчайте готини кръчми и механи, тъй като за първи път ще ходим там Peace
Виж целия пост
# 36
Вила Гераниум - Арбанаси.
Препоръчайте готини кръчми и механи, тй като за първи път ще ходим там Peace
1. Паяка.
2.Ресторанта на х-л "Извора".
3.Панорамата.
4. Във хотел "Винпалас" също имат добра кухня, но там и цените са добри. Money Money
Виж целия пост
# 37
В Орешака, Троян с приятели.  Wink
Виж целия пост
# 38
Със сигурност във "Велинград",като се колебая между "Рич" и "Двореца".
Виж целия пост
# 39
Велинград
Виж целия пост
# 40
МОМИЧЕТАААА, УРАААААААААААААААА!!!!!!
Имаме резервация за Банско, идеално, перфектно, доволна съм. Мъжът ми е ангажирал стая тройка, ще ходим с дечковеца. Ох, обичам Банско, радвам сееееееее. Laughing Laughing
Виж целия пост
# 41
и нашто море отпада,поради времето.Ще бъдем май на Банско,ама ще се разбере в понеделник
Виж целия пост
# 42
и нашто море отпада,поради времето.Ще бъдем май на Банско,ама ще се разбере в понеделник
Ей, злато, ако сте на Банско-сФирниииииии-на телефона.  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 43
дано да има места Praynig Вие в кой хотел ще сте?
Виж целия пост
# 44
дано да има места Praynig Вие в кой хотел ще сте?
Ъхххх....а ся де, не е от суперизвестните. Нa мъжа ми на едни познати е, семеен хотел, но много симпатичен. Ако искаш снимки? newsm78
Виж целия пост
# 45
Заминаваме на Доспат с много приятели  Party
Виж целия пост
# 46
Ние отиваме в Рибарица.
Гледам,че повечето от вас ще отскочат до Априлци. Приятно ви изкарване на всички Peace
Виж целия пост
# 47
ще бъдем в Трявна, днес резервирах за 6 и 7
Виж целия пост
# 48
Знаете ли къде има свободни места по празниците в района Велинград, Банско, Сандански?
Виж целия пост
# 49
Знаете ли къде има свободни места по празниците в района Велинград, Банско, Сандански?
За Велинград в "Олимп","Велина","Рич" и "Двореца" няма,а за другите не знам.
Виж целия пост
# 50
Вила Гераниум - Арбанаси.
Препоръчайте готини кръчми и механи, тй като за първи път ще ходим там Peace
1. Паяка.
2.Ресторанта на х-л "Извора".
3.Панорамата.
4. Във хотел "Винпалас" също имат добра кухня, но там и цените са добри. Money Money

Кухнята на Паяка и Извора са наистина добри  Peace
Виж целия пост
# 51
ще бъдем в Трявна, днес резервирах за 6 и 7

  В кой хотел ще сте?
Виж целия пост
# 52
http://www.hotelslion.com/index_bansko_bg.php
ние ще сме тук
Виж целия пост
# 53
И ние на морето - в Царево най-вероятно.
ако не се извият януарски бури и ние сме за Царево! а с тия резервации, май е време да пускаме тема "Къде с деца на Нова година?"
Виж целия пост
# 54
Ние пък отиваме на село. Simple Smile
Виж целия пост
# 55
Със сигурност във "Велинград",като се колебая между "Рич" и "Двореца".
Рич не ми харесва, в Двореца не съм била, препоръчвам СПА Градхотел Велинглад
Виж целия пост
# 56
На Созопол.
Аз ще се възползвам да посетя нещо от Аполонията а мъжа ми не може да се раздели с моренцето. Нищо чудно докато падне сняг за ски да отидем още 1-2 пъти до морето.
Виж целия пост
# 57
ще бъдем в Трявна, днес резервирах за 6 и 7

  В кой хотел ще сте?
Балабановата къща
Виж целия пост
# 58
ще бъдем в Трявна, днес резервирах за 6 и 7

  В кой хотел ще сте?
Балабановата къща

 Не сме в един хотел,но пък може да се видим.Ние на 6-и вечерта ще ходим до В.Търново да гледаме зувк и светлина,за другите дни нямаме точни планове.Исак ни се да видим пещерата Бачо Киро и Дряновския манастир,но всичко зависи от времето.
Виж целия пост
# 59
Вила Гераниум - Арбанаси.
Препоръчайте готини кръчми и механи, тй като за първи път ще ходим там Peace
1. Паяка.
2.Ресторанта на х-л "Извора".
3.Панорамата.
4. Във хотел "Винпалас" също имат добра кухня, но там и цените са добри. Money Money

Кухнята на Паяка и Извора са наистина добри  Peace
Както и Люляка  Peace
Виж целия пост
# 60
Ние отиваме в Рибарица.
Гледам,че повечето от вас ще отскочат до Априлци. Приятно ви изкарване на всички Peace

И ние ще сме там. Пиши на ЛС ако искаш да се видим там
Виж целия пост
# 61
Утре заминаваме в Хисаря хотел "Аугуста"
Виж целия пост
# 62
Утре тръгваме за Чепеларе. Приятно изкарване на всички по празниците!  Hug
Виж целия пост
# 63
Приятно, да...

Ще видим колко ще е приятно в това време... Tired
Виж целия пост
# 64
Да, и мен това ме гложди  smile3506 можем и да се откажем, не е  късно още.
Виж целия пост
# 65
 Е,поне ще се наспим на чист въздух.Ако си останем у дома,все ще изникне някоя работа да свършим. ConfusedОтиваме с приятели,така че като пенсионери ще се отдадем на тихи игри и занимания. Mr. Green
Виж целия пост
# 66
Не ме е яд за нас,ние ще си уплътниме времето-белотче,музичка...ама ме е яд,че децата ще стоят затворени  Confused  Дано поне не вали,ако е само хладничко и облачно ще сме доволни  Mr. Green
Виж целия пост
# 67
Е,поне ще се наспим на чист въздух.

Ами ти нали нали си на чист въздух бре  Laughing  ,ти в кое подножие си точно?
Аз съм в Д-ци.

Сори за спама  Blush
Виж целия пост
# 68
И ние ще ходим в Априлци, но никъде още не съм резервирала. Дори пуснах отделна тема за препоръки към някой хотел Hug Но вече се съмнявам,че ще има и свободни места Rolling Eyes
Виж целия пост
# 69
И ние ще ходим в Априлци, но никъде още не съм резервирала. Дори пуснах отделна тема за препоръки към някой хотел Hug Но вече се съмнявам,че ще има и свободни места Rolling Eyes
аз в момента съм там. Има една свободна стая в хотел Център- 88 лева е цената на стаята. Във вилно селище Паздерите места няма, проверете хотел Панорама и Острец.
Температурата в момента е 12 градуса, вали силно
Виж целия пост
# 70
Перфектно бих казала има достатъчно място за децата за игра спокойно е условията чудесни само дето басейна е със студена вода. Има клетки със зайчета и фазани. След 10 х вечерта се затваря двора и се заклучва така че спокойствието е пълно. стаите са добре оборудвани има и камина  в хола
Виж целия пост
# 71
Перфектно бих казала има достатъчно място за децата за игра спокойно е условията чудесни само дето басейна е със студена вода. Има клетки със зайчета и фазани. След 10 х вечерта се затваря двора и се заклучва така че спокойствието е пълно. стаите са добре оборудвани има и камина  в хола

Това звучи много добре, ще споделиш ли къде е?
Виж целия пост
# 72
 Eti най-вероятно е имала това предвид  Rolling Eyes
Най накрая и ние се уредихме с една почивка на моренце по празниците! Grinning Резервирах успешно в хотел Вива - Златни пясъци и дано не се подведем.
Виж целия пост
# 73
Благодаря ти Монда за ценната информация HugАз малко се разколебах заради лошото време, но днес ще звънна все пак. Много ми харесаха тези къщички Паздерите, но щом няма места сега ще ги пробваме друг път.  Peace
Виж целия пост
# 74
Утре с мъжа ми заминаваме за два дни до Синая
Виж целия пост
# 75
Сори, нещо не съм вмъкнала цитата както трябва имах в предвид вили Кедар на Долна Баня
Виж целия пост
# 76
Какво за тях - аз бях там по празниците.
Виж целия пост
# 77
Още днес заминаваме и ще се върнем след празниците. Всъщност, това ще е и морето за децата, ние с баща им вече бяхме веднъж. Ще бъдем тук:
http://www.ireneshouse.gr/

Как беше в Каламици? И изобщо какво интересно и кои са хубавите плажове по източния бряг на Ситония?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия