Четири еднояйчни близнаци

  • 1 600
  • 8
Канадка роди четири еднояйчни близнаци

Канадка роди четири еднояйчни близнаци, което се случва веднъж на 13 млн. раждания според лекари.Дъщерите на Карен Джеп - Отъм, Брук, Калиса и Далия, дойдоха на бял свят с цезарово сечение два месеца по-рано от очакваното. Това стана в болница в Монтана, където майката е била изпратена от лекарите в Калгари.

Канадката има вече едно момченце на 2 години. Сестричетата му тежат между 1,2 и 1,35 кг и са в добро здравословно състояние според лекарите.


Да са живи и здрави, цялата Пълна Къща!
Виж целия пост
# 1
Страхотно! Да са им живи и здрави! Наистина това е голямо чудо! Да имат сили да ги отгледат, четири наведнъж, си е бая работа!  Peace
Виж целия пост
# 2
Това наистина е "Пълна къща" Laughing Да са й живи и здрави! Преди време тук имаше тема и за майка на 6 новородени близначета, които имаха и по-голяма двойка дечица пак близначета, това дори не искам да си го представям Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Това наистина е "Пълна къща" Laughing Да са й живи и здрави! Преди време тук имаше тема и за майка на 6 новородени близначета, които имаха и по-голяма двойка дечица пак близначета, това дори не искам да си го представям Mr. Green

Да,....бях ги забравила....Ех, пък аз искам само близнаци.....Не искам квартет, ни секстет близнаци...Искам само дует близнаци,а и това нямам......
Виж целия пост
# 4
ех че хубаво  Flutter ето на Мама Цоцоланка иска близнаци, аз пък искам тризнаци  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Еха!!! Как ли се оправят? Аз не мога да си представя какво би могло да е, ако са мои! Да са им живи и здрави и да имат сили и възможност да си ги гледкат!
Виж целия пост
# 6
Еха!!! Как ли се оправят? Аз не мога да си представя какво би могло да е, ако са мои! Да са им живи и здрави и да имат сили и възможност да си ги гледкат!
Как се оправят ли  Laughing
Виж колко е весело  Joy
Пълна къща, голяма и весела фамилия  Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=vAU1wq6Y0K8&NR=1

Незнам обаче какво става като заплачат ..  newsm78 #Crazy  Crazy
Виж целия пост
# 7
И са заченати по естествен път  Peace
1:13 милиона е вероятността!

Да са им йниви и здрави  Hug
Виж целия пост
# 8
Мале,голяма лудница.
Като знам какво е с две просто не мога да си представя как ще е, но иначе  е голяма забава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия