Белезите на страстта....

  • 3 519
  • 82
Имам чувството че секса във форума замря от известно време. А все пак е лято, август месеце е.... Какво му остава на човек в този отпускарски месец освен секс да прави нон стоп и където му падне... Party
Та решихме с една моя много добра "позната"  Flutter тук от форума да пуснем една тема по-така лятна. Тя я измисли аз я пускам от свое име. Тя не желае да я споменавам, че можело да си помислите че сме любовници с нея ама то не е точно така. пък и каза че ако съм я споменал щяла да дойде в Ст. Загора и да ме линчува така че няма да и казвам името. Ако някой много настоява мога да кажа само първата буква  Mr. Green
И така... ето темата. Цитирам я дословно както я измисли тя защото е много добра според мен
По какво може да познае човек че сте имали бурно сексуално преживяване? Излющени колене, захапка от челюст на врата, разкървавени и подпухнали от гризкане устни ( долни или горни  ), смучки по всевъзможни части на тялото или по паднали кичури коса, естествено изстръгнати по време на сексенето  Mr. Green 
хайде вие сте - кажете при вас кои са най-сигурните белези че скоро са ви "сайдисали" както се казва понашенски  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Само аз си знам - подсказва ми го онова приятно гъделичкащо чувство в стомаха  Laughing  Hug
Ааа, и кажи буквата  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Имам ежедневен косопад. Е, и?!
Виж целия пост
# 3
Нищо. НЯма бурни изблици. Мързи ме.
Но виж, в началото, такива смучки бях оставила на мъжа ми, че приятелите му чак му завиждаха...
Виж целия пост
# 4
Звезди в очите, сламки в косите...
Виж целия пост
# 5
Само аз си знам - подсказва ми го онова приятно гъделичкащо чувство в стомаха  Laughing  Hug
Ааа, и кажи буквата  Mr. Green
Знаеш друг пък. Нищо не знаеш. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Имам ежедневен косопад. Е, и?!
Лошо... трябва повече грижи за косата... Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Пробвах с маската на Деси и " О, чудо "  Laughing Сега любимия има какво да скуби ежедневно - сутрин и вечер Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Само аз си знам - подсказва ми го онова приятно гъделичкащо чувство в стомаха  Laughing  Hug
Ааа, и кажи буквата  Mr. Green
Знаеш друг пък. Нищо не знаеш. Simple Smile
Аз знам, че нищо не знам, ама ти и това не знаеш  Wink
Виж целия пост
# 9
Аз нямам вземане-даване с хамали.
Виж целия пост
# 10
Нищо особено.
Само последно време ми хвърчат обеците. Crazy
Виж целия пост
# 11
абсолютно по нищо не ми личи...
е, може малко да съм "поруменяла" ама то си е от жегите-.. Outta Joint
Виж целия пост
# 12
Нищо особено.
Само последно време ми хвърчат обеците. Crazy
Дано Стоян да не прочете, ох, дано!
Виж целия пост
# 13
Нищо особено.
Само последно време ми хвърчат обеците. Crazy
ще кажеш на Стоянчо малко по-кротко да го раздава. той не може да ти се насити още явно Simple Smile или пък си махай обеците  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Нищо особено.
Само последно време ми хвърчат обеците. Crazy
Дано Стоян да не прочете, ох, дано!


Че те от него хвърчат ,Лисо! Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия