По колко ястия приготвяте на ден,дами?

  • 2 180
  • 39
Като чета из форума-първо ,второ,трето...... ShockedМалеее,как успявате да сготвите толкова храна...Пък и как я изяждате,незнам?Ние сме четирима вкъщи    и  всеки път като сготвя,остава и за другия ден...Като прибавя и салатка и това -онова  Laughing и все ми остава манджичката EmbarassedИнтересно ми е по колко готвите вие и всичко ли изяждате WinkИли имате добро и гладно  куче hahaha
Виж целия пост
# 1
Много зависи от това кое време е имам предвид сезон.
Лятото правя постни ястия и по по малко за да се изяжда.
А зимата правя повече, в кутии и във фризера - размразявам, топля и се яде.
А и много зависи от вида на яденето - хубавото се изяжда и няма за втори път, а другото му се  newsm78 и гледат.
Ама аз инат докато не се изяде няма
Виж целия пост
# 2
А,по едно готвя.Аз с такъв зор заставам зад печката....Виж само с кюфтетата се прежалвам да изпържа и картофи/салатата не я броя/.
Виж целия пост
# 3
Зависи от настроението ми.Понякога прекалявам с готвенето,понякога нищо не готвя,караме на кой каквото намери.Днес например съм приготвила таратор,риба с картофи,крем "Ванилия" и бързия десерт с грис.Всичко ми отне 3 часа.Доста често ми се случва да хвърлям храна,никак не ми харесва това.
Виж целия пост
# 4
.............А и много зависи от вида на яденето - хубавото се изяжда и няма за втори път, а другото му се  newsm78 и гледат.
..............

Хе,то това ясно LaughingАз си имам трима месоядни,дето почти всичко освен мръвка ненавиждат и по тази причина често дояждам сама или хвърлям храна SadАми че то все печено пиленце не може Mr. Green
Виж целия пост
# 5
А, така изглежда само, някой път като има време, така се получава, ако сготвя повече от две има за седмица и нещо.
Ние сме двама и представи си колко време ближем една манджа, а пък някоя вечер сме и само на салата и филийки, тъй че не чак такова готвене да пада.
Виж целия пост
# 6
Освен основното ястие, супа правя, само когато готвя пиле!    chef
Иначе правя и други супи без основно ястие!!!  Примерно телешко варено или специалната "меча супа" на татко.
Виж целия пост
# 7
.........Днес например съм приготвила таратор,риба с картофи,крем "Ванилия" и бързия десерт с грис...

 ShockedБраво на теб!И всичко днес ли ще изядете? EmbarassedМайтап!
Виж целия пост
# 8
Ние сме много злояди  Sick Ядем малко и само по един път едно и също нещо  ...
Когато готвя правя едно основно и салата . Десерт , ако въобще ядем са сладоледи , плодове ... нещо от този род .
Не обичаме супи и манджи , та като казвам "готвя" много често това означава пържоли на фурна примерно или печено пиле и т.н.
Аз например от две седмици не съм готвила  Embarassed Добре , че на мъжът ми не му прави впечатление , малкият злоядец също е доволен , че ядем в съседната пицария и така  Mr. Green

Виж целия пост
# 9
И ние май сме от тоя тип "злояди'' EmbarassedНещо/и то е месце Mr. Green/със салатка ,таратор ,картофки и... това е HugВсичко друго влиза в графата"манджи" и не го долюбваме твърде  ooooh!
Виж целия пост
# 10
.........Днес например съм приготвила таратор,риба с картофи,крем "Ванилия" и бързия десерт с грис...

 ShockedБраво на теб!И всичко днес ли ще изядете? EmbarassedМайтап!

Може малко да остане Wink,но със сигурност утре за вечеря пак ще готвя.Само трябва да измисля какво да бъде. newsm78
Виж целия пост
# 11
 Едно. То и за него едва намирам време!
Виж целия пост
# 12
Здравейте, много ми е интересна тази тема, затова се записвам да я следя... Peace
Виж целия пост
# 13
Сутрин и следобед закуска за детенце!
За обяд готвя нещо леко , за вечеря пак плюс салатка и нещо за десертче !!!!
Не ми отнема чак толкова време !!!!
Виж целия пост
# 14
Мойте освен че са месоядни са и многоядни,та затова готвя почти всеки ден,но по едно нещо.Рядко имам вдъхновение и за десерт и супа.Ако нещо ме хване мързела,всеки се спасява поеденично с някой сандвич,но не мрънкат.Също не повтарят ядене и затова си взехме куче. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия