а за постригване по време на бременност

  • 2 730
  • 70
Извинявайте за глупавия въпрос ама... За боядисване по време на бременност се изписа много-дали е вредно или не.  А постригвали ли сте се докато сте били бременни? Знам за уеверието, че така се реже пишлето на момченцето. Ами ако чакаме момиченца? Тогава ? Вие постригвали ли сте се ?
Виж целия пост
# 1
Ох, пак ли? Стига с тия дивотии, бе хора! Режели пишлето на момчето - това направо ме потресе.
Виж целия пост
# 2
 smile3514

Да,подстригвах се и децата ми си имат всичко.
Виж целия пост
# 3
и аз се постригах хм.........ще слушам някакви баби.
Виж целия пост
# 4
ти как мислиш?9месеца да не се подстригваш ли?ами че на някои бременни им падат косите и ако не се подстригват, ще заприличат на проскубани кокошки.
Виж целия пост
# 5
Не мога да повярвам, че през 2007г, млади и умни момичета все още задават подобни въпроси! Това е просто смешно! Няма сега 9 месеца да ходим като идиоти я??? Замислете се малко, как може едно подстригване или боядисване по какъвто и да било начин да се отрази на бебето???
Виж целия пост
# 6
И за подстригването и за боядисването са се изписали достаааааааа теми и ми писна да отговарям-ДА ПОДСТРИГВАХ СЕ!!!!
Виж целия пост
# 7
И за подстригването и за боядисването са се изписали достаааааааа теми и ми писна да отговарям-ДА ПОДСТРИГВАХ СЕ!!!!
Peace
Виж целия пост
# 8
Офффффф стига  де хора.Това са глупости и то ГОЛЕМИ!Естествено че съм се боядисвала и подстригвала.
Виж целия пост
# 9
И за подстригването и за боядисването са се изписали достаааааааа теми и ми писна да отговарям-ДА ПОДСТРИГВАХ СЕ!!!!

И аз. Whistling
Виж целия пост
# 10
Поредната тема за бабини трънкини! Crazy
Аз пък винаги искренно съм се ядосвала като видя
не поддържана, зле изглеждаща бременна жена  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Извинявайте за глупавия въпрос ама...  Ами ако чакаме момиченца? Тогава ? Вие постригвали ли сте се ?
Да,да да .Боядисвах се,постригвах се и то всеки месец!На момиченцето всичко си му е на ред.И на голямото му няма нищо!
Виж целия пост
# 12
На момчето се реже пишлето, а на момичето сваляме от гръдната обиколка. Знаех си аз, че майка ми е виновна за всичко  #2gunfire
Апропо -поДстрижка
Виж целия пост
# 13
Да, подстригвах се.

Все още търся отговор на въпроса как аджеба ще "отрежа" пишлето на детето, при положение, че полът е определен в момента на зачеването и нищо не би могло да промени този факт.

Но ако някой си търси оправдания да не се поддържа... Tired
Виж целия пост
# 14
На момчето се реже пишлето, а на момичето сваляме от гръдната обиколка. Знаех си аз, че майка ми е виновна за всичко  #2gunfire

 Joy hahaha Joy

Постригвах се вече два пъти и смятам пред раждането пак да ида.Няма да си плаша бебто, я!Не мога да си представя каква разплетена, цъфтяща кошница с избили черни корени бих била до сега... Laughing Laughing
Виж целия пост
# 15
Мда  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 16
На момчето се реже пишлето, а на момичето сваляме от гръдната обиколка. Знаех си аз, че майка ми е виновна за всичко  #2gunfire
 
На мен ми звучи по- добре, ако сваляме от обиколката на ханша  Whistling
Виж целия пост
# 17
Подстригване!
Виж целия пост
# 18
На момчето се реже пишлето, а на момичето сваляме от гръдната обиколка. Знаех си аз, че майка ми е виновна за всичко  #2gunfire
 
На мен ми звучи по- добре, ако сваляме от обиколката на ханша  Whistling
Хм, ми аз, ако второто е момиче, ще и направя услуга тогава с прическа 0 номер, че с гените за ханша май няма да мога Simple Smile
Виж целия пост
# 19
Извинете.1.-за правописната грешка-и аз се дразня като видя такава.и 2.-че предизвиках чак такива вълнения. Просто ми беше любопитно какво мислите по въпроса. На мамите ,на които им е писнало да отговарят-просто недейте. Между другото-аз вече съм се поДстригвала откато забременях.
Виж целия пост
# 20
Извинете.1.-за правописната грешка-и аз се дразня като видя такава.и 2.-че предизвиках чак такива вълнения. Просто ми беше любопитно какво мислите по въпроса. На мамите ,на които им е писнало да отговарят-просто недейте. Между другото-аз вече съм се поДстригвала откато забременях.
Е, закакво пусна темата тогава newsm78?Като ти е любопитно използвай търсачката сигурно всяка седмица има по една такава тема.
Виж целия пост
# 21
Подстригах се около 4-ия месец. Имах чуството, че е момиченце, ама после се оказа момъче. Не вярвай на подобни неща. Май е прекалено...да се съобразяваме със всичко, което чуем.
Виж целия пост
# 22
Подстригвах се, боядисвах се, това са само суеверия!
Няма да тръгна като чума по улиците!
Като съм бременна значи ли, че трябва да се запусна?
Виж целия пост
# 23
Ха, ха, направо ме разби. А ти момченце ли чакаш? Наистина ли мислиш, че може да му отрежеш пишлето като се подстрижеш?
Виж целия пост
# 24
Ходех на работа, така че не съм се замисляла - и се подстригвах и се боядисвах. Само дето боята много ми миришеше  Sick
Виж целия пост
# 25
Стига вече! Не вреди! Аз се подстригвам и боядисвам със безамонячна боя всеки месец.  Grinning
Виж целия пост
# 26
Подстригвала съм се  Hug
Виж целия пост
# 27
Знам за уеверието, че така се реже пишлето на момченцето.

Един прекрасен ден разбрах, че съм бременна, а на следващата сутрин ходих на фризьор за постригване и боядисване. Сигурно затова имам дъщеря. hahaha
В 21 век как още има хора, които вярват на такива глупости ooooh!
Виж целия пост
# 28
Ама от БГ суеверия. Постригвах се разбира се.
Виж целия пост
# 29
Подстригвах се редовно докато бях бременна и преди да разбера пола на бебето и след това. Имам момче, има си всичко, нищо не му е отрязано. Wink
Виж целия пост
# 30
Ами щом си се подстригвала вече-значи си му я отрязала,свършен факт! dontknow Joy
Виж целия пост
# 31
Подстригвах се редовно.
Не вярвам на тези приказки Naughty
Виж целия пост
# 32
Подстригвах се, разбира се, имам момче Laughing
Виж целия пост
# 33
Подстригвах се редовно. Синовете ми ии двамата са с големи съкровища
Виж целия пост
# 34
Подстригвах се.
Виж целия пост
# 35
Когато бях бременна миналата година зададох същия въпрос във форума. Аз се постригах 2 пъти - в 4 -ти и 7-ми месец. Имаме си момче!!! Laughing
Виж целия пост
# 36
А ако съм си рязала ноктите какво съм му отрязала на моя син? Simple Smile
Виж целия пост
# 37
Това са суеверия,подстригвай си се.

А ако съм си рязала ноктите какво съм му отрязала на моя син? Simple Smile

сигурно калбенцата Rolling Eyes  Joy
Виж целия пост
# 38
Ох, пак ли? Стига с тия дивотии, бе хора! Режели пишлето на момчето - това направо ме потресе.

Ако беше вярно трябваше момиче да родя (бая си се подстригвах), ама .....
Явно има момичета, които още се връзват на тези глупости.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 39
smile3514

Да,подстригвах се и децата ми си имат всичко.
Peace #Cussing out
Виж целия пост
# 40
Подстригвах се, боядисвах се, това са само суеверия!
Няма да тръгна като чума по улиците!
Като съм бременна значи ли, че трябва да се запусна?

И аз, и аз! И с двете деца, пък съвсем са им нормални определени атрибути... Mr. Green
Виж целия пост
# 41
Подстригвах се редовно по време и на двете си бременности  Wink
Виж целия пост
# 42
И аз се подстригвах .....не мога да си представя след 9 месеца каква ще бъде косата ми ако не бях newsm78
Виж целия пост
# 43
Да подстригвах се  Laughing
Виж целия пост
# 44
Да,подстригвах се,съвсем редовно при това!И сина ми си има чудесна пишка!
Виж целия пост
# 45
Да, подстригвах се.
Виж целия пост
# 46
Офффффф стига  де хора.Това са глупости и то ГОЛЕМИ!Естествено че съм се боядисвала и подстригвала.
Виж целия пост
# 47
Чувала съм малко по-различно-режел се късмета на бебето.  Laughing
Виж целия пост
# 48
според мен няма нищо такова и може да се постригваме и боядесваме
Виж целия пост
# 49
Чувала съм малко по-различно-режел се късмета на бебето.  Laughing
то за момиченцата се отнася ( те нали нямат нужда от сантиметри) Mr. Green
Виж целия пост
# 50
и се подстригвах и се боядисвах Peace
Виж целия пост
# 51
Аз също се подстригах, въпреки че и фризьорката, която ми е близка каза, че повечето бременни не се подстригвали. Беше ми чудно, но реших, че за сватбата няма да приличам на зелка в главата. Поразпитах от къде идва това суеверие и ми казаха, че така се режело от късмета на бебето. Всеки сам си преценява дали да вярва в такива суеверия или не, но мисля, че повечето малко остро сте реагирали. Все пак за новите потребители е малко по-трудна ориентацията тук.
Виж целия пост
# 52
Да подстригвах се...не съм се вързвала на бабини деветини.
Виж целия пост
# 53
Ама,това вече е прекалено  #Crazy Остана да ходим  като индианки, неподстригани, невчесани и  Thinking мръсни...Пълни простотии #Cussing out
Виж целия пост
# 54
Извинете.1.-за правописната грешка-и аз се дразня като видя такава.и 2.-че предизвиках чак такива вълнения. Просто ми беше любопитно какво мислите по въпроса. На мамите ,на които им е писнало да отговарят-просто недейте. Между другото-аз вече съм се поДстригвала откато забременях.
Е, закакво пусна темата тогава newsm78?Като ти е любопитно използвай търсачката сигурно всяка седмица има по една такава тема.
smile3521 newsm62
Виж целия пост
# 55
Ами момичета, ето едно чудесно оправдание за някои поотраснали момченца в определени ситуации: "Амиии майка ми се е подстригвала много късо докато била бременна...."   Joy Joy
Иначе по темата не виждам смисъл да отговарям...
Виж целия пост
# 56
Аз съм чувала,че така се режел късмета на бебето. newsm78 Аз не съм се подстригвала.Като го зная-само това ще ми е в главата. EmbarassedКосата ми беше в много прилично състояние по време на бременност,даже смея да твърдя,че беше по-добре от преди това.Но всеки си знае себе си.
Виж целия пост
# 57
Подстригвала съм се само с второто дете ,което между другото е момче. И, о, чудо! Има си пишка! Laughing
С първото дете не се подстригвах, защото бях с дълга коса и не се налагаше. Sunglasses
Виж целия пост
# 58
Подстригвах се и кичури си правих.
Виж целия пост
# 59
и се подстригвах и се боядисвах Peace

 PeaceИ аз така.На бабини деветини не вярвам! Hug
Виж целия пост
# 60
smile3514

Да,подстригвах се и децата ми си имат всичко.

Виж целия пост
# 61
Подстригвах се,да.На подобни глупости не вярвам Stop
Виж целия пост
# 62
Аз като се подстригах и една лелка ми вика:"отряза пишката, значи ще е момиче", а то се оказа момче!!!!!!!!!!! Joy
Виж целия пост
# 63
Да, подстригвах се! И, повярвай ми, синът ми си има пишле със съвсем нормални размери Laughing. Стига с тези суеверия Naughty
Виж целия пост
# 64
Подстригвах се и се боядисвах.
Виж целия пост
# 65
 Laughingи аз се подстригах няколки дни преди да родя, не съм се съобразявала с никакви суеверия  #2gunfire Смело действай и мисли позитивно  Peace
Виж целия пост
# 66
Разбира се , че се подстригвах - няма да ходя , като разплетена кошница в главата я Naughty Crossing Arms.
Виж целия пост
# 67
   Aз съм знаела за друго суеверие относно подстригването по време на бременност  Thinking ,но въпреки това се подстригвах няколко пъти по време на бременността си.Имам момче и всичко му е наред! Grinning
Виж целия пост
# 68
Ами момичета, ето едно чудесно оправдание за някои поотраснали момченца в определени ситуации: "Амиии майка ми се е подстригвала много късо докато била бременна...."   Joy Joy
Иначе по темата не виждам смисъл да отговарям...
   hahaha   rotfImbo
а къде остана "ролята" на мъжа  newsm78 ,
ДА ПОДСТРИГВАХ СЕ и то няколко пъти, и сега имам момиче, защото му отрязах пишлето   Joy
Виж целия пост
# 69
Да!Също така се къпах и се гримирах LaughingДосега не съм  чула бебе с отрязана чурка -пълни глупости #Crazy
Виж целия пост
# 70
Подстригах се по време на двете си бременности и сега и двете ми деца си нямат пишлета. ooooh! Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия