С какъв препарат поддържате паркета?

  • 3 723
  • 17
Преди месец изциклихме и лакрирахме паркета и засега само го забърсвам с влажна кърпа от микрофибър.Но се чудя с какъв препарат да го почиствам и поддържам от време на време освен кърпата,но да е и безопасно за детето тъй като лази по паркета  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
С ПРонто за паркет. НЕ знам да има препарат, безопасен за деца. Ако те притеснява това, не използвай Peace
Виж целия пост
# 2
С Пронто за дърво.След като измитият под изсъхне спокойно пускай детето.
Виж целия пост
# 3
С Пронто за дърво.След като измитият под изсъхне спокойно пускай детето.

 Peace
Виж целия пост
# 4
Ето тук има добри идеи:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=196289.0;topicseen
Виж целия пост
# 5
Мия с Фрош-универсален или с Мр.Пропър неутро.
Виж целия пост
# 6
С Пронто за дърво.След като измитият под изсъхне спокойно пускай детето.
И аз -много добър резултат и сякаш има допълнителен блясък в последствие
Виж целия пост
# 7
С Пронто !
Виж целия пост
# 8
Meglio за дърво - много добър препарат, повече ми харесва от Пронто. Купувам го от Била.
Виж целия пост
# 9
Meglio за дърво - много добър препарат, повече ми харесва от Пронто. Купувам го от Била.
А такъв за ламинат има ли.. И аз съм очарована от другите препарати на Меглио, но специално за дърво не съм виждала, нали във Варна няма Била
Виж целия пост
# 10
Сега го погледнах - отпред на оригиналния етикет пише, че е за паркет и ламинат. На етикетчето на български пише "за дърво", но просто не са превели всичко, така че става и за ламинат.
Виж целия пост
# 11
С Пронто Peace
Виж целия пост
# 12
Използвам препарат за почистване на фирма ДИОНИС ,изцяло БИО продукт и е безвреден ,не съдържа вредни химични съставки.Много добре почиства и същевременно дезинфекцира.
Не се продават в магазинната мрежа.Можеш да поръчаш чрез дистрибутор.Гарантирам ти ,че ще останеш доволна и спокойна за детето си,защото са напълно безвредни.
Виж целия пост
# 13
Ние обзавеждаме ново жилище и сега сме на етап почистване преди нанасянето.Опитах да почистя пода с пронто,но ламината стои на бели петна.После си взех Meglio(има го в Бурлекс магазините и Метро)за дърво и от него така.Незнам защо се получава така ooooh!,а искам да блести CrazyКакво ли още да пробвам newsm78
Виж целия пост
# 14
Ние обзавеждаме ново жилище и сега сме на етап почистване преди нанасянето.Опитах да почистя пода с пронто,но ламината стои на бели петна.После си взех Meglio(има го в Бурлекс магазините и Метро)за дърво и от него така.Незнам защо се получава така ooooh!,а искам да блести CrazyКакво ли още да пробвам newsm78
Още има много прах от ремонта,затова така се получава.От опит знам,че многократното пускане на прахосмукачка и измиване на пода ще даде резултат. Confused...Пробвай да измиеш ламината с по-силен препарат-Мр.Пропър,неутрален и после пак с Мелио.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия