Историята с отвлечената Маделин

  • 79 139
  • 1 206
# 30
"They are suggesting that Kate has in some way accidentally killed Madeleine, then kept her body, then got rid of it," Philomena McCann told Sky News.


все пак това са предположения, не знам
в другата тема, за която пуснах линк, едно момиче разказа за случай при който е било отвлечено дете, в последствие обвиняват и осъждат майката, след 10г порасналото дете го намират
Виж целия пост
# 31
Просто не мога да повярвам майка да убие детето си, инцидентно, и да го прикрие по такъв начин. Трябва да не е нормална.
Между другото и за малкия Пепи не повярвах, че майка му го е убила, просто тя беше най-удобната изкупителна жертва, който да спаси правителството от сваляне в момента...
Виж целия пост
# 32
Просто не мога да повярвам майка да убие детето си, инцидентно, и да го прикрие по такъв начин. Трябва да не е нормална.
Между другото и за малкия Пепи не повярвах, че майка му го е убила, просто тя беше най-удобната изкупителна жертва, който да спаси правителството от сваляне в момента...

ох и аз свързвам двата случая. Тогава живеех точно на входа на Южния парк, на Нишава, където е езерото. Имах куче, което всеки път се хвърляше вътре. Тръпки ме побиваха....
Виж целия пост
# 33
Някой може ли да обобщи случая с Пепи, че не помня много много...
Виж целия пост
# 34
2001г
Пепи беше отвлечен с кола, цяла София беше на крак да издирва въпросната кола. Майката е живеела на бул Борис 3-ти. Там тъкмо бяха построили една бизнес сграда с камери отвън и по записа от камерите видяха как майката носи детето увито в одеало, ама  живо ли е, не е ли? и развръзката беше, че тя си признава че го е убила и хвърлила в езерото на Южния парк.
Обявиха я за луда, разделиха се с бащата, тя беше в лудница. Изкараха някакви експертизи, че преди да роди пак е била в психиатрия

сещам се сега, че бяха намерили някакви следи в кош за боклук на пазара Иван Вазов. Ама обувка ли какво беше - не помня.
Виж целия пост
# 35
Ми беше 2001 година. Спомням си, че Кати беше бебе и докато слушах новините и репортажите по Т. не смеех да я пусна от ръцете си. Имах чувството, че някой ще ми я вземе.

В ранните новини съобщиха, че е било отвлечено момченце докато майка му го е водила на ДГ. Отвличането било извършено в района на градината. Съобщи се, че е било откарано с черно БМВ. Бащата на момчето беше таксиметров шофьор и тогава всичките му колеги плъзнаха по улиците на Сф да търсят описаната кола. С напредването на деня започнаха да съобщават противоречива информация. Започнаха подхвърляния. Междувременно такситата се преместиха пред НС с намерениято да искат от правителството строги мерки срещу престъпността  Rolling Eyes От там тръгна и модата........... сещате се.................. Тогава дори другарят Костов излезе да успокоява гилдията. Правителството силно се клатеше месеци преди изборите.  Rolling Eyes След два дни, аке не се лъжа, виновна излезе майката.
Виж целия пост
# 36
гадна история, ако са я убили неумишлено ( знам ли) и са родителите ( майката).
ходиха при папата, вдигнаха планетата на крака.. бекъм... кампании..... Confused

ако се окаже вярно, това ще изиграе лоша шега на децата и родителите на отвлечни дечица по света.
кой ще подкрепи каквато и да е кампания, търсене на детенце, след целия цирк, ако се е разиграл такъв. ooooh!

Виж целия пост
# 37
Не се ли оказа накрая, че бащата таксиметров шофьор се е забъркал в някакви нарко- сделки  newsm78
Виж целия пост
# 38
Само да вметна, че не ченгетата бяха открили записа от камерите. Много след като я обявиха за убийца, в-к Монитор ги публикува, снимките на майката носеща детенцето, а следователите не са си били и направили труда да огледат маршрута. На снимките майката го носи на врата си. Полицаите казаха много преди това, че го е увила още в къщи с черен чувал. И хоп - едни снимки. Разбира се историята е толкова стара, че на кой му пука вече.
Виж целия пост
# 39
Мерси за информацията. Като цяло ми беше ясно, но не знаех подробности.
Виж целия пост
# 40
На мен ми пука.
Виж целия пост
# 41
За кое ти пука?
Виж целия пост
# 42
Не се ли оказа накрая, че бащата таксиметров шофьор се е забъркал в някакви нарко- сделки  newsm78

ох, има ли някакво значение
стига с тия наркотици. познавам хора които взимат прахове, но това не ги прави престъпници, свързани с бизнеса - трафик на наркотици
за щяло и не щяло обявяват, че еди кой си имал връзки, контакти с такива хора. за успокоени ли, за обяснение ли, за какво ли?!?!
ами в такова време живеем. Всички смъркат.
Виж целия пост
# 43
Тони снимките не бяха ясни. Можеше да се спори по тях. Друго беше интересното.

Че уж Даниела беше завела полицията до кошчето с боклук, където те открили въпросният черен чувал. На пазара на Ив. Вазов, но може и да бъркам. Това, нали, потвърждава самопризнанията й. Кофтито е само, че от сутринта на убийството до времето на находката, "Чистота" 2 пъти са минавали да изпразват кошовете.
Виж целия пост
# 44
това скоша си беше пълна простотия и мисля , че никой не повярва в тази версия на полицията

помня много добре записа
детето беше на гърдите на майката, но увито
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия