Споделете - 21 ... Цветен листопад от думи...

  • 27 455
  • 1 532
Старата тема: Споделете - 20...Есенна соната...

Ако имате претенции към заглавието, съгласна съм да го променям  Wink
Първа да споделя, днес след работа си направих мини шопинг терапия, уж тръгнах да си търся дънки, а скоро след това се озовах със спортен панталон и също така спортно кожено яке, и маратонките (които даже и на снимка има в миналата тема  Laughing)...та студът вече не може да ме уплаши  Whistling
#есен #листопад
Виж целия пост
# 1
лягам, си, че утре ще хвърча като финикиец.
естер, хубаво заглавие  Hug
Виж целия пост
# 2
Благодаря, Дяволинка Simple Smile Лека нощ на вас  Hug
Виж целия пост
# 3
Еха, хубаво заглавие. Hug
Засега толкова. Нямам друго какво да споделя. Grinning
Виж целия пост
# 4
Споделям, че реших да си измия стъклото на колата и вместо чистачки две голи железни пръчки  Sick Направиха две деруги на стъклото. Трудно забележими, но деруги все пак.
Още се крадат чистачки в днешно време  Rolling Eyes
Преди няколко дни ми откраднаха и телефона.
Какво ли предстои да ми бъде откраднато?
Виж целия пост
# 5


Не знам, Дикси. Сетих се за първата дошла ми наум асоциация, но тя бе:

телефон - чистачки - Тодор Колев. Ясно, че няма как да ти откраднат Тодор Колев.
Виж целия пост
# 6
 Споделям, че шайбата ме завъртя за отрицателно време, едва преди малко успях да разопаковам багажа.
 Споделям, че изкарахме страхотна почивка, която децата ще помнят цял живот, със сигурност, особено ритуалния огън за изгаряне на плажните пътеки и чевермето, което врътнахме на плажа, както и ловът на раци, които после пуснахме, чувствам се заредена.
 Споделям, че бързате с есента, предстой страхотно циганско лято, сигурна съм.
Виж целия пост
# 7
Споделям, че бързате с есента, предстои страхотно циганско лято, сигурна съм.
Разчитам на това Peace
Виж целия пост
# 8
Кифле, ние само я плашим така есента, много ясно, че всички искаме циганско лято...нека да е лято, само да е лято, циганско, но лято  Crazy

Влязох да се къпя и си надух волумето на макс, така се унесох в музиката, че изпуснах бройката на шампоаните, които слагах....сега и мойта коса проскърцва от чистота  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Споделям, че реших да си измия стъклото на колата и вместо чистачки две голи железни пръчки  Sick Направиха две деруги на стъклото. Трудно забележими, но деруги все пак.
Още се крадат чистачки в днешно време  Rolling Eyes
Преди няколко дни ми откраднаха и телефона.
Какво ли предстои да ми бъде откраднато?
тасовете на колата. Laughing
Виж целия пост
# 10
Споделям, че излязох от любимия си хранителен магазин, без да платя ... (нямат ли аларма тези хора?!). Усетих се обаче в приличен период от време и се върнах да им платя и да им разкажа за случката. Позасмяха се и отговориха, че ще правят по-силно кафе, за да разбуждат повече такива като мене.
Напоследък все по-малко вярвам на собственото си присъствие "в час". Crazy
Виж целия пост
# 11
Споделям, че за първи път ще пиша в тази тема. Дано не е за последен.  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Дано не е за последен.  Mr. Green
Това си зависи само от теб, ние фейс контрол тук не правим  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Споделям ,че съм назад с инфото .Чак днес разбрах за Крис Беноа http://www.obektiv.info/?cat=7&article=1260 ooooh!
Виж целия пост
# 14
Споделям, че днес научих нова дума и това ме развесели. Играещият кърлинг се бях зачудил как се казва. Оказа се, че е кърлър. Знаехте ли? Знам, че не. Викайте ми просветителя!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия