Режим на Пиер Дюкан - 29 част

  • 25 092
  • 661
# 60
Здравейте искам да попитам за една ниско маслена пуешка шунка на касадемон,има я в пикадили,дали е солена и дали става  за ударния период? и по колко от нея на ден мога да си хапвам
Става, не е прекалено солена, можеш да ядеш колкото искаш!
Виж целия пост
# 61
Извинявайте за въпроса , назад в многото теми може и да е обсъждан , но ще попитам: ролцата от раци, дето ги продават в магазина вместват ли се във режима ? На тях пише , че са от бяла риба и разни подобрители?
Аз ги вмествам  Laughing
"подобрителите" ме притесняват малко, но просто много ги обичам!   chef
Ралинко, относно шунката - мисля си, че точно тази беше диетична.
Виж целия пост
# 62
А аз да пипитам за броколите, за смесените дни какво ви е мнението newsm78
Защото аз много ги обичам, вчера си направихме задушени, много ми харесаха  chef
Виж целия пост
# 63
мисля ,че всички зелени зеленчуци са много подходящи
Виж целия пост
# 64
А аз да пипитам за броколите, за смесените дни какво ви е мнението newsm78
Защото аз много ги обичам, вчера си направихме задушени, много ми харесаха  chef
smile3521 Супер са, ако няма масло, кашкавал или сметана към тях...  chef
Май всички смески от замразените стават, само без тези, в които има царевица, грах...
Виж целия пост
# 65
а някъде бях чела че млечните продукти в ударния режим трябва да са до обяд,след това да не се консумират.някой запознат ли е с това?
Виж целия пост
# 66
Ралче, и аз обожавам броколи...леко ги подварявам, омесвам ги с малко пуешко филенце, посъсвам ги със сиренце...и ги запичам колкото да се разтопи сиренето !!Ако намерите нискомаслен кашкавал, може да прибавете от него към сиренето ...става още по !!!  Peace
Виж целия пост
# 67
Блеки, точно така ги направихме Grinning
И направо си умрях от кеф- хем режимно, хем ми е вкусно, хем зная, че така спомагам на моя клет и измъчен от диети и преаждане, и пак диети и пак преяждане диети, зная че сега му помагам, и ми е добре Grinning
Виж целия пост
# 68
Не само са позволени броколите, ами са и много препоръчителни!
Блеки, що не напишеш рецептата в рецептурника?
а някъде бях чела че млечните продукти в ударния режим трябва да са до обяд,след това да не се консумират.някой запознат ли е с това?
По принцип Дюкан не ограничава нито количеството, нито времето на консумиране на храните. Но някои момичета от ветеранките са установили, че като ядат следобед млечни, свалят по-бавно. Но не важи за всички , всеки сам трябва да провери за себе си  Laughing
Виж целия пост
# 69
Кри- възхищавам ти се начина да можеш да дадеш съвет на всеки и да му обясниш, з акаквото пита, честно казано в много случаи твоите постове много са ми помагали Hug Hug Hug
Аз си седя в офиса, наливам се с чай, и ви чета Hug
Ама ми е студено, отивам да си сипя още един чай Grinning
Виж целия пост
# 70
Кри- възхищавам ти се начина да можеш да дадеш съвет на всеки и да му обясниш, з акаквото пита, честно казано в много случаи твоите постове много са ми помагали Hug Hug Hug
Радвам се, нали затова сме тук, да си помагаме и да се съветваме! Hug Hug
Виж целия пост
# 71
Вещи, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
Много здраве ,късмет и любов , да съпътстват целият ти живот.
Виж целия пост
# 72
Фоли,не разбрах -2 червени чертички ли пожела на Вещи? PartyМай 4 дечица ще са й множко,освен ако не вдигнат подобаващо учителските заплати... Laughing
Виж целия пост
# 73
Здравейте и от мен! Laughing Много динамична тема едва успявам да изчета всичко.Вещи благодарим ти,че отделяш време да пуснеш нова тема въпреки натовареното ти ежедневие!  bouquet Така-а-а.Първо да поздравя всички смалили се-ДВВ,Нинкис честито ви килограмче!Дивна страхотен резултат ! smile3501  smile3525 Вес добре дошла в отбора на успелите! welcome Ти също ще успееш с Дюкан. newsm10 Пухче,Аби пак страхотни кафета сте направили!  bouquet Пухче и за преведената рецепта също   bouquet Нинкис да оздравява мъничето Hug Ванче как сте днес?Оправяш ли се вече?А Криската?Кри   Hug Момичета изчезвам,че много работа имам да върша. ooooh! Слънчев и усмихнат ден ви пожелавам. Two Hearts Муцунката къде се изгуби? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 74
     ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ВЕЩИ.БЪДИ ЖИВА,ЗДРАВА И НЕКА КЪСМЕТА ТЕ СЛЕДВА ВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ                                   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия