Често ли боледуват децата ви?

  • 2 540
  • 40
От вчера пак е на АБ.Само 2 мес. минаха от предишния.Вече не знам какво да правя.И това е непрекъснато.Давала съм и витамини и имуностимулатори,спрях го и от дет.градина,но все тая.Въпросът ми е как е при вашите деца и как се справяте?
Виж целия пост
# 1
Явно всичко си е имунна система... Аз си спомням като беше малка дъщеря ми и ходеше на детска градина. Много често боледуваше, но си изболедува болестите, изгради си имунитет. Като тръгна на училище нямахме никакви проблеми. Сега е 6-ти клас и за това време само веднъж е отсъствала от училище заради болест. Не се притеснявай, всичко ще мине.  Peace
Виж целия пост
# 2
И ние сме така болнави,точно за това не я пускам на градина!То и многото пазене не е хубаво,но ми омръзна да пие АБ и да се мъчи горката Rolling Eyes.Надявам се да го израсне и да се приключи тази история,но май само се надявам. Peace
Виж целия пост
# 3
И ние сме така болнави,точно за това не я пускам на градина!То и многото пазене не е хубаво,но ми омръзна да пие АБ и да се мъчи горката Rolling Eyes.Надявам се да го израсне и да се приключи тази история,но май само се надявам. Peace
Ще свърши, сигурна съм. По добре да минете сега по този път, отколкото като тръгнете на училище Peace
Виж целия пост
# 4
  Не знам,моя син до 2г. беше така,казаха ми море-не му помогна.Като навърши 2г., го заведохме на Огняново и вече 3г. само там ходиме.От 3г. не е бил на АБ,всичко прекарва много леко и за 4-5дена на чай и витамини го оправям.Тук там ако има кашлица 3 дена му давам Мукоплан на д-р Тайс и това е  Simple Smile
  Не бих заменила Огняново с нищо  Peace
Виж целия пост
# 5
Не знам дали мога да кажа,че боледува често- спрямо някои бебета е често,спрямо други е съвсем приемливо,но...за осемте си месеца изкара една хрема на 2 месеца,не-гнойна ангина с АБ на 5 и сега пак е хремав,но за сега сме само на сиропче.Когато стане на 9 месеца ще започна да му давам сиропа For kids na AD liquid,искрено се надявам да има ефект,чувам много добри отзиви за него.
Виж целия пост
# 6
И ние много боледувахме , като се започна от 5 месеца та до 7 години. Имаше периоди когато всеки месец беше на АБ. После започнах да го водя при лекар хомеопат и не знам от това ли или от възрастта, но сега вече рядко боледува.
Виж целия пост
# 7
Откак ходи на градина- да. Всеки месец- антибиотик.
Виж целия пост
# 8
За сега не. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover  Ще видя като тръгне на ясла от утре ooooh!Надявам се да не боледува много често Praynig,но май само се надявам.... Confused
Виж целия пост
# 9
Не мога да преценя. Но на АБ сме били само веднъж до сега. Хвана ни грипа- разстройство и повръщане, като бяха на 5 мес и бяхме в болница. Някакъв ад беше. От тогава само са хремясвали и вдигат температура за 1-2 дена- 38.6.
Виж целия пост
# 10
Вече не боледува толкова често.  Peace Явно си изгради имунитет.
Когато тръгна на ясли, беше някакъв кошмар.  Confused Всеки месец беше болна.
Виж целия пост
# 11
Големия ми син боледуваше, когато тръгна на ясла /и малко след това  Grinning/, но не мога да кажа, че често. За пръв път пи антибиотик, когато беше на година и три месеца. Не съм взимала предпазни мерки - имуностимулатори, витамини и разни такива. Веднъж сме го водили на море. Сега ще видим как ще е тази есен. От май месец не е пил антибиотик.
За малкия обаче нещата не стоят така. Беше на 50 дни, когато батко му лепна ангина и пи антибиотик. Ето и сега - миналия месец беше с ангина, а този - с херпангина. При това все още не е тръгнал на ясла  newsm78 newsm78 newsm78.
Така че - всичко е индивидуално. И казват било до 5-6 години. До тогава ще стимулираме фармацефтичната промишленост.
Виж целия пост
# 12
Не, изобщо.
Виж целия пост
# 13
Обикновенно не,но тръгне ли на градина е някакъв ад,сега сме болни и двамата-4 дена на градина,остана в къщи болен и сега и аз съм болна #2gunfire #2gunfire
Съвсем скоро мисля да си поговоря с тях,защото е явно че така не става, вече ми писна,ще разболява и мен и бебето #2gunfire
Виж целия пост
# 14
Не боледува слава богу. Но не ходи и на ясла. Досега не съм давала антибиотик. Имали сме само хрема.

Но тя расте почти постоянно на село, по цял ден  е навън и се надявам че точно това й помага. Е далеч съм от мисълта че като я пратя на детска градина няма да премине през обичайните болести но поне ще  е по-голяма.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия