Въпрос за месните пюрета

  • 1 234
  • 23
 Здравейте! Дъщеря ми е на 5 месецал Яде плодови и зеленчукови пюрета. Днес искам да започнем с месните пюрета и въпроса ми е: може ли да яде цяло пюре или трябва да започнем както преди с по няколко лъжички и постепенно да увеличаваме количеството?
Виж целия пост
# 1
С всяко ново нещо се захранва постепенно.
Започни с няколко лъжички.
Виж целия пост
# 2
Според мен е рано за месни пюрета, но всъщност въпросът ти е друг...  Wink
На тази възраст бих въвеждала постепенно - като останалите, а ако решиш да изчакаш до към 7-8 мес., тогава - направо може да се даде цяло пюре.  Peace
Виж целия пост
# 3
Постепенно се въвежда.
Прекалено рано е за месни пюрета.
Виж целия пост
# 4
Постепенно се въвежда.
Прекалено рано е за месни пюрета.
Peace
Виж целия пост
# 5
И според мен е рано за месни пюрета, но ти си решаваш. Захранва се постепенно, както с останалите неща, особено на тази възраст.
Виж целия пост
# 6
И според мен е рано за месни пюрета, но ти си решаваш. Захранва се постепенно, както с останалите неща, особено на тази възраст.

Подкрепям Peace
Виж целия пост
# 7
Абсолютно всяка нова храна въвеждах постепенно.
Виж целия пост
# 8
Постепенно се въвежда.
Прекалено рано е за месни пюрета.
Peace
аз също подкрепям Peace
Виж целия пост
# 9
И аз знам, че всичко се въвежда постепенно Peace!
Виж целия пост
# 10
Аз си ги правех вкъщи и първите няколко дни слагах по малко месце. Но започнах след 6-тия месец.
Виж целия пост
# 11
И според мен е рано за месни пюрета, но ти си решаваш. Захранва се постепенно, както с останалите неща, особено на тази възраст.
Peace
Виж целия пост
# 12
Здравейте! Дъщеря ми е на 5 месецал Яде плодови и зеленчукови пюрета. Днес искам да започнем с месните пюрета и въпроса ми е: може ли да яде цяло пюре или трябва да започнем както преди с по няколко лъжички и постепенно да увеличаваме количеството?

Ако приготвяш пюретата сама можеш към зеленчуковото да добавиш малко месо, на следвашия ден малко повече, но не давай всеки ден месо.
Виж целия пост
# 13
Чакайте сега да вмъкна един въпрос. След като месно пюре не се дава всеки ден как се следи за реакция?  newsm78 Нямам намерение скоро да давам месно-стана ми интересно.  Wink
Виж целия пост
# 14
Чакайте сега да вмъкна един въпрос. След като местно пюре не се дава всеки ден как се следи за реакция?

Кой казва, че не се дава месно пюре всеки ден?  Wink
Откакто съм захранила с месо, давам всеки ден, вече повече от година и 3 месеца  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия