Споделете 23

  • 25 547
  • 1 343
# 1 335
Защо им отне на тия хора две седмици да я разберат от какво е болна... Изглежда характерно, всичките симптоми са налице, пък идиотите две седмици се чудеха хепатит ли е, стрес ли е.

Мерси Тео. Wink
Виж целия пост
# 1 336
Защо им отне на тия хора две седмици да я разберат от какво е болна... Изглежда характерно, всичките симптоми са налице, пък идиотите две седмици се чудеха хепатит ли е, стрес ли е.

Мерси Тео. Wink

Оф, то това даже е рядко мисля заболяване. Те на къде по често срещани правят грешни диагнози или пък изобщо не знаят какво ти е. Да ти поставят вярна и точна диагноза си е половината от лечението.
Виж целия пост
# 1 337
Представяш ли си в болницата няма топла вода. Да я излекуват и да я изписват по скоро, че направо не искам да си представя как се чувства, некъпана от десет дни - иначе се къпе през 15 минути (преувеличавам, да не ме погнат природозащитничките), не могат да я закарат до нас, защото е с 39 температура. Щели да я вземат днес да се изкъпе, ама... Вдигнала температура...
Виж целия пост
# 1 338
Мърморанке, защо да не вземат сестра ти у вас да се изкъпе? 39 градуса, вярно, че е висока, но не виждам защо да не се изкъпе. Даже е възможно точно от банята да посвали температурата. Това, че ще се раздвижи, също ще помогне. Не знам, поне при мен когато съм с температура къпането е задължително. После винаги ми олеква.
Виж целия пост
# 1 339
Споделям, че тази тема стана огромна.
Пуснете нова, че не мога да ви изчета!
Виж целия пост
# 1 340
Аз знам, че ще и стане по добре като се изкъпе, ама не знам... Нямам представа защо са решили да я оставят, мисля че има проблем и с обезводняване или нещо такова, влизаха и нещо, сега нямам представа дали все още е така или е по добре.

Офф, счупих си хубавата игла...
Виж целия пост
# 1 341
Новата тема: Споделете 24

Ха! Опитах да информирам модератор, да заключи тази и ми излезе следното:
"Грешка!
Не може да информирате модератор за собствения си постинг. Няма смисъл!"
Виж целия пост
# 1 342
Новата тема: Споделете 24

Ха! Опитах да информирам модератор, да заключи тази и ми излезе следното:
"Грешка!
Не може да информирате модератор за собствения си постинг. Няма смисъл!"


Ми не може бе! Laughing

Ако искаш, можеш да информираш модератор от постинга на този, дето предложи да се пусне нова тема.
Виж целия пост
# 1 343
 Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия