Деси Слава и Евтим Милошев

  • 6 681
  • 126
http://kliuki.net/view-article.php?t=429

Ако това е пълната истина,  дано чувствата са искрени
Виж целия пост
# 1
Ще видим,колко време ще продължи връзката им. 
Виж целия пост
# 2
Ако въобще е вярно  newsm78
Виж целия пост
# 3
Aз на 2 различни места прочетох,че е гадже на Милошев и на някакъв английски продуцент! newsm78
Виж целия пост
# 4
Да, и аз прочетох на две места . И пак няма гаранция че нещо е вярно
Виж целия пост
# 5
А тя нали се омъжи пролетта май беше  newsm78 поредната измислица май  Twisted Evil
Виж целия пост
# 6
Силно се съмнявам,ама знае ли се..
Виж целия пост
# 7
А тя нали се омъжи пролетта май беше  newsm78 поредната измислица май  Twisted Evil
Едното не пречи на другото. Какво да правиш - динамичен и интензивен живот!!
Виж целия пост
# 8
А тя нали се омъжи пролетта май беше  newsm78 поредната измислица май  Twisted Evil
Нали в ББ обясняваше, че ще се развежда... дойде ред на следващия  hahaha
Виж целия пост
# 9
Той е тооолкова под нивото й - не я харесвам, и все пак.
Виж целия пост
# 10
Аз бях чела някъде, че вече се е развела  Десито с втория си съпруг newsm78
Ще чакаме да видим развръзката между двамата  Wink
Виж целия пост
# 11
Разведе се Десислава,9 месеца след като се омъжи 
Сега бивщия и съпруг е гадже на Галена Peace
Виж целия пост
# 12
С вафления бос се разведе, да. Милошев ми е някак доста комичен и хич не ми се връзва с нея  Naughty. Но знае ли човек! Може пък "шегоубиеца" да има други някакви качества...
Виж целия пост
# 13
Аз пък прочетох, че Деси Слава спи
с Евтим Милошев. Което не значи, че
са гаджета, съпрузи, колеги, прочее.
Приспало им се е, полегнали са си.
Все някак трябва да разпускат стреса.

В този боклучарски сайт прочетох и че
въпросното мяцащо пупе Меги Дерм е
било известно време с Дитер Болен. Не,
това е абсолютно невъзможно, защото
той не си пада по такъв тип кукленца.
Виж целия пост
# 14
Ха! Хич не ми се връзват Дитер Болен и Мегиту.
Виж целия пост
# 15
Той нали за това се казва Дитер БОЛЕН!
Плюс това ето какво точно пише:
Двамата се запознали в Хамбург, но макар и да излизали известно време заедно, до секс между тях така и не се стигнало.
"Да, бях влюбена в него, но не исках да бъда поредният матрак на Дитер Болен" - категорична е Меги.
Виж целия пост
# 16
А тя нали се омъжи пролетта май беше  newsm78 поредната измислица май  Twisted Evil
Едното не пречи на другото. Какво да правиш - динамичен и интензивен живот!!

Да,прав си ...май само аз се учудвам....т'ва и щот в Бг супер бързо ви развеждат....тук се точи с години и вече доста мислят преди да подпишат  Crazy


Отивам да гледам кой тоз Дитер Болен и Мегиту,че тия дни идвам в Бг,а съм назад с материала се оказва  Crazy
Виж целия пост
# 17
Много съм разстроена от новината за Дитер Болен.
Виж целия пост
# 18
 Ами нека се обичат какво лошо има  в това javascript:void(0);
Naughty
Виж целия пост
# 19
Абе нищо няма с Евтим.Тя се разведе и си има друг приятел ,но не е Милошев.Много ги четете жълтите вестници.
Виж целия пост
# 20
Божеее,как може да си ляга с тоя... SickОтвратен ми е.
Виж целия пост
# 21
Божеее,как може да си ляга с тоя... SickОтвратен ми е.


Работата е, че не си ляга с него,а че просто хората много вярват на жълтите издания.
Виж целия пост
# 22
Пфффф, тва не го вярвам!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 23
 Простете за невежеството, но кой е Дитер Болен и за какво се бори?
....

А, да! Сега като поразрових разбрах за кого става въпрос.
Виж целия пост
# 24
Простете за невежеството, но кой е Дитер Болен и за какво се бори?
....

А, да! Сега като поразрових разбрах за кого става въпрос.

Хехехе, русинкия 
Виж целия пост
# 25
Разведе се Десислава,9 месеца след като се омъжи 
Сега бивщия и съпруг е гадже на Галена Peace
Правилно, чудя се защо се женят, живей си така и си лягай с който си искаш.......... опа забравих за паричките hahaha
Виж целия пост
# 26
Изобщо не ги виждам двамата -интимно.Милошев е много далече от темперамента на Деси.Пълна измислица:lol:или е някакъв ,,бизнес проект,, на нежната половинка. Laughing
Виж целия пост
# 27
Кат се обичат младите, да съ взимат
Виж целия пост
# 28
Само като видя източника и ме обземат съмнения.
Как го четете това неподредено нещо незнам newsm78
Виж целия пост
# 29
А що за мъже си лягат с Деси Слава -  с нейното съмнително секси тяло и в столицата на Австралия?
Виж целия пост
# 30
Не е вярно  майка му отрича  Peace
Виж целия пост
# 31
Ааа, щом мама казва...
Виж целия пост
# 32
Защо се съмнявате тя Десислава не е много трудна за прилъстяване. Един приятел на мъжа ми с добър бизнес с хотели си я прелъсти точно за 2 дена без проблеми. И тогава и той коментира че тялото и не е нищо особенно даже е леко пухкава.
Виж целия пост
# 33
Предвид източника на новината не го вярвам. А и смятам че тя може да си намери нещо с по-дебел портфейл.
Виж целия пост
# 34
Е,определено не е манекенка,има недостатъци в пропорциите краката и то очебийно,но все пак има и някакъв чар. Laughing
Виж целия пост
# 35
Предвид източника на новината не го вярвам. А и смятам че тя може да си намери нещо с по-дебел портфейл.
Eвтим Милошев хич не е умрял от глад.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 36
Колко точно е богат Евтим? Ако е достатъчно - тогава защо не.. Hug
Виж целия пост
# 37
Колко точно е богат Евтим? Ако е достатъчно - тогава защо не.. Hug
Представа нямам колко е богат, но е факт, че си хваща за гаджета все златотърсачки. Значи има какво да им предложи, щото не е първи убавец, според мен.  Thinking
Виж целия пост
# 38
Представа нямам колко е богат, но е факт, че си хваща за гаджета все златотърсачки. Значи има какво да им предложи, щото не е първи убавец, според мен.  Thinking

Абе то нали душата на човек уж се гледала... жалко е да си плащаш за любов... Stop
Виж целия пост
# 39
Гаджета на Евтим бяха Боряна Шехтова, Евгения Атанасова, с която беше най-дълго май, Петя-Веждата (от "Бързи пари")...Пада си само по модели и тв водещи.
Виж целия пост
# 40
Пада си само по модели и тв водещи.

А Деси Слава е?
Виж целия пост
# 41
Пада си само по модели и тв водещи.

А Деси Слава е?
Аз казвала ли съм, че имат връзка?  newsm78 Казах само, че си пада по златотърсачки.
Виж целия пост
# 42
Пада си само по модели и тв водещи.

А Деси Слава е?

Секси била, разправят...
Виж целия пост
# 43
Даже  спечели наградата за най- секси жена..... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 44
Да,много е секси.За секс е супер мацка.
Виж целия пост
# 45
За секси-секси е. Питах дали е модел или водеща. нали САМО по такива си падал Ефи, според Шушонита.
Виж целия пост
# 46
Пада си само по модели и тв водещи.

А Деси Слава е?


Хубаво ги заби. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 47
Сопранов е женен мъж и никого не забива  Joy
Виж целия пост
# 48
Писнаха ми тея звезди- с един, втори, трети...ен-ти. Опорочават любовните отношения. Дори това за Евтим да не е вярно, говоря по принцип. Не е нормално да се влюбваш на всеки два месеца, и то всеки път в някой влиятелен бизнесмен, тук има нещо гнило.
Виж целия пост
# 49
Писнаха ми тея звезди- с един, втори, трети...ен-ти. Опорочават любовните отношения. Дори това за Евтим да не е вярно, говоря по принцип. Не е нормално да се влюбваш на всеки два месеца, и то всеки път в някой влиятелен бизнесмен, тук има нещо гнило.
Е, ти ако заработваш 50 000 на месец, ще се влюбиш ли в кварталния сервитьор, например?  newsm78 Освен да те заведе в някоя  "Скара, бира, картофки", какво друго ще ти предложи?
Виж целия пост
# 50
Писнаха ми тея звезди- с един, втори, трети...ен-ти. Опорочават любовните отношения. Дори това за Евтим да не е вярно, говоря по принцип. Не е нормално да се влюбваш на всеки два месеца, и то всеки път в някой влиятелен бизнесмен, тук има нещо гнило.
Е, ти ако заработваш 50 000 на месец, ще се влюбиш ли в кварталния сервитьор, например?  newsm78 Освен да те заведе в някоя  "Скара, бира, картофки", какво друго ще ти предложи?


 newsm10
Виж целия пост
# 51
Е, ти ако заработваш 50 000 на месец, ще се влюбиш ли в кварталния сервитьор, например?  newsm78 Освен да те заведе в някоя  "Скара, бира, картофки", какво друго ще ти предложи?

Моля, моля... Stop
Ето например Парис Хилтън в момента се подвизава с един адски секси разносвач на пици...  Peace Hug
Нашите фолк гърли обаче не могат да го превъзмогнат  Money
Виж целия пост
# 52
Е,добро утро!Изобщо не опорочавайте любовта с техните сношения.
Виж целия пост
# 53
Селския разносвач на пици сигурно има доооста скрити таланти  Thinking
Виж целия пост
# 54
Селския разносвач на пици сигурно има доооста скрити таланти  Thinking
Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 55
Селския разносвач на пици сигурно има доооста скрити таланти  Thinking

Не селски, де.. секси  Flutter
Виж целия пост
# 56
Е,щом е секси няма толкова значение дали е разносвач на пици или Брат Пит........ Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 57
Писнаха ми тея звезди- с един, втори, трети...ен-ти. Опорочават любовните отношения. Дори това за Евтим да не е вярно, говоря по принцип. Не е нормално да се влюбваш на всеки два месеца, и то всеки път в някой влиятелен бизнесмен, тук има нещо гнило.
Е, ти ако заработваш 50 000 на месец, ще се влюбиш ли в кварталния сервитьор, например?  newsm78 Освен да те заведе в някоя  "Скара, бира, картофки", какво друго ще ти предложи?
Ако печеля 50 000 на месец,ще си имам някое сладко,нежно,любвеобвилно и много секси момче.
Виж целия пост
# 58
Да,да......,а не някой застаряващ,грозноват и плешив селтик. Laughing
Виж целия пост
# 59
Със сини или зелени очи. Laughing
Виж целия пост
# 60
Типично за улична превъзходна,какво друго да се очаква,пък и без грам умствен багаж....... Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 61
Писнаха ми тея звезди- с един, втори, трети...ен-ти. Опорочават любовните отношения. Дори това за Евтим да не е вярно, говоря по принцип. Не е нормално да се влюбваш на всеки два месеца, и то всеки път в някой влиятелен бизнесмен, тук има нещо гнило.
Е, ти ако заработваш 50 000 на месец, ще се влюбиш ли в кварталния сервитьор, например?  newsm78 Освен да те заведе в някоя  "Скара, бира, картофки", какво друго ще ти предложи?
Ако печеля 50 000 на месец,ще си имам някое сладко,нежно,любвеобвилно и много секси момче.




Което да е с тебе само за парите ти и да ти ги харчи.Не,мерси.
Виж целия пост
# 62
Ооооо,няма да е с мен само заради парите,имам скрити и нескрити таланти.Стига де,говорим принципно.Защо са ми толкава пари,като ще ме мачка някой плужек! Sick
Виж целия пост
# 63
Селския разносвач на пици сигурно има доооста скрити таланти  Thinking

Не селски, де.. секси  Flutter
Олеее, вярно, че секси бил.  Joy Аз прочетох селски.  Shocked Абе все тая!
Виж целия пост
# 64
Десислава е много секси.Как искам всяка,която обявява,че тя е нищо особено,просто да си качи снимката и да я сложи до тази .
Ама не ви стиска.Ако действително имате самочувствие на хубави жени никога не бихте си позволили на гризкате така всяка красива жена.И да подчертая дебело,че аз не съм фен на Десислава и не слушам чалга.
Виж целия пост
# 65
Секси е,признах го чистосърдечно на предната страница.На бялото как да кажа черно.Ако бях мъж,щях да я схрускам.
Виж целия пост
# 66
да,забелязвам,че ти нямаш навика да се изказваш злобно за всяка коментирана жена.
Виж целия пост
# 67
Защо ,смяташ така?Има жени на 45,който изглеждат на 30-младите мъже са влюбчиви и то в по възрастни от жени и на мен ми е интересно,но това е факт,който е доказан. Ще харчи,ако някой му позволи,жена която изкарва толкова пари не е глупава-винаги може да разбере мотивите някой да е с нея. Laughing
Виж целия пост
# 68
да,забелязвам,че ти нямаш навика да се изказваш злобно за всяка коментирана жена.
Това е защото съм сладурче. FlutterНе се притеснявам от това,че друга жена е красива и секси.
Виж целия пост
# 69
да,защото си красива и секси,затова.
Виж целия пост
# 70
Познаваме ли се?
Виж целия пост
# 71
Не,само предполагам. Simple SmileАз поне не познавам красива жена,която да не е толерантна към външността на останалите жени.Плювните са приоритет на тези,които никога не биха имали това,което грозно обсъждат.
Виж целия пост
# 72
Chanel, нямам нищо лично против момичето. Все пак Пловдив е малък град, писна ми да ходя и да си редактирам изказванията за някой си, пък и с тези архиви. Мани, бегай.
Но не мога да се въздържа и да не кажа, че по тази снимка е играл толкова фотошоп, че няма накъде повече... Нито косата е косата, нито ханша, нито нищо. Особено пък ханша. Позволи ми да съм виждала нещата и да знам, че не изглеждат по точно този начин. В което няма нищо лошо.
Държа да кажа и да ми се пише в актива
Аз харесвам Десислава. Laughing
Виж целия пост
# 73
Истината е,че Деси е доста набръчкана и отпусната за нейната възраст,видяхме я в Брадъра,а това по кориците с компютърните корекций всички го знаем.
Виж целия пост
# 74
Аз пък много й харесах дупето във VIP Brother.Пищна е,но за мен това е секси.
Виж целия пост
# 75
Да чаровна е,но за въэрастта на 40годишна жена ,не на 28(поне така си спомням годините и) newsm78
Виж целия пост
# 76
Истината е,че Деси е доста набръчкана и отпусната за нейната възраст,видяхме я в Брадъра,а това по кориците с компютърните корекций всички го знаем.
Дупето й в Биг Брадър беше перфектно,не видях даже целулит.Там нямаше фотошоп,нали?И къде е набръчкана,лицето и е с много нежна кожа?Виж,да кажеш ,че Глория е набръчкана,ще ти повярвам.Съседка ми е и я знам как изглежда без фотошоп.
Виж целия пост
# 77
Деси Слава става, бе. Аз бих я изплющял. Ако не бях женен де.
Виж целия пост
# 78
Да чаровна е,но за въэрастта на 40годишна жена ,не на 28(поне така си спомням годините и) newsm78


Е чак пък на 40 не ми изглежда.
Виж целия пост
# 79
Chanel, нямам нищо лично против момичето. Все пак Пловдив е малък град, писна ми да ходя и да си редактирам изказванията за някой си, пък и с тези архиви. Мани, бегай.
Но не мога да се въздържа и да не кажа, че по тази снимка е играл толкова фотошоп, че няма накъде повече... Нито косата е косата, нито ханша, нито нищо. Особено пък ханша. Позволи ми да съм виждала нещата и да знам, че не изглеждат по точно този начин. В което няма нищо лошо.
Държа да кажа и да ми се пише в актива
Аз харесвам Десислава. Laughing

Добре,съгласих се.И все пак и във Вип Брадър изглеждаше добре.Аз не видях целулит,например.А ти внимавай наистина какво пишеш,че си много популярна. Simple Smile
Виж целия пост
# 80
Не съм виждала Десислава на живо, затова се доверявам на Сопрано. Той е естет все пак  Flutter
Виж целия пост
# 81
Дупето й е супер.Нито й е виснало,даже напротив.А целулит няма грам.
Виж целия пост
# 82
Деси е сладур! А Милошев как я гледаше в студиото на откриването на Сървайвър...без да съм чела нищо за някаква връзка помежду им, то направо си личеше, че яко е хлътнал! Flutter
Радвам им се! Въпреки, че според мен той е по-слабото звено в една евентуална тяхна връзка.
Виж целия пост
# 83
че Глория е набръчкана,ще ти повярвам.Съседка ми е и я знам как изглежда без фотошоп.

Защо не се направиш на виден папарак и не обогатиш "Зваздни компромати"...  Hug
Виж целия пост
# 84
Дупето й е супер.Нито й е виснало,даже напротив.А целулит няма грам.
Вие май сте много близки Mr. Green
Аз я видях преди година-две в пловдив, на бирфеста пя  Crazy
Тогава не беше в най-добрата си форма, поне за мен.
Виж целия пост
# 85
Да бе,да хване да ме съди за нанасяне на морални и материални щети.Не,няма да я снимам.Още повече с дъщеричката й си имаме приказка,и с майка й.


че Глория е набръчкана,ще ти повярвам.Съседка ми е и я знам как изглежда без фотошоп.

Защо не се направиш на виден папарак и не обогатиш "Зваздни компромати"...  Hug
Виж целия пост
# 86
Да бе,да хване да ме съди за нанасяне на морални и материални щети.Не,няма да я снимам.Още повече с дъщеричката й си имаме приказка,и с майка й.

Ми то може клюки и без снимков материал...  Embarassed Crazy
Виж целия пост
# 87
Една снимка говори повече от 1000 думи
Виж целия пост
# 88
Една снимка говори повече от 1000 думи

Явно ще останем на сухо...  Tired
Виж целия пост
# 89
Истината е,че Деси е доста набръчкана и отпусната за нейната възраст,видяхме я в Брадъра,а това по кориците с компютърните корекций всички го знаем.

Така ли!? Ми аз друго видях в Брадъра.  newsm78. Секси е жената и не  е злобна. Има прекрасен глас (чалга не понасям, да не вземете сега да ме обвините в пристрастие!).
Виж целия пост
# 90
Истината е,че Деси е доста набръчкана и отпусната за нейната възраст,видяхме я в Брадъра,а това по кориците с компютърните корекций всички го знаем.

Така ли!? Ми аз друго видях в Брадъра.  newsm78. Секси е жената и не  е злобна. Има прекрасен глас (чалга не понасям, да не вземете сега да ме обвините в пристрастие!).


След цялото плюене остава сега да се изкаже и някой че не можа да пее и ще убие рибата.....с ластик.
Виж целия пост
# 91
Женски форум сме все пак....Трябва да личи. Mr. Green
Виж целия пост
# 92
Познавам Евтим и да си говориме истината не е никак красив  PeaceПечен  не но до толкова аз не бих тръгнала с него
Виж целия пост
# 93
Не е красив,обаче има нещо в него.Аз харесвам леко грозновати,груби мъже.С белези.Да,определено има нещо в този човек.
 
Виж целия пост
# 94
Как па от снимка разбирате дали ше праснете някой, не ви знам. Аз от снимки имам горчив опит. Понякога, обекта, се оказва противен на живо и търсиш най-близкият изход. Друг път разбираш, че на снимката не излизат някои неща. Не се подлъгвайте, моля ви, големи момичета сте.
П.П. И аз не излизам добре на снимки.
Виж целия пост
# 95
Не е красив,обаче има нещо в него.Аз харесвам леко грозновати,груби мъже.С белези.Да,определено има нещо в този човек.
 



Aз лично предпочитам Слави.Много ме кефи.
Виж целия пост
# 96
Долу ръчичките от Слави.Мой е!
Виж целия пост
# 97
Долу ръчичките от Слави.Мой е!


Ааааааа за Слави  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Долу ръцете от него.
Виж целия пост
# 98
Ти добре ли си,бе?Аз съм брюнетка от Варна,ти си просто блондинка.Да продължавам ли?
Виж целия пост
# 99
Ти добре ли си,бе?Аз съм брюнетка от Варна,ти си просто блондинка.Да продължавам ли?


Ееееее айде сега ще се обиждаме....Аз предлагам да си го поделим,хем и той ще е доволен с една блондинка и една брюнетка.Ама Варна не намесвай,щото и аз уча там.
Виж целия пост
# 100
Нищо не деля аз.О-о-о,учиш във Варна?Те много хора около София работят в София.
Виж целия пост
# 101
Нищо не деля аз.О-о-о,учиш във Варна?Те много хора около София работят в София.


Е какво лошо има да уча там?Да не е забранено?Какво като не съм родом от града????
Виж целия пост
# 102
Нищо лошо няма.Успех ти пожелавам.
Виж целия пост
# 103
Ти добре ли си,бе?Аз съм брюнетка от Варна,ти си просто блондинка.Да продължавам ли?

+ това нищо френско не ти е чуждо - смятам, че имаме победител!.. Hug
Виж целия пост
# 104
Ти добре ли си,бе?Аз съм брюнетка от Варна,ти си просто блондинка.Да продължавам ли?

+ това нищо френско не ти е чуждо - смятам, че имаме победител!.. Hug


Е айде пак ...Айде да си избере той,а?
Виж целия пост
# 105
Той нищо няма да си избира. Шанел сме я номинирали отдавна. Ти от къде се пръкна и за кво се бориш, не те знам. Ама си закъсняла много. Шанел! Шанел! newsm18 newsm18

Като си такава фенка, да беше влязла в оная тема, дето се разбрахме, че Шанелката ще е. Иначе ще си остане стар ерген. Айде, беж! (Каквото си е от морето, си е от морето. Друго са си морските мацки....)
Виж целия пост
# 106
Ох,каква черпня  ме чака...Дано да не се наложи да плащам с лични средства,дано Станислав се отпусне малко.Нещо не ми изглежда щедър,ще видим.
Виж целия пост
# 107
Той нищо няма да си избира. Шанел сме я номинирали отдавна. Ти от къде се пръкна и за кво се бориш, не те знам. Ама си закъсняла много. Шанел! Шанел! newsm18 newsm18

Като си такава фенка, да беше влязла в оная тема, дето се разбрахме, че Шанелката ще е. Иначе ще си остане стар ерген. Айде, беж!


Я по-крото.Човек да не се пошегува с нещо.Само Шанел схвана май.А относно другата тема,тук влизам от 10 дни и не съм длъжна да ви знам всички предишни.И да напомня само че темата е Деси Слава и Евтим Милошев .
Виж целия пост
# 108
Ох,каква черпня  ме чака...Дано да не се наложи да плащам с лични средства,дано Станислав се отпусне малко.Нещо не ми изглежда щедър,ще видим.

Не бой се. Аз ти казах какъв му е кусура Simple Smile Ама морското от нищо се не плаши. Пък и ти си тренирана. Обаче черпня на сватбата искам аз....Такива по едно кафе - не ги броим. Покана, покана, искам.
Виж целия пост
# 109
Той нищо няма да си избира. Шанел сме я номинирали отдавна. Ти от къде се пръкна и за кво се бориш, не те знам. Ама си закъсняла много. Шанел! Шанел! newsm18 newsm18

Като си такава фенка, да беше влязла в оная тема, дето се разбрахме, че Шанелката ще е. Иначе ще си остане стар ерген. Айде, беж!


Я по-крото.Човек да не се пошегува с нещо.Само Шанел схвана май.А относно другата тема,тук влизам от 10 дни и не съм длъжна да ви знам всички предишни.И да напомня само че темата е Деси Слава и Евтим Милошев .

Блондинките губят с достойнство! Ти я оспами темата с тая подялба и това къде учиш. Ама не бой се. Ей сега ще минат с метлата.
Виж целия пост
# 110
След шест страници за любов очаквах да
прочета, че ДС и ЕМ очакват поне дете.
Виж целия пост
# 111
Оф,какво кафе?Ти хайвера с лъжица ще го ядеш,помни ми думата!Ама това брак много лошо звучи.Искам и аз веднъж като нормалните хора да пробвам без брак.
Виж целия пост
# 112
1. Не съм грозна.
2. Не съм злобна.
3. Всички знаеме за фотошопа, нали?
4.Искахте снимки, ето:
http://www.bulphoto.com/mimage.php?i=19888
http://budilnikparty.co.uk/imagelib/desislava_04.11.06/_MG_8813.JPG
http://bbvip2images.bigbrother.bg/img/galleryImg/G1P1782.jpg
Не съм я виждала отдавна, но преди тялото й беше отвратително.
Мисля, че при всичкото пластики, силикони, ботокси, които си прави ... има какво още да се желае.
И никой да не се прави, че не видя бръчките и пъпките в брадъра, молим Mr. Green
Виж целия пост
# 113
На втората снимка какво й е? Харесва ми. И в Брадъра я харесвах. Пък пъпките....какво за тях? Могат да излезнат поради 1000 причини.
Виж целия пост
# 114
На 28 години с бръчки по челото,очите и шията да не говорим колко са,извинявайте,но на тази възраст  момичетата са като капки,а не преличащи на напудрени секси лелки. Laughing
Виж целия пост
# 115
Първата снимка е кофти,но може би зарди позата.Във ВИП Брадър постоянно й даваха дупето и то по прашки и си беше в прекрасно състояние без фото шоп и т.н.Втората снимка е добре,третата също,като изключим малко пачи крак на окото, но не е кой знае какъв дефект ,пък й се усмихва в същото време.
Виж целия пост
# 116
На 28 години с бръчки по челото,очите и шията да не говорим колко са,извинявайте,но на тази възраст  момичетата са като капки,а не преличащи на напудрени секси лелки. Laughing
 
 PeaceСъгласна съм.
Виж целия пост
# 117
Долу ръчичките от Слави.Мой е!
e  е те тука предпочитам МИЛОШЕВ по земен е и по отговорен Славчо е наперерен и по грозен
Виж целия пост
# 118
Моля,моля може да е грозен,но е ,,обичен,,-мъж и половина и дума да не става ,че Милошев е за предпочитане-по добре непредсказуем и грозен,отколкото скучен и грозен. Laughing
Виж целия пост
# 119
Е  на 28 години чак като капки роса да се изглежда особенно в начина ни на живот и силният стрес в България,трудна работа Hug
Абе симпатяга е жената Деситу,аз съм я виждала 2 пъти на живо,единият път малко по отблизо,но то беше прди 3,4 години,тогава нямаше толкова пластики,видя ми се добре,но е много нисичка:)
Сега незнам как е,а на снимки на фолко певици които яко с еобработват на фотошопа не вярвам...
За пъпките малко тъпо,на почти всеки му излизат нали така......включително и на мен,не виждам нищо притеснително в това.....,дори Камерън Диас има проблемна кожа,ама пак е  супер секси нали... Peace
Виж целия пост
# 120
Ох,каква черпня  ме чака...Дано да не се наложи да плащам с лични средства,дано Станислав се отпусне малко.Нещо не ми изглежда щедър,ще видим.
Да,не е от щедрите.Моя много близка приятелка няколко години споделяше леглото му от време на време.Но каза,че е готин.Има нещо в него.
Виж целия пост
# 121
Много неща има в него. Peace
Виж целия пост
# 122
Ох,каква черпня  ме чака...Дано да не се наложи да плащам с лични средства,дано Станислав се отпусне малко.Нещо не ми изглежда щедър,ще видим.
Да,не е от щедрите.Моя много близка приятелка няколко години споделяше леглото му от време на време.Но каза,че е готин.Има нещо в него.
Точно съм го преценила.
Виж целия пост
# 123
За пъпките малко тъпо,на почти всеки му излизат нали така......включително и на мен,не виждам нищо притеснително в това.....,дори Камерън Диас има проблемна кожа,ама пак е  супер секси нали... Peace

В Пълна промяна (не БГ варианта) имаше едно момиче с адско акне.. подложиха я на някаква процедура с лазер и дадоха гаранция, че докато е жива няма да види и 1-на пъпка... Винаги съм се чудила защо К. Д. не си направи...  Thinking
Виж целия пост
# 124
Точно съм го преценила.

И да не е съвсем точно, той надали ще забележи  Crazy
 Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 125
Проблемната кожа не се лекува само външно,при повечето случай има и вътрешно заболяване,така ,че подобни изказвания на някой специалисти е абсолютно безпочвено и те самите го знаят. Laughing
Виж целия пост
# 126
Е,нали трябва да зарибят някой наивник.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия