Кафеникаво течение

  • 1 155
  • 15
От няколко дни имам черно-кафеникаво течение без особена миризма.  Embarassed Ще отида на лекар другата седмица, но бих искала да чуя и вашите мнения, ако ви се е случвало.
Притеснявам се да не е някоя киста.  Confused Миналото лято родих със секцио, ако има някакво значение...  newsm78
Виж целия пост
# 1
Не е от секциото. Защо чак другата седмица, а не още утре? Не отлагай  Peace
Виж целия пост
# 2
Може да е малко поостаряла кръв, не чакай!
Виж целия пост
# 3
Да не пиеш някакви противозачатъчни?
Виж целия пост
# 4
Да не пиеш някакви противозачатъчни?
Не, никакви. Предпазваме се с презервативи и имам някакво съмнение, че е от един ментов Дюрекс, с който хич не ми беше добре...  Embarassed колко тъпо звучи
Виж целия пост
# 5
За всеки случай си направи и тест за бременност. Аз имам извънматочна, първите симптоми бяха такива и теста ми беше положителен. Не искам да те притеснявам , но нищо не ти пречи да направиш тест и по-скоро отивай на лекар. Прочетох , че се пазите , но все пак ако имаш някакви съмнения......
Виж целия пост
# 6
Докато бях бременна ми се случи.
Направи си един тест за всеки случай  Peace
Виж целия пост
# 7
Докато бях бременна ми се случи.
Направи си един тест за всеки случай  Peace
Направо ме вкарахте в размисъл...  Shocked
Виж целия пост
# 8
Най-добре беж на лекар. Аз имах такова течение след раждането на дъщеря ми. Не е нещо сериозно ... някакакви фоликули които се пукали когато не трябва ... абе нещо такова беше. Изписаха ми противизачатъчни и въпроса бе решен. Сега нямам този проблем  Peace. Та, върви да те прегледат най-добре лекар ще ти каже от какво е.
Виж целия пост
# 9
аз съм имала такова течение при различни ситуации.
1) преди да забременея- случваше се редовно-имах  поликистоза на яйчника,но от тия -воднистите кисти и съответно не особено редовен цикъл;
2)когато забременях за първи път в края на 3 месец.оказа се че ембриона е спрял да се развива в 6таседмица и това е начало на спонтанен;
3)при втората ми бременност при имплантацията на ембриона-седмица след оплождането...

общо взето може да е всичко  Thinking .един преглед би дал най-добър отговор какво точно е.дано не е нищо сериозно
Виж целия пост
# 10
За всеки случай си направи и тест за бременност. Аз имам извънматочна, първите симптоми бяха такива и теста ми беше положителен. Не искам да те притеснявам , но нищо не ти пречи да направиш тест и по-скоро отивай на лекар. Прочетох , че се пазите , но все пак ако имаш някакви съмнения......

Точно това и аз щях да напиша. Направи си тест.
Виж целия пост
# 11
пЪРВО СИ НАПРАВИ ТЕСТ, КАКТО СА ТИ КАЗАЛИ МОМИЧЕТАТА ПО-ГОРЕ. ПОСЛЕ-ИДИ НА ЛЕКАР!нАЙ-СКОРО!
Виж целия пост
# 12
За твое спокойствие-на лекар  Peace
Виж целия пост
# 13
Аз съм запомнила едно нещо от моя доктор - няма кървене или прецапване без причина.
Виж целия пост
# 14
не е от секциото.
Може да е сериозен гинекологичен проблем, а може и да не е.
Тук няма да намериш отговора.
По възможност отиди спешно на преглед.
Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия