Режим на Пиер Дюкан - 32 част

  • 22 098
  • 625
# 75
Кри, все пропускам да ти кажа, че изглеждаш страхотно  Hug
Виж целия пост
# 76
Кри, поздравления най-искрени! Не съм виждала предишните ти снимки, но на сегашната изглеждаш много добре. Браво!

Деси7674, здрасти  Hug  Аз помня твоето присъствие при нас. Не се стряскай - не стърча тук от сваляне, а просто наминавам от време навреме.

Поздравления и на всички останали!

Виж целия пост
# 77
Ох, момичета, капнала съм от тия митинги  и шествия. Всеки ден минаваме километри, но докато останалите ги минават сами, аз съм с Приси, като отиваме до там пеша, после вървим с нея и в момента в който се заинати трябва да я и нося  Mr. Green Слава богу утре блокираме кръстовище, което е на 400 метра от нашето училище и на толкова и от нас, та  няма нужда да ходя толкова много  Party
Виж положителното, поне имаш много движение и си правиш фитнеса  hahaha
Кри  Hug
Виж целия пост
# 78
Форума го нямаше,докато се появи пък вие изчезнахте.Лека нощ!Спокойна и отслабваща!
Виж целия пост
# 79
Лека нощ Hug
Виж целия пост
# 80
Кри, поздравления най-искрени! Не съм виждала предишните ти снимки, но на сегашната изглеждаш много добре. Браво!

Деси7674, здрасти  Hug  Аз помня твоето присъствие при нас. Не се стряскай - не стърча тук от сваляне, а просто наминавам от време навреме.


АССА   Hug newsm51 Hug
Виж целия пост
# 81
Лека нощ на всички! Аз досега си пекох филе, чушки, палачинка правих за утре....скапах се. Язък че господин готвача си е вкъщи, ама НЕ -той трябва да си гледа Господари на ефира и Шоуто на Слави.  #Cussing out Аман от тия мъже бе!
Виж целия пост
# 82
Разгеле.
По-рано пробвах да вляза. Нъцки.

Щях да ви поздравявавам с Духовата музика по канал едно.

Ама имах късмет, търсачката ме вкара в архива на форума и си уцелих темата, където съм се записала за първи път. Ехххх. Какво сваляне само. Сега що така задържам... Е, трябва да призная, че правя по малко прегрешения вече...


Дайте ми акъл, как да раздвижа нещата - 20 и повече дни задържам!
Виж целия пост
# 83
Мацка, и аз задържам доста, а нямам прегрешения - даже много се вманиачавам. Confused Не знам защо така се получава, но както казват момичетата след задържане идва рязко сваляне от кило-две, така че нищо не е случайно. Важното е да сме последователни и да не се обезсърчаваме.  Hug
Виж целия пост
# 84
 Hug
Виж целия пост
# 85
"По-добре късно от колкото никога" се казваше в една поговорка, въпреки, че според мен не винаги важи това правило, но в момента статва, та:
 Четит празник на всики празнуващи днес!!!
Не съм се тегилла тия дни, но в четвъртък мисля да я свърша тази работа. Аз пък имам глад за по едно питие и тази вечер си пийнах малко Мартини, как да му устоиш, а?
Лека нощ!  bouquet
Виж целия пост
# 86



Виж целия пост
# 87
Пухче, Честит рожден ден!
Пожелавам ти здраве и пари, късмет и любов!


Успешно дюканстване и скоро да  не си отговаряш на ника! Heart Eyes
Виж целия пост
# 88
Ох, не е нашето пухче рожденичка.  ooooh! Ама нищо де, поводи да има!  newsm68
Виж целия пост
# 89
Пухче, извинявай, че не проверих обстойно! Embarassed
Като ти наближи рождения ден, да знаеш, че ти го честитя отсега! Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия