Извара?

  • 933
  • 13
Винаги съм се чудила, какъв е вкусът на изварата? И каква е разликата между сиренето и нея?
Виж целия пост
# 1
Ти шегуваш ли се?
Виж целия пост
# 2
Не се шегувам. Айде, някой да ми каже наистина...
Виж целия пост
# 3
Отиваш в магазина,купуваш изварка и пробваш.
Виж целия пост
# 4
Не питам как да си набавя. Питам за вкуса и.
Виж целия пост
# 5
Еми опитай и ще видиш как да ти обясня.Аз като се чудя за нещо го пробвам и тва е.На мене изварата не ми харесва и не я ям.Безсолна ми е и гадна.Но незнам как да ти обясня.
Виж целия пост
# 6
баница от някой магазин не си ли яла
ако си, значи и извара си яла
нищо особено, даже леко безвкусно
нищо общо със сиренето
Виж целия пост
# 7
баница от някой магазин не си ли яла
ако си, значи и извара си яла
нищо особено, даже леко безвкусно
нищо общо със сиренето


Или пък тутманици и такива неща ,с това го правят.
Виж целия пост
# 8
Не си ли яла никога извара?!
Виж целия пост
# 9
Благодаря за опитите да ми обясните. Разбирам, че не е лесно да се обясни нещо такова.
Видях извара на картинка в един сайт и ми се прияде. Иначе съм чувала много пъти за нея. Не съм яла или поне така мисля. Баници и тутманици ям от време на време, но не съм усещала нищо особено в тях...
Виж целия пост
# 10
Много ми се иска да вземеш да пробваш и да ни кажеш.Не се обиждай че реагирах така в началото но помислих,че се бъзикаш с нас.  bouquet
Виж целия пост
# 11
Още утре ще пробвам, много ми хареса на картинка. Чак нямам търпение.  Joy
Не се бъзикам, за съжаление. Има много неща, които не съм яла по неясни за мен причини.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
От това не очаквай кой знае какво ,ама попитай в магазина да ти препоръчат най-хубавата,че има и много много гадни.За съжаление не мага аз да дам съвет,нали ти казах че не го хапвам това чудо.Иначе е като малки топченца.Утре да пишеш моля те.
Виж целия пост
# 13
Обещавам!  Laughing Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия