"Колет от чужбина"

  • 33 664
  • 378
# 45

подсказка за живеещите в Бг.поискайте си от Германия марципан и шпекулациус.

Ами ето аз си искам, ако има някой навит да се ангажира с пратката.
В замяна аз му връщам жеста със всичко, което си пожелае и е разрешено за изпращане   Peace.

п.п. Идеята е много хубава, аз до сега 2-3 пъти съм участвала в подобни "чужбински колети" и всичко е пристигало наред и в двете посоки  Simple Smile.
Виж целия пост
# 46
Веднага ще й пратя и вафли и всичко,само да каже че има такъв  чипс.Но го има и в Кипър и в Гърция и в Турция.И от Италия ми бяха донесли.

Lays ли е чипса с оцет? или други марки знаеш ли?

Lays най-много има по чужбина.Другите където съм яла са гръцки фирми които не са така известни и съм забравила.
Виж целия пост
# 47
Извинявам се, какво представлява шпекулациус?
Виж целия пост
# 48
Вид коледни бисквити, много хрупкави, с карамелено-канелен вкус.
Виж целия пост
# 49
точно някакъв такъв му беше цветът и много дребни парченца, като стърготини, тук-таме някое по-едро
ммммм, потекоха ми лигите

Нещо подобно ли:

не е същото, доколкото помня
онова беше наистина като сладко с парченца, докато това е нещо като фъстъченото масло май
но ако другото не намеря и това съм склонна да опитам 
обожавам кокос  Flutter
Виж целия пост
# 50
Няма ли някой който да си поиска нещо от БГ ?всичко мога да пратя.Искам чипс със вкус на оцет.


Ох милата!
да не си бременна? Laughing
Че аз като бременях в странство все ми се ядяха морени, филийка със шарена сол и такива едни нашенски благинки. Мама пращаше, какво да прави...
Тук има чипс с вкус на оцет. Води се "salt & vinegar", т.е "сол и оцет". Това ли търсиш?
Такъв не купувам у нас, 4е на син4ето устине му побеляват и подпухват от тази кисело-солена вкусотия, а и на мен ми иде малко в пове4е, но имам приятели, 4иито деца САМО този 4ипс искат.  Laughing
Виж целия пост
# 51
Няма ли някой който да си поиска нещо от БГ ?всичко мога да пратя.Искам чипс със вкус на оцет.


Ох милата!
да не си бременна? Laughing
Че аз като бременях в странство все ми се ядяха морени, филийка със шарена сол и такива едни нашенски благинки. Мама пращаше, какво да прави...
Тук има чипс с вкус на оцет. Води се "salt & vinegar", т.е "сол и оцет". Това ли търсиш?


Точно това търся.Не съм бременна все още,но просто умрам за такъв чипс,а последно съм яла на Коледа.Като влезна в някакъв супермаркет и като побъркана седя на щандовете за чипс поне по половин час и накрая питам някой от работещите там,те ме изглеждат все едно съм луда и казват:А не,такива неща нямаме.Някои си мислят че се бъзикам. ooooh!
Виж целия пост
# 52
Славче, чак на мен ми се прияде такъв чипс Crazy
Виж целия пост
# 53
Славче, чак на мен ми се прияде такъв чипс Crazy


Ужасна съм нали?Между другото повечето хора не го харесват,а за мене по-вкусен няма.Но първият път като го опитах беше нещо ужасно.Беше преди 14-15 години и хазяйката ни в чужбина даде един пакет на дъщеря си и един на мене.Аз като опитах,направо го изплюх и през цялото време си виках-Ще види тя мама като си дойде от работа и й кажа.Ще ми дава тя развален чипс.
Не спрях да се възмущавам дълго време.Ама след това да видиш как само такъв исках.
Виж целия пост
# 54
Цитат
Или някой от Америка да му е интересно, нещо от Франция и т.н.

В Америка всичко има. Peace
Виж целия пост
# 55
Страхотна идейка!!!
Включвам се с удоволствие!Предлагам всякакви японски специалитети до всяка точка на света. Тофу (ама хубаво, това в БГ е  Sick ), сушени водорасли за суши, даже и любимия на сина ми чипс с вкус на сушени водорасли предлагам.Само сурова риба по разбираеми причини не мога да осигуря, но разни маринати в бурканчета - готово!
Бих се зарадвала на немски и австрийски специалитети за Коледната трапеза, на колетче от Бг или където и да е. От NZ сиренца бих си поискала, виното и тук го продават (почти само такова пием).
Има ли желаещи?
Виж целия пост
# 56
Предлагам всякакви японски специалитети до всяка точка на света.
Бих се зарадвала на немски и австрийски специалитети за Коледната трапеза.
Има ли желаещи?

Аз. ще проверя какво мога да пращам и получава до и от Япония и ще ти пиша на лични Hug
Виж целия пост
# 57
Няма ли някой който да си поиска нещо от БГ ?всичко мога да пратя.Искам чипс със вкус на оцет.
Slav4e_Av4e, има го и в БГ. Знам защото съм си купувала такъв преди време, сега остава само да си спомня от кой точно хипермаркет беше, че изобщо не се сещам  newsm78 . Взех си го точно, за да го опитам, че ми прозвуча странно. На мен ми беше много гаден, ама то всеки си има вкус  Mr. Green . Щом толкова ти харесва, ако видя някъде ще ти го пратя, нищо че и аз съм си в БГ  Grinning

Сетих се, марката беше Chio Chips, а чипсът беше със сол и оцет (Salt and Vinegar). Поне вече знаеш какво по-точно да търсиш  Simple Smile . Трудно се намира наистина, точно защотото малко хора го харесват и в магазините не зареждат с него.
Виж целия пост
# 58
Няма ли някой който да си поиска нещо от БГ ?всичко мога да пратя.Искам чипс със вкус на оцет.
Slav4e_Av4e, има го и в БГ. Знам защото съм си купувала такъв преди време, сега остава само да си спомня от кой точно хипермаркет беше, че изобщо не се сещам  newsm78 . Взех си го точно, за да го опитам, че ми прозвуча странно. На мен ми беше много гаден, ама то всеки си има вкус  Mr. Green . Щом толкова ти харесва, ако видя някъде ще ти го пратя, нищо че и аз съм си в БГ  Grinning

Сетих се, марката беше Chio Chips, а чипсът беше със сол и оцет (Salt and Vinegar). Поне вече знаеш какво по-точно да търсиш  Simple Smile . Трудно се намира наистина, точно защотото малко хора го харесват и в магазините не зареждат с него.




Не знаех че има и на Chio Chips,но ако видиш някъде просто ми пиши,аз ще си го взема.Много ти благодаря наистина. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 59
Предлагам всякакви японски специалитети до всяка точка на света.
Бих се зарадвала на немски и австрийски специалитети за Коледната трапеза.
Има ли желаещи?

Аз. ще проверя какво мога да пращам и получава до и от Япония и ще ти пиша на лични Hug

Записвам се и аз, но за изпращане на колетче Simple Smile

Сега отивам да погледна за тоя чипс, че ми стана интересно и на мен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия