Къде продават....чипс с вкус на оцет?

  • 5 292
  • 29
Много ще ви бъда благодарна,ако някой може да ми помогне с инфо.Значи търся чипс с вкус на оцет.Яла съм го само в чужбина,но все ми се струва че и тука трябва да го има.Преди около 3 години намерих в Поморие на Lays,но имаше два пакета и повече не докараха.След това никъде не съм виждала.... Sad
Виж целия пост
# 1
нямам представа, но обещавам теzи дни да погледна, когато паzарувам в Хит, там има доста голям иzбор.
Виж целия пост
# 2
Много ще съм ти благодарна въпреки че къде ли  не погледнах.
Виж целия пост
# 3
Мила ще те разочаровам , внасят го само през лятото за чужденците,по морето инякаде другаде по курортите.
От първа рака го знам мъжът ми работеше за вносителите .
И аз мн. го обичам ще се моля star chips да пуснат такав.... че иначе... Confused
Виж целия пост
# 4
 Cry Cry Cry
Писна ми от тия глупаци.Аз умирам за тоя чипс.Гледай сега тъпотия,само за чужденците го пускали,че ние не може ли да го ядем?Ти къде си го яла,тука ли ?
Виж целия пост
# 5
Чакай сега,дали съм разбрала правилно....
дъщеря ми е луда по такъв чипс,мисля,че на лейс беше...опаковката му е черна и е мн.кисел...ако е този който си яла в БГ. аз го купувам от Метро...Аз също мн.го харесвам,даже в момента слюноотделянето е твърде обилно,а часът не предполага хапване,още повече,че не разполагам с такъв... Laughing
Виж целия пост
# 6
Аз защо си мисля, че става дума за Ruffles, черна опаковка с вкус на кетчуп..кисел е. Дано е той!!
Виж целия пост
# 7
   Синът ми само този чипс ядеееееееее  #Cussing out #Cussing out
Незнам фирмата , но опаковката е в черно  и е нарисуван кетчуп на HEITZ - дано така се пише. Та това е прочут кетчуп със съдържание :...и винен оцет.

Какви майки само оо.........с какво си хранят децата...
Виж целия пост
# 8
Този с кетчупа го има навсякъде почти, а този с оцеда съм го виждала само по морето.Двата имат общо, но единия е по-сладък
Виж целия пост
# 9
Този с кетчуп го знам,но не е тоя.Става въпрос за чипс  с оцет&сол.Точно от тоя който карат лятото за чужденците.
Виж целия пост
# 10
Този с оцета е зелен и е голяма разфасовка.
Мъжът ми ми го носеше ....просто го няма , даже и останал няма .
Незнам дали 6те има внос
Виж целия пост
# 11
Точно така зелен беше.Мале,направо ми е пред очите.
Виж целия пост
# 12
Да на опаковката пише vinegar.И аз мн. го обичам.По принцип не ям оцет,не го обичам много,но определено този чипс ми харесва.А да питам и за един друг чипс,че стана дума дали някой е виждал по магазините чипс с горчица.Имаше го в Бг. сега никаде не го виждам.Той също беше хубав
Виж целия пост
# 13
За първи път видях такъв на морето, по точно в Созопол Mr. Green. Мойта кума си купи 3-4 за Пловдив Mr. Green
Виж целия пост
# 14
На мене сега една мама от Австрия ще ми прати.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия