Видяхте ли новия Buzz?

  • 2 307
  • 29
не видях да е писано по въпроса, ама вчера видях че има много нови неща за 2008- модел с четири колела при Бъз-а, има нов кош- Car Cot, който от сега се точа да си купя за второто, нови цветове, май доста са се потрудили за догодина  Mr. Green

http://www.quinny.com/quinny/productdetail.aspx?id=51
Виж целия пост
# 1
Ще стане по-непроходима, заради отделните малки предни гуми, което за българските улици не е добре.
Виж целия пост
# 2
на мен лично старата ми по- харесва...тези две предни колела са много грозно направени  Confused
Виж целия пост
# 3
Аз пък мисля, че така ще е доста по-проходим. Особено ако в сняг предните се ползват застопорени.
Така или иначе не съм му фен на Бъз- а и смятам, че е тежък и тромав, още повече, че за цената му може да се вземе нещо доста по-добро и леко и пак да не се изневерява на марката, ако човек държи Grinning
Виж целия пост
# 4
Когато едно от колелата падне в дупка застава на пряко и няма мърдане, колелата са на принципа на Stokke едно към едно, но плюса е застопоряването и вече съм съгласна с ПАТИЛАНЕЦ печен, но незастопорени е мъка
Виж целия пост
# 5
аз нещо немога да се ориентирам и не виждам новия кош Car Cot.........
Виж целия пост
# 6
готино изглежда Peace
обаче и аз мисля, че за нашите дупки и дупчища, и необходимостта да се преодоляват стълби, препятствия и какви ли не екстри, е по - подходящо количка с големи гуми май newsm78
Виж целия пост
# 7
аз нещо немога да се ориентирам и не виждам новия кош Car Cot.........

http://www.quinny.com/quinny/productdetail.aspx?id=51

 Grinning
Виж целия пост
# 8
аз чакам Zapp 4.тя кога ли ще се появи newsm78
Виж целия пост
# 9
аз чакам Zapp 4.тя кога ли ще се появи newsm78
Днес видях Зап 4. Сладка е много. Чудя се обаче има ли смисъл да сменям моя 3 за 4. Почти новичка ми е.
Новите столчета видях също. Много са хубави и най-после с база  Peace
Виж целия пост
# 10
Едно питане- На тази количка пада ли гръбчето изобщо или така си стои застопорено?ЗАщото като гледам на снимка, ми изглежда, че изобщо не се мърда позицията на гърба  Rolling Eyes  Thinking

Виж целия пост
# 11
Гръбчето не пада но има позиция за спане Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Тоест цялото това "кресло" се слага назад ли? Че не мога нещо да си го представя  Thinking

А ако не искам да купувам и дриими коша, какви са възможностите за новородено с тази количка? Трябва да се купи и Кошница за Кола Макси кози, ли?(Пък като ги гледам бебетата в тия кошници за кола, така на разходка с количките, ми се струват толкова сгърчени, че хич не ми се иска това да е варианта  newsm78 )
Виж целия пост
# 13
Общо взето зависи кога ще  се роди бебето- Стефания е родена февруари, март почахме да се извеждаме и три месеца и половина беше в кошницата /ние сме със Спиди ЕсЕкс/,  дрийми не съм вземала, той бързо окъсява този кош, а не е малко пари /някъде към 340 лева в момента/. Кошниците са измислени така, че да са удобни за бебето и са с така наречената ембрионална поза- близка до тази в коремчето на мама, те като се родят си стоят така свитички- не е съвсем от кошницата, плюс това има възглавничка която след определена възсраст махаш- някъде преди половин годинката. Така или иначе кошницата за кола ти трябва за колата, аз лично съм много доволна от избора който направихме за тази комбинация.
Абе виж и новата Мура на Макси кози- също много яка и до колкото разбрах един кош от 0+ месеца се води
Виж целия пост
# 14
аз чакам Zapp 4.тя кога ли ще се появи newsm78

Зап 4 я има в САЩ вече,хубава е,на мен ми харесва повече  Grinning

Тоест цялото това "кресло" се слага назад ли? Че не мога нещо да си го представя  Thinking

А ако не искам да купувам и дриими коша, какви са възможностите за новородено с тази количка? Трябва да се купи и Кошница за Кола Макси кози, ли?(Пък като ги гледам бебетата в тия кошници за кола, така на разходка с количките, ми се струват толкова сгърчени, че хич не ми се иска това да е варианта  newsm78 )

Целият кош ляга назад,крачетата остават вдигнати при по големите деца  Rolling Eyes
По принцип с дриими коша ще ти е най удобно,аз возех дъщеря си в кошницата в/у Зап-а,става до към 5-6 месец,тя бе на 5 месеца тогава
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия