Липсва ми "На кафе"...

  • 5 088
  • 93
# 60
Да, ученичка ( при това добра) на Иван ( лека му пръст). Сега тя прави хороскопите в списанието.
Мисля, че повече информация можеш да получиш на сайта на Иван. http://www.ivanstanchev.com/
И аз благодаря.
Виж целия пост
# 61
АЗ пък не мога да разбера какво точно ви липсва?Предаването беше прекалено лигаво и напудрено.Канеха се само манекенки и чалга-изпълнителки,а да -и Евгени Минчев.Да не говориме,че хората се дразнеха от прекалено неподходящите прически и тоалети на водещата за този час не деня.
Виж целия пост
# 62
изобщо не мога да разбера логиката как може да спрат такова хубаво предаване и да пуснат тъпите сериали на негово място
вече 2 години ми липсва , на мен лично ми беше интересно от начало до край , а гала е една от най- добрите водещи така и не си намерих предаване с което да го заменя
гостите бяха интересни и разнообразни
Виж целия пост
# 63
изобщо не мога да разбера логиката как може да спрат такова хубаво предаване и да пуснат тъпите сериали на негово място
вече 2 години ми липсва , на мен лично ми беше интересно от начало до край , а гала е една от най- добрите водещи така и не си намерих предаване с което да го заменя
гостите бяха интересни и разнообразни
Peace
Виж целия пост
# 64
И на мен ми липсва, въпреки че никога не съм харесвала Гала. Беше страхотно предаване за фон, като нямаше нищо друго си го пусках...
Виж целия пост
# 65
И на мен ми липсва много.
Не мисля, че беше предаване за " плетки",
както се изрази една госпожа " незнам си коя " ooooh!
Виж целия пост
# 66
И на мен ми липсва.
Така и не се появи нещо по-добро от този формат.
Гала много добре си го водеше.Някакси не я възприемам в "Имаш поща" а и не го гледам.
Виж целия пост
# 67
И на мен ми липсва.
Така и не се появи нещо по-добро от този формат.
Гала много добре си го водеше.Някакси не я възприемам в "Имаш поща" а и не го гледам.


 Peace
Виж целия пост
# 68
Може би донякъде "Следобед с ТВ7" така ми допада, но пак не е същото. Но поне е този формат Peace
Виж целия пост
# 69
Която ТВ направи На кафе 1:1 като едно време - ще спечели много! Факт е,че толкова време след като е спряно, На кафе все още се помни и то с добра слава.
Виж целия пост
# 70
Вивиан наистина до някъде прилича.
Мама Цоцоланка Но ако я няма Гала предаването няма да е същото.
Виж целия пост
# 71
Която ТВ направи На кафе 1:1 като едно време - ще спечели много! Факт е,че толкова време след като е спряно, На кафе все още се помни и то с добра слава.


Предаването беше много хубаво и полезно. А и Гала го водеше много добре. Но до колкото разбрах са го свалили от ефир заради нисък рейтинг, така че едва ли ще направят същото. Сега са на мода други формати, направо ни заливат и изнудват хората да пращат sms-и.
Виж целия пост
# 72
И на мен ми липсва това предаване. Пък и Гала беше с по дълга коса и доста по-симпатична. Сега Кремена я е направила по свой образ и подобие.  ooooh!  ooooh! newsm34
Виж целия пост
# 73
Не вярвам да са го свалили заради нисък рейтинг-та то беше толкова гледано и харесвано предаване,има нещо друго Thinking 
Виж целия пост
# 74
Не вярвам да са го свалили заради нисък рейтинг-та то беше толкова гледано и харесвано предаване,има нещо друго Thinking 
И аз така мисля но за съжаление няма да го върнеме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия