Нестандартни детски мебели (с нестандартни цени)

  • 5 779
  • 41
Слу4айно попаднах на един сайт zа родители с по големи финансови въzможности и ето какво намерих там.

Стол4е zа хранене zа 895 ?  Whistling
Виж целия пост
# 1
Ауу, освен че скъпо, че и грозновато.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
...и ултра удобно изглежда, дизайнерите вече се чудят как да провокират снобските наклонности на някои люде Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Абе.....аз и да имам парите....не бих седнала в това нещо, пък камо ли да си оставя детето. Имам чувството, че буквално ще се изхлузи и ще тупне на земята, независимо, че има колани.
Виж целия пост
# 4
Ееее, стига де,много е готино в интерес на истината! Wink
Виж целия пост
# 5
Авангрардно и различно да, в цветово отношение - интересно, но това за бебешко столче, ами че това е твърда пластмаса, не добре обезопасена, неудобна, би ли искала това за бебето си, само за да впечатлиш гостите си. Или по - добра идея, едно такова за показ и едно удобно на 10 пъти по - ниска цена......Не се заяждам, стана ми чудно.....
Виж целия пост
# 6
на мен ми харесва.
В интерес на истината сигурна съм,че е и доста удобно.Общо взето на запад за да пуснеш нещо в производство,особено за малки деца,то минава през много инстанции и трябва да е съобразено с много неща/в това число ергономия/
Виж целия пост
# 7
и на мен ми хареса. 1800 лв за столче- защо не, щом за бебешка количка  се дават по толкова... Който има- дава.

Виж целия пост
# 8
А дали има в розово, че е за момиченце?
Виж целия пост
# 9
Моля те дай сайта да разгледаме, то е ясно, че няма да купим, но ми е интересно.
На мен ми харесва, както ми харесват и количките от по 2000 лв  Crazy Hug
Виж целия пост
# 10
http://www.kings-and-queens.com/
Виж целия пост
# 11
 Hug
Ее, страхотни неща има и за техния стандарт не са чак толкова скъпи, с някой изключения! Благодаря, много ми хареса сайта!  Hug
Виж целия пост
# 12
Защо пък не, на мен също ми хареса(е, не цената обаче:))), щом се предлага значи си има и съответното търсене. Очаквайте скоро и в китайски вариант Joy
Виж целия пост
# 13
Красиво, но неудобно ми се струва  Peace
Виж целия пост
# 14
Не е неудобно. Изглежда от твърда пластмаса и хлъзгаво, но при второто разглеждане си личи, че от вътре е тапицирано и е по-скоро като удобен фотьойл. Просто цвета на тапицерията е абсолютно същия като цвета на стола и не се забелязва Simple Smile
Аз бих си го купила, но не ми се дават толкова много пари Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия