РусЕнски мадами...

  • 10 698
  • 300
# 150
bebe_to  добре дошла  Hug

С удоволствие ще се присъединя към разходките , но след няколко месеца живот и здраве.

Вчера бях на преглед при професора при който ще раждам в София, та на 28.11 ме викат там с багажа и ако всичко мине добре на 3-4 декември ще съм МАМА  Grinning Бебчо е доста големичък и в момента главата му е 9см. , което значи ,че секциото няма да ми се размине. Важното е бебо да е добре.
Весел празник на всички  Hug
Виж целия пост
# 151

Благодаря ви момичета за посрещането на всички ви желая ползотворен и усмихнат ден и много усмивки за вашите съкровища...
Приятен ден и на теб и твоето сладурче!!! Peace
Виж целия пост
# 152
Бебчо е доста големичък и в момента главата му е 9см. , което значи ,че секциото няма да ми се размине.

9см!!! погледнах го на линийката. забравила съм колко мънички са били Heart Eyes.
леко раждане!
Виж целия пост
# 153
bebe_to  добре дошла  Hug

 в момента главата му е 9см. ,
доносеното дете има диаметър на главата от 9,5- 10 см , не се шашкай... свържи това и с чаканото разкритие от 10 см и всичко се навързва  Laughing обикновено главата е най- широката част на раждащото се бебе . ако нямаш противопоказания, раждай си нормално
Виж целия пост
# 154
Дари, да родиш секцио, само защото някой е видял на видеозон, че бебето е голямо...
Нали знаеш какви грешки се получават.
Виж целия пост
# 155
Дари, че то не останало  Grinning И аз съм ЗА нормалното раждане, ако няма противопоказания, разбира се  Peace А големината на бебето я са я познали, я не  Confused На мен в края на 8 месец ми казаха, че бебето в момента е към 3200-3300, а аз родих 4 дена преди термин и тежеше 2850  Rolling Eyes Така де, бяха се пообъркали малко  Laughing
Виж целия пост
# 156
Ами таза ми е тесничък ,въпреки килограмите и височината ми. А и да чакаме до термин има повече от месец и половина и доста по едър ще стане. Той си върви едър от самото начало, не само на прегледите в София, и във Варна го изкараха с 3 седмици на пред и тук на ЖК го изкарват по същия начин. Не ми се вярва да грешат всички. Но за по сигурно ще си изчакам прегледа на 28.11 като ме приемат.
Виж целия пост
# 157
Да ви се похваля и аз вече съм работеща мама Laughing .  От няколко дена съм в новоткрития зоо магазих с/у Сони център и съм много доволна  Simple Smile
А рибки продавате ли че затвориха Аквариума и не знам от къде да си купувам сега
Виж целия пост
# 158
Добре дошла и от мен на бебе то  welcome Много сме, силни сме (отбор Възраждане)  Mr. Green
Дари, на моето бебе като му беше 9 см главата ми казаха, че е съвсеееееем добре, даже идеално. За последните седмици /а аз преносих/ не нарастна. Като го гледа доки на видеозон каза "ей, че хубава глава"  Joy Ми хубавец си е на мама  Blush И на теб пожелавам хубаво и здраво бебенце  Hug

честит празник будителки  bg
Виж целия пост
# 159
и аз в отбор Възраждане, хайде да си направим квартална среща?  Laughing
Виж целия пост
# 160
и аз в отбор Възраждане, хайде да си направим квартална среща?  Laughing

 newsm10 cheers lalalala
Виж целия пост
# 161
И аз, и аз.

Върдж, хайде, моля ти се, стига ни държа в напрежение. Дай снимка да те видим. Обещавам няма да се смея!
Виж целия пост
# 162
Здравейте! Търся отзиви за ресторант "Ловна среща". Обслужване, цени, храна - всичко, което ви е направило впечатление. Да не се изложа пред една колежка от София, която поканих на вечеря там утре...мерси, предварително  bouquet
Виж целия пост
# 163
Много и силна чалга Sick
Виж целия пост
# 164
певицата е ужасна...с две думи музиката не им е силна страна  Sick
п.с. ценичките си ги бива  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия