Подложка за къпане

  • 5 136
  • 11
 Чудя се каква подложка за къпане да взема за неанатомична ваничка?
От тези пластмасовите
или от тези хавлиените?
 Не се ли плъзгат пластмасовите? Преди ползвах хавлиена,ама по-голям зор,че винаги трябва да сушиш...
Виж целия пост
# 1
още един вариант

има доста всъщност, така че май по-скоро от сумата трябва да започнеш Simple Smile
Виж целия пост
# 2
 Аз се чудя не се ли пързаля бебето на пластмасовите? Иначе виждам,че има голям избор на такива.
Виж целия пост
# 3
 Ползвали ли сте такава подложка,интересувам се не се ли пързаля бебето на пластмасата,когато е още съвсем мъничко и новородено...
Става дума за всички пластмасови видове,слага ли се кърпа отдолу?

Виж целия пост
# 4
Чудя се каква подложка за къпане да взема за неанатомична ваничка?

или от тези хавлиените?
 Не се ли плъзгат пластмасовите? Преди ползвах хавлиена,ама по-голям зор,че винаги трябва да сушиш...
    на6ата е такава  Peace много ми е удобна
Виж целия пост
# 5
Аз имам хавлиената. Да ти кажа по-безмислена покупка не съм правила. Ползвах я само 1-2 пъти. Не ни беше удобна с мъжа ми, защото бебето може да лежи на нея само по гръб. И, като искаш да го изкъпеш отзад, така или иначе го гушкаш.
Но принципно за мен пластмасовите са по-удобни. Тоав чудо съхне много време, а зимата направо не знам.
Виж целия пост
# 6
Аз също имам хавлиени-две обаче за да се перат и сушат. Български са, струваха по 7-8 лв. Много съм доволна, много ми е удобно, при положение, че къпя сама бебето.
Виж целия пост
# 7
Имахме и от двата вида. Първо ползвахме пластмасовата, но ми беше неудобна. След това хавлиената ползвах доста време. Много по-удобна ми беше. Тия пластмасовите има едни като гумирано имат от вътре и не се хлъзга бебока.
Виж целия пост
# 8
Аз си купих хавлиена от Вис Виталис. Купих една с телената част, която опъва хавлията и още 5 хавлиени парчета, та общо 6. Да си ги сменям, да пера и да има време да изсъхнат. Хавлиеното с телта беше 6-7лв, само хавлиените части бяха по 2лв някъде. Много удобно стана.
Виж целия пост
# 9
С първото ми дете ползвахме хавлиена подложка, но много често я сменяхме, защото мухлясваше. Сега сме с пластмасова и е супер удобна. За разлика от хавлиената, няма нужда да държиш бебето постоянно. Позлваме подложката след третия месец, преди това нямах смелост и си я държахмеан ръце
Виж целия пост
# 10
Чудя се каква подложка за къпане да взема за неанатомична ваничка?

или от тези хавлиените?
 Не се ли плъзгат пластмасовите? Преди ползвах хавлиена,ама по-голям зор,че винаги трябва да сушиш...
    на6ата е такава  Peace много ми е удобна
И аз ползвах такава и ми беше много удобна! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 11
Аз ползвам хавлиената и засега съм доволна,а когато искам да измия Бобо отзад просто го обръщам иго ставям по коремче.Вечер вадя хавлията от телта и я оставям да съхне на радиатора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия