"Кой е по-по-най" и бате Енчо

  • 3 079
  • 20
В една друга тема мноооого се изписа за бате Енчо, но аз не намерих тема за това предаване  newsm78
Никой ли не го гледа, заедно с децата ? Mr. Green
А може би някой от вас е водил децата на шоуто?
Виж целия пост
# 1
А може би някой от вас е водил децата на шоуто?
Да, водила съм Георги миналия ноември и стана дори "Мистър по-по-най"... Hug
Е, пак се похвалих...(извинявам се  Embarassed)
Виж целия пост
# 2
.....
Е, пак се похвалих...(извинявам се  Embarassed)

Няма лошо  Laughing аз лично повече отрицателни мнения съм чувала за това шоу още от времето когато Къци се намесваше  #Cussing out
Виж целия пост
# 3
аз го харесвам, Дани е толкова малък но винаги се заглежда когато някое дете пее песничка и започва да танцува, почти всяка седмица го следим Peace
не са толкова много предаванията за малки деца, няма голям избор все пак...
Виж целия пост
# 4
не ми харесва това предаване
Виж целия пост
# 5
харесва ми, много е забавно да гледаш маниците...
Виж целия пост
# 6
И на мен ми харесва. Алекс също се заглежда, когато пеят дечицата.
Виж целия пост
# 7
Весело предаване,аз го харесвам.И малката се радва на децата.
Виж целия пост
# 8
Не знам вашите деца дали се радват, аз нямам деца, но много ме забавлява това предаване всеки път! Много съм се смяла и от сърце!
Жалко, че вече не стсвам рано за изпити, че да мога да го гледам  Confused
Виж целия пост
# 9
Аз го гледам всяка седмица,защото много ми харесва.Децата са толкова откровени и чисти,че се зареждам ако не за целия,то поне за половин ден напред.
Виж целия пост
# 10
 На мен ми беше интересно в началото.Преди да се убедя какви идиоти са Енчо и Къци.Отдавна ми е адски противно и тъпо, направо не знам как още го дават по телевизията.
 Само хлапетата са готини.
Виж целия пост
# 11
Харесва ми да гледам дечицата, които участват в предаването. Дъщеря ми също го гледа.
Виж целия пост
# 12
На мен ми беше интересно в началото.Преди да се убедя какви идиоти са Енчо и Къци.Отдавна ми е адски противно и тъпо, направо не знам как още го дават по телевизията.
 Само хлапетата са готини.
Еми то предаването е за хлапетата,а не за Енчо и Къци.За щастие последния вече не изявява аристичните си способности там...По темата-гледам го с образователна цел,научила съм доста песнички от него.Харесва ми начинът,по който Енчо разговаря с децата.
Виж целия пост
# 13
Нито го гледам, нито ще си заведа детето там.
Виж целия пост
# 14
Харесва ми начинът,по който Енчо разговаря с децата.
да при мен също е така, има необикновен подход към малчовците
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия