Помощ, торбички под очите

  • 2 285
  • 11
От известно време забелязвам, че ми се появиха торбички под очите. Имате ли идея как да се отърва от тях? Дали не се дължи на някакво заболяване, например миналата седмица направих няколко бъбречни кризи??
Помагайте  Hug
Виж целия пост
# 1
Бъбречните кризи са отговора на въпросът ти...  Hug
Виж целия пост
# 2
Абсолютно!

Пробвай с настърган картоф (суров) върху клепачите. Не е сигурно дали ще помогне обаче, докато не изчистиш вътрешната причина
Виж целия пост
# 3
Няма спасение...
Виж целия пост
# 4
Аз съм чувала например че компреси със сок от магданоз помагат
Виж целия пост
# 5
Аз имам торбички и настина е от бъбреците.
Лекувам се доколкото мога с черен чай торбичката я слагам в хладилника или дори във фризера и после върху очите. Много добре ми действа.
Виж целия пост
# 6
Много благодаря за съветите, ще ги приложа  Hug

И аз си мисля, че причината са бъбреците, пия много чай и много вода...Засега не се махат торбите Cry
Виж целия пост
# 7
Аз съм чувала например че компреси със сок от магданоз помагат
И аз съм го чувала т`ва за магданоза и другото,което знам е сурови картофи или чай от метличина  Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
и аз съм торбеста от дете, а от както съм и късогледа съвсем се влоши ситуацията. замислям се за пластична хирургия - някой правил лие, чувал ли е нещо newsm78
Виж целия пост
# 9

.... с черен чай -торбичката я слагам в хладилника или дори във фризера и после върху очите. Много добре ми действа.

И аз знам за този метод.По принцип нямам торбички под очите, понякога от недоспиване ми се появяват и така ги оправям. Peace
Виж целия пост
# 10
Ето нещо и от мен, но това не е лечение на проблема , а само замазване на нещата за деня. Вземат се 2 лъжици и се слагат от вечерта във фризера да замръзнат. На сутринта се притискат леко към торбичките със изпъкналата част към тях , докато се размразят. Ефекта е в това , че студа ги кара да се свият.
Виж целия пост
# 11
На мене ми се получават торбички под очите от недоспиване и мисля да пробвам този метод с лъжиците във фризера
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия