Болезнено зиморничава?!

  • 3 227
  • 15
От около година станах изключително зиморничава, температурата трябва да е минимум 23 градуса за да се чувствам добре...а не бях такава.
Питам се дали тази внезапна промяна не се дължи на рязкото ми отслабване...
Виж целия пост
# 1
Възможно е.
Такава промяна забелязах при сестра ми,също след отслабване.
Виж целия пост
# 2
Не съм отслабвала драстично,но постоянно ми е студено.Като ходих на преглед в Ендокринологията ,заради гушата лекарката ме пита дали съм зиморничава.Незнам каква връзка имаше newsm78.Сега след като застудя малко постоянно ми е студено,и всич4ки около мен ме гледат странно,чак взех да се притеснявам,че аз не съм добре нещо Embarassed
Виж целия пост
# 3
Да, и на мен гледат странно околните като се оплаквам, че ми е студено.
Щом юни месец ходих с яке, можете да си представите за какво става въпрос.
Виж целия пост
# 4
Не е от това че си отслабнала и аз бях така,но при мен се дължеше на може би на това че бях родила скоро преди това и имунната ми система честно казано се беше сринала тотално.Пий малко витамини според мен де. Embarassed
Виж целия пост
# 5
и аз съм така като отслабна. С времето нещата се пооправят  Peace
Виж целия пост
# 6
Аз пък не мисля, че температура 23 градуса е толкова ниска, че да се говори за болезнена зиморничавост...
Виж целия пост
# 7
Цитат
Аз пък не мисля, че температура 23 градуса е толкова ниска, че да се говори за болезнена зиморничавост...

Това е минимумът.
При такава температура не се чувствам много комфортно(доста хладно ми е),но поносимо.
Виж целия пост
# 8
На отслабването се дължи. От опит ти го казвам. И аз бях анорексично слаба, въпреки че ядях много. Сега като качих 10-тина килца и станах нормална вече не е така. Да не говоря, че съм и по-здрава. Всеки има праг на студ, но наистина при теб има момент на зиморничавост. Може да е и хормонално, но рязкото отслабване и хормоналното разтройство вървят ръка за ръка.
Виж целия пост
# 9
Значи трябва да покача килограмите си, за да възстановя предишното си състояние?
Виж целия пост
# 10
Мисля, че е от рязкото ти отслабване.
Аз самата съм слаба и все ми е студено.
Виж целия пост
# 11
И аз станах по-зиморничава след като отслабнах с 6-7 килограма. И от тогава съм все такава. Направо ми тракат зъбите като стане по-студено. ooooh!
Виж целия пост
# 12
Благодаря ви, че споделихте.
Съмненията ми се потвърдиха.
Виж целия пост
# 13
Понякога проблеми с щитовидната жлеза могат до предизвикат заморничавост. Може да си направиш един профилактичен преглед при ендокринолог за собствено успокоение. Рязкото отслабване на какво се дължи?. Ако не си била на диета и си отслабнала на всяка цена се консултирай с ендокринолог.
Виж целия пост
# 14
И аз съм много слаба и все ми е студено. Макар, че познавам други кльощи, които ходят голи... Може би са калени. Ами подкожната мазнинка си е изолатор, то се знае - биология.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия