? за смазването на количката

  • 1 029
  • 9
Не знам дали въпросът ми е за тук,но когато някоя част скърца на количката с какво я смазвате.В опътването на моята пише да се ползвало специално масло за тефлоново покритие.Някой знае ли от къде може да се купи  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Не знам дали въпросът ми е за тук,но когато някоя част скърца на количката с какво я смазвате.В опътването на моята пише да се ползвало специално масло за тефлоново покритие.Някой знае ли от къде може да се купи  Rolling Eyes
с  грес  Peace
Виж целия пост
# 2
Веднъж така ме изнерви скърцането на едното колело,че направо взех бутилката с олио от шкафа и го полях с него. Joy
Виж целия пост
# 3
аз я смазвах с масло за шевни машини
Виж целия пост
# 4
С някакво машинно масло.
Виж целия пост
# 5
Аз също я заливам понякога с олио, а иначе с машинно масло.
Виж целия пост
# 6
Казвам на мъжа ми да я смаже Grinning. Това е тяхна работа а ние само да  разхождаме децата. Thinking
Виж целия пост
# 7
С машинно масло. Wink
Виж целия пост
# 8
Казвам на мъжа ми да я смаже Grinning. Това е тяхна работа а ние само да  разхождаме децата. Thinking

Ми и аз му напомнях няколко пъти,ама той все забравил. ooooh!Нали не му скърца на него. Laughing
Виж целия пост
# 9
Доколкото знам като се смаже с машинно масло, после полепвало много прах и ставало по зле. В една друга тема четох, че имало някакъв спрей. Виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215165.0 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия