Гимнастика и масаж на бебето

  • 769
  • 10
мами, колко често правите гимнастика и масаж на вашите бебета и до кога сте го правили или възнамерявате да правите?
Виж целия пост
# 1
Ами всяка вечер след къпане и преди лягане, докато започне да се обръща само по коремче и да хваща целенасочено играчки, някъде до 4мес
Виж целия пост
# 2
Всяка вечер преди баня гимнастига, след масажче.
Виж целия пост
# 3
Ами всяка вечер след къпане и преди лягане, докато започне да се обръща само по коремче и да хваща целенасочено играчки, някъде до 4мес

 Peace Само че аз май го правих до 1 година newsm78,
 без гимнастиката де, само масажа, отпусква и успокоява Peace
Виж целия пост
# 4
аз правих масаж сутрин по време на първото бодърстване и гимнастика, но вече е на почти 9 месеца и ми е много трудно да я удържам, за да и правя нещо. Иначе вечер след баня я масажирам леко с бодилосиона.
Виж целия пост
# 5
Ами всяка вечер след къпане и преди лягане, докато започне да се обръща само по коремче и да хваща целенасочено играчки, някъде до 4мес

 Peace Само че аз май го правих до 1 година newsm78,
 без гимнастиката де, само масажа, отпусква и успокоява Peace
Може и до по-късно да е било ,само помня, че педито се учуди, че още правим гимнастика ,като може да се движи достатъчно сама Peace
Виж целия пост
# 6
преди или след банята правех- не помня вече
до към 6-7месеца, после стана мисия-невъзможна Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Масаж правим всяка вечер след баня,а гимнастика още не
Виж целия пост
# 8
аз правих масаж сутрин по време на първото бодърстване и гимнастика, но вече е на почти 9 месеца и ми е много трудно да я удържам, за да и правя нещо. Иначе вечер след баня я масажирам леко с бодилосиона.

Според най-новите теории / а може и да не са много нови/ сутрин по време на първото бодърстване трябва да се прави масажът.
Аз първият път не го знаех и правих масаж на дъщеря ни вечер след баня, но сега живот и здраве, ще го правя само сутрин.
Виж целия пост
# 9
Гимнастика правех до към 7 месеца понеже наистина стават много подвижни и според мен достатъчно енергия изразходват.А иначе масажа си го правя все още много му е приятно и весело. Peace
Виж целия пост
# 10
Всяка вечер преди баня гимнастига, след масажче.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия