Пак за Фризолака

  • 1 322
  • 26
Сменихме на Фризолак защото спряха  Нутрилон Нисколактозния #2gunfire
НО забелязах че  започна синът ми да пие повече вода...и като повръща  му пипам бузките   и установявам че са лепкави.Което ме води на мисълта че е доста сладко мляко.. Rolling Eyes
Има ли мами който са забелязвали подобни  неща..
Не  че има проблем с яденето ами просто питам newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 1
Никога не са им били лепкави бузите, нито на голямото, нито на малкото. Не би трябвало да лепне от Фризолака.
Виж целия пост
# 2
Ние сЪЩТО сме на Фриэолак  и ме притеснява това че не са му лепкави а малко омазнени бузките.
Виж целия пост
# 3
Не смятам Фризолак за хубаво мляко. Бих го сменила.
Виж целия пост
# 4
Не смятам Фризолак за хубаво мляко. Бих го сменила.

Блонди, на моите деца не са нито лепкави, нито мазни бузите.   Нито запек са имали. Не мисля, че ако млякото влияе добре,  е нужна смяна.
Виж целия пост
# 5
Да, разбира се, аз говоря по принцип. Не знам за лепкави и мазни бузи, това е новост като евентуална реакция за мен. И не мисля, че може да е от млякото. Но иначе наистина не намирам Фризолака за добър. Имаше проблеми синът ми с него, имат повечето деца, четейки и чуто споделено от тук от там. И като добавим фактът, че за разлика от доста други млека, този Фризолак не се предлага другаде, освен в Русия, Холандия (откъдето си е) и у нас... (поне за тези страни знам)... Тя така или иначе досега е била на Нутрилон, не на Фризолак. Тя ще прецени, разбира се, това е моето мнение само  Hug
Виж целия пост
# 6
имам в предвид   лепкави  от повърнатото не  че самите бузи са му такива Mr. Green Mr. Green
май  сте ме разбрали погрешно...

инъче Блонди  и аз не го харесвам ама  ядохме от всичките спряхме се на нутруилон и го спряха накрая #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 7
Да, аз разбрах, че е от повърнатото:)  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Не помня да е имало подобно нещо при сина ми, докато беше на Фризолак.
Виж целия пост
# 9
Блонди,защо не харесваш Фризолака като мляко.Били се обосновила...На моя син  не му понасяше Аптамила,Колкото и да го хвалят нев му понесе добре и това е.От НАН се запече в болницата,абе сменихме ги всичките направо.И от Нутрилона беше добре.Ама катого спряха идиотите #2gunfire МИнахме на Фризолак и се чуства също добре детенцето   и най вече няма запек и ака редовно Peace Peace
Виж целия пост
# 10
Моя син също е на Фризолак.
Преди да родя не съм се интересувала от видовете АМ,защото бях сигурна,че ще кърмя.Когато се прибрахме с малкия и пищеше от глад изпратих мъжа ми за мляко и той ми донесе това,така че си продължихме с него,не сме го сменяли.
Нямам забележки изобщо Peace
Виж целия пост
# 11
Не смятам Фризолак за хубаво мляко. Бих го сменила.


Подкрепям Simple Smile
Виж целия пост
# 12
И моето бебе е на Фризолак от самото начало,но не е имал някакви проблеми.Наистина и на него му лепкат бузките,но пък почти не пие вода,значи не му е сладко.
Виж целия пост
# 13
аз знам,че Фризолака и НАН са често използвани тук,защото в родилните домове ги използват и после майките продължават с тях,не защото са много добри.
но ние също ползваме Фризолак и нямам оплаквания,нито бебо
Виж целия пост
# 14
Не смятам Фризолак за хубаво мляко. Бих го сменила.

И аз съм на това мнение  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия