разходка

  • 1 080
  • 17
Кога да излезем на първа разходка, днешните температури подходящи ли са за едномесе4но бебе?
Виж целия пост
# 1
Да, стига да не вали, да не духа и да няма мъгла. Peace
Виж целия пост
# 2
Тук в Търново -Да!Не духа,не вали,няма мъгла Peace
Виж целия пост
# 3
Както са ти писали стига да не духа, да не вали, да няма мъгла и температурата на въздуха да не е по-ниска от 5 градуса спокойно можете да се разхождате.
Виж целия пост
# 4
Сина ми е зимно бебе и не сме спирали и за ден след като направи 20 дни. С дъждобрана отгоре може.
Виж целия пост
# 5
Само ще добавя - под 5 градуса да е, пак може! Все пак малките бебета в количките са достатъчно опаковани - шапки, космонавти, одеала, зимни покривала, ако те притеснява времето дори дъждобран и сте готови.
И не забравяй кремчето за студено време на бузките!
Виж целия пост
# 6
Подходящи са,стига да няма силен вятър и да не вали.
Виж целия пост
# 7
Преценката е много субективно нещо. Голямото добиче се роди през януари- върл студ беше, не го изведох до края на месеца май, но през февруари беше всеки ден навън, тъй като ми се стори вече по- добре. Ако е ден, като днешния /21.11/- слънчево, без вятър, аз бих изкарала човека.
Също така си е и до дете. Има огромни разлики. Гледам в къщи- братчета са, но големият се къпе със студена вода и обича да се рови в снега, ходи по чорапи под панталона и му е добре, ръцете и краката му са топли, бузите- червени. Малкият само като пипна снега тази година и се разплака, непрекъснато са му студени крайниците и трепери /вече е на година и половина, не е новородено/.
Хубаво, изведи го, но си го следи как ще му се отрази разходката на него- самото.
Виж целия пост
# 8
Цитат
Да, стига да не вали, да не духа и да няма мъгла.

 Peace

Облечи си добре бебчето и приятна разходка Hug
Виж целия пост
# 9
Само ще добавя - под 5 градуса да е, пак може! Все пак малките бебета в количките са достатъчно опаковани - шапки, космонавти, одеала, зимни покривала, ако те притеснява времето дори дъждобран и сте готови.
И не забравяй кремчето за студено време на бузките!
Абсолютно съм съгласна. Да не мислите , че в Русия децата ги държат вкъщи по 4-5 месеца в годината, как ли пък не Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Имаше една тема за времето и излизането на скоро и се оказа, че трябва авторката да уточни къде се намира. При едни има слънце, при други вятър, дъжд, сняг Laughing
При нас на е подходящо за разходка Peace
Виж целия пост
# 11
При нас времето беше подходящо - слънчево, ясно, без вятър и мъгла.
Виж целия пост
# 12
Ние с нашето момче излязохме вчера за пръв път( на 17 дни), днес също си направихме една чудесна разходка и много добре му се отразява.
Виж целия пост
# 13
Да, стига да не вали, да не духа и да няма мъгла. Peace


Да, това са критериите Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Благодаря на вси4ки мами за саветите, днесния ден го испуснахме, но утре ще си напражим разходка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия