Бебето ми си падна на главата

  • 32 716
  • 47
 Cry

Направо нямам думи!
Вече си мислех, че може би ще успея да го опазя от такива инциденти, но... вчера два пъти си падна на главата... сега като го пиша и ми се свива стонаха и ми става много гадно...
Бебето беше на спалнята, барикадирано от възглавници, аз лежах до него... на вратата се звънна и излязох само да отворя! Колко да съм се бавила - не повече от половин минута. Искам да подчертая, че той все още не лази!
Вече се връщах към стаята, когато чух неистов писък.... лежеше на пода на кълбо, с навирени крачета, което значи, че се е придвижил някак до ръба и се е хлъзнал с главата надолу - но как, като не може да пълзи????
Върха на всичко беше, че 2-3 часа след това пак падна, само че от другата страна и - докато аз съм в стаята... просто нямам думи, толкова ми е гадно...
Моля ви, пишете ми вашите бебета падали ли са така или аз нещо не съм в ред - невнимателна, несериозна? yahoo_49 cry
Виж целия пост
# 1
То сега се почва Heart EyesСамо ще ти кажа,че дъщеря ми вчера падна 2 пъти за минута на теракота!Нищо няма да му стане!
Виж целия пост
# 2
Няма бебе, което да не е падало. Спокойно. Просто от сега бъди много по-внимателна, тъй като бебето може да те изнанада всеки един момент с възможностите си.
Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай, в никакъв случай не си несериозна или лоша майка.  Наблюдавай бебенцето - ако няма промени в поведението или повръщане след падането, значи всичко е ОК. На мен големият ми син беше като фурия и толкова пъти ми е падал, че съм им изгубила бройката. Падал ми е дори, когато съм била плътно до него, на спалнята; просто като малка стреличка беше  ooooh!. Слава Богу, нищо му няма, жив и здрав си е. Не казвам, че е хубаво да се пада, но станалото - станало, нищо не можеш да направиш, освен да се постараеш да предотвратяваш в бъдеще подобни инциденти.  Всичко хубаво ти желая  Peace
Виж целия пост
# 4
Не се притеснявай всички мъничета са така Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Не се тревожи, на всички ни се е случвало Hug А тепърва колко падания и травми предстоят ooooh!
Виж целия пост
# 6
Даже сте позакъснели с първото падане.  Heart EyesМитко падна на 5 месеца от дивана в хола. Оставях го без страх дотогава, защото и аз мислех, че не може да се придвижва. Но се оказа, че е бил много сръчен. Тогава разбрах на практика какво означава "суркане" при бебетата - придвижване чрез оттласкване . Педито ми тогава ми се скара и каза, че навърши ли 5 месеца бебето, вече не се оставя без надзор никъде другаде, освен в кошарката именно защото става много пластично, започва да се обръща и оттласква.
Виж целия пост
# 7
Моето детенце, вчера също падна, но то просто няма деца които да не падат.Аз също адски много се уплаших, защото и моята бебка не може да пълзи, видях я в последния момент как се търкулна и падна.Просто миг невнимание и се случи.Смятам, че не се удари силно и най важното в такива ситуации е да се запази самообладание и да не се шашкаме, защото това ни чака тепърва.
Виж целия пост
# 8
Веднъж падна от спалнята когато беше може би на 6 месеца, после падна от дивана, а на 8 месеца се изтърси от столчето за хранене от най-високото му положение.  Confused При всичките падания бях на милиметри от него и докато реагирам детето вече плачеше на пода.  ooooh!

Не се притеснявай! Така растат малчовците, но все пак трябва да се внимава и да ги предпазваме, защото има и опасни падания!  Peace Ще видиш като започне да прави опити да ходи колко ще има да пада и да става!   bouquet
Виж целия пост
# 9
Преди два дни падна на главата си, има си цицина. И аз съм много лоша.  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Ami az taka razbrah , che moiata beba se obrashta veche  newsm78 - prosto v edin moment me niamashe, a az spokoina che tia e oshte malka i izvednal "tup" na zemiata i posle malko plach, no ne e strashno Peace te taka porasvat Laughing
Виж целия пост
# 11
Случва се на всички бебоци!
Моят син също много е падал,но веднъж доста сериозно.
От последното стъпало на една пързалка се стрелна по глава на цимента Rolling Eyes
Ходихме по лекари цял ден тогава.
Това което е важно е детето да не заспива в близките 2 часа
и да се наблюдава поведението му-изменения има ли или не?
Не мисля ,че ще произтече нещо лошо от това...все пак от спалнята до пода разтоянието не е драстично.
Бъдете ,обаче нащрек,ако желаете да не се случват такива неща и
да се чувствате виновни след това Wink

Лек и усмихнат ден!
Виж целия пост
# 12
Правило: децата пролазват, когато не ги гледаме! И моят е падал няколко пъти, последният път, докато го гледахме с майка ми двете...
Виж целия пост
# 13
Преди два дни падна на главата си, има си цицина. И аз съм много лоша.  Mr. Green
Не си лоша.Нито korinka е лоша майка,защото е допуснала това да се случи.Познато ми е...После при всек плач на бебето се питаш дали не е заради падането.Но това ни чака.
Виж целия пост
# 14
Преди два дни падна на главата си, има си цицина. И аз съм много лоша.  Mr. Green
Не си лоша.Нито korinka е лоша майка,защото е допуснала това да се случи.Познато ми е...После при всек плач на бебето се питаш дали не е заради падането.Но това ни чака.

Шегувах се, но благодаря все пак.  Hug

.....
Моля ви, пишете ми вашите бебета падали ли са така или аз нещо не съм в ред - невнимателна, несериозна? yahoo_49 cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия