мъглата

  • 2 414
  • 49
Здравейте,мами!Вече 2-ри ден таз мъгла ни влудява!Моя мрънка и си търси разходката,понеже е свикнал поне 2-3 часа на вън!Днес май ще се пристраша да го изкарам!Вие изкарвате ли си децата в това време??
Виж целия пост
# 1
Толкова малък не съм го извеждала, когато е имало мъгла. И сега избягвам.
Виж целия пост
# 2
В мъгла не съм я изкарвала. Прекалено влажно е според мен. Все пак го диша този влажен въздух, получават се бронхити.
Виж целия пост
# 3
Никога. Мъглата е единственото, което може да ме спре да не го изведа. И аз самата гледам да не излизам, ако не се налага. Мъглата не е само влага, а и много, много мръсотия, изпарения и малки частици кой знае какво  Sick
Виж целия пост
# 4
Аз кашлям, докато заведа баткото на детска сутрин, баткото кашля от мъглата също, та втори ден си се мъчим у дома - правя се на маймуна и си играем.
До колкото знам мъглата е вредна. Обаче защо точно - не питай - нямам идея. Приела съм факта на доверие и съдя по това как ми влияе на мен.
Виж целия пост
# 5
Не го извеждам в мъгла, особено такава гъста като сега. Беснее, не беснее-това е.
Виж целия пост
# 6
и аз не ги изкарвам когато има мъгла по добре да изчакате с разходките ще помрънка малко но после ще му се реваншираш Laughing
Виж целия пост
# 7
Ако има кой да ги гледа не ги извеждам. Аз кашлям много като изляза на тази мъгла на вън, а на тях мъничките какво ли им е? Сутрин водя баткото на градина ама добре,че ни е зад блока и за минута сме там.
Виж целия пост
# 8
Мъглата не е само влага, а и много, много мръсотия, изпарения и малки частици кой знае какво  Sick
Именно!Никога не излизаме в мъгливо време!
Виж целия пост
# 9
Mай само аз съм от 'лудите', които са извеждали детето си и в мъгла.
Мятам дъждобрана върху количката и го извеждам.  Hug
Виж целия пост
# 10
Мъглата не е само влага, а и много, много мръсотия, изпарения и малки частици кой знае какво  Sick
Именно!Никога не излизаме в мъгливо време!
И ние си седим вкъщи при такова време.
Виж целия пост
# 11
Ужасна гадна мъгла, затворници сме и ние вкъщи от вчера  #Cussing out
Виж целия пост
# 12
Ако зависи от мен няма да излизаме, но ми се налага поне за малко, за да вземем каката от детска.
Силно се надявам тази година да не се повтори миналогодишната твърде дълга мъгла  Sick
Виж целия пост
# 13
Аз вчера го изкарах човечето за 20 мин.,но се беше показало слънчице  Sad.И докато се приберем така падна мъгла,че после се чувствах гадно и съвестно,че съм го извела. CryДнес няма да излизаме!!!
Виж целия пост
# 14
Никога. Мъглата е единственото, което може да ме спре да не го изведа. И аз самата гледам да не излизам, ако не се налага. Мъглата не е само влага, а и много, много мръсотия, изпарения и малки частици кой знае какво  Sick
Така е  - ужасно време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия