Кост в гърлото

  • 27 345
  • 45
Предварително се извинявам,че пускам тука темата,но здравния не е толкова посещан,а ми е спешно.Помогнете ми,заседна ми пилешка малка кост в гърлото,вече наистина не знам какво да правя.Трудно ми  е дори да преглъщам слюнката си.Ядох кори от хляб,но не помогна.Много благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Аз съм чувала, че се яде не кората от хляб, а средата.Опитай и дано по - бързо се оправиш, че много гадно.Успех Hug
Виж целия пост
# 2
Лекар уши нос гърло. Таксата е 20 кинта, вадят с пинсета.
Виж целия пост
# 3
 Иди на лекар веднага!
Виж целия пост
# 4
Много неприятно. Опитай да изпиеш един суров белтък. Белтъка прави филм около костта.
Ако не на лекар веднага , че е много опасно.
Виж целия пост
# 5
Не 20,200лв ще дам стига да има на кой.Работата е че съм в тъп,малък град и по това време има само Бърза помощ,която не става за нищо.Направо полудявам. #Cussing out

mimi_82 ,ядох и среда.
Виж целия пост
# 6
Жено! Всяка една бърза помощ е по- добра от стоене и вайкане.
Виж целия пост
# 7
Предварително се извинявам,че пускам тука темата,но здравния не е толкова посещан,а ми е спешно.Помогнете ми,заседна ми пилешка малка кост в гърлото,вече наистина не знам какво да правя.Трудно ми  е дори да преглъщам слюнката си.Ядох кори от хляб,но не помогна.Много благодаря предварително.
Една върху друга, двете ръце, натисни гръдната кост, за да можеш да се изкашляш! Няколко подобни движения направи!
Виж целия пост
# 8
Стига бе, викай Бърzа помощ или марш в съседния град. Това е опасно. Ако имаш проблеми с дишането, zадължително. Преz това време, ако има някой при теб, можеш да се надвесиш надолу и тоzи някой да те потупа няколко пъти (силно) между плешките. Ако обаче парчето е zаседнало, тъканта около него обикновено се подува и няма да стане.
Виж целия пост
# 9
по този начин ще предизвикаш обрано налягане, накарай някой около теб да го направи, трябва да стане рязко.
Виж целия пост
# 10
Няма значение колко голям е града....повикай бърза помощ.
Лежах в болница отделение УНГ и съм се нагледала на доста страшни гледки подобни на твоята. Така,че не умувай повече.
Виж целия пост
# 11
Чувала съм, че повръщането помагало също.  Cry
Ако има зъболекар наоколо също може да ти помогне с пинцети да извади костичката.
А ако и това няма - близък човек, въоръжен с фенер, да освети гърлото ти и да се опита да я извади от там.

Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 12
НЕ НЕ! Нищо не махайте с пенсети, проблемът не е чак толкоз голям и опасен, направи това което ти казвам!
Виж целия пост
# 13
Ти звънна ли в Бърза помощ, да  попиташ, дали могат да ти помогнат или какво ще те посъветват да направиш?
Ако не си,направи го!
Виж целия пост
# 14
Недей да предиzвикваш повръщане. Недей да полzваш пинсети. Пробвай ряzкото потупване и ако не иzлеzе, грабвай телефона.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия