ЮЛИ ни се струва тъй далече.Е ще почакаме,но с растящо под сърцето ни човече!

  • 11 443
  • 306
# 45
На мен ,ми пуснаха само кръв и урина.За венерически не ми взеха.
Може би като ида сега на 12.12.
Ей само ми се върти мисълта да ида на ехограф да се чуе сърцето ,че само глупости си мисля да се притеснявам.Не стига че и без това не спя ами и като заспя само лекари и болници сънувам.
От Бургас сме май 4 мами.По нататък може да се видим,да обменим малко инфо.Кой къде мисли да ходи на лекар и да си се знаем де. Mr. GreenДето се вика като се срещаме по улиците да се знаем.  Crazy
Виж целия пост
# 46
пух4о и аз съм на твоето мнение...
4 ли сме...патишонка,росини,ти и аз..други мами нчма ли от Бургас?? да си признават бързо...

Аз ходч при Гавазова..ти при кои ще ходиш...Коч г.с си?
Къде живееш? хаха май много подробна станах...
Виж целия пост
# 47
Дуци, термина ми е за 12.07. Стискам ти палци и чакаме новини, дано всичко е наред!!!

Благодаря за посрещането и пожеланието, и аз от своя страна желая на всички колежки безпроблемна бременност.
Аз до сега нито веднъж не съм повръщала, само ми се гади много рядко, но пък нямам апетит и даже съм свалила 2 кг. А за съня - имам леко безсъние, събуждам се много рано сутрин и през деня изобщо не спя.
Виж целия пост
# 48
Само за инфо на някой да му е пораснало корем4ето....

За 10 г.с имам завидно корем4е...Може би е от това 4е преди бчх доста слаба и сега си проли4ава папкането:)))))

Дайте мнения моля  Hug
Виж целия пост
# 49
А аз то4но в 7 седмица и няколко дни ходих за 1 път на лекар и видяхме бебон4о....

Лека бременност ти пожелавам и най-сладуркото бебон4е  Peace
Виж целия пост
# 50
mylili аз бях във 6 та седмица когато отидох за пъри път да видим дали има точица но не нищо не се видя а само след 3 дни отидох на частник където може би е по-хубава апаратурата и се видя плоден сак в 6 седмица и 6 дни а оная по-здравна каса ми каза че нямало нищо
Успех и дано всичко е наред
Виж целия пост
# 51
Само за инфо на някой да му е пораснало корем4ето....

За 10 г.с имам завидно корем4е...Може би е от това 4е преди бчх доста слаба и сега си проли4ава папкането:)))))

Дайте мнения моля  Hug
ми дааааа
и аз по-горе попитах ама никой не каза май
но да аз сиимам коремче
много малко от данките и панталоните които имам вече не ми стават
да и аз се чудих не е ли още рано но явно не е
Приятно дебелеене
Виж целия пост
# 52
mylili  още не е ли рано за тонове в 5 г.с?

Аз отидох за 1 път ш 8 г.с  и тогава видяхме тонове и плоден сак и ембрион4е...

На мен ли4но майка ми ме посъветва да отида към 8-9 г.с 4е и по-късно , за да се види нещо...Тя отишла със сестра ми ш 6 месец...(представчш ли си:)  СПоред мен трябва да си спокойна сега и вси4ко ще е наред....Отиди когато си се уговорила за 2 преглед, а през това време не се натоварвай...все пак негативните мисли те изнервят още пове4е..

Вси4ко ще е наред!!!!

Гуш от нас  Hug
Виж целия пост
# 53
мерси мерси...дано само да не ми натежи по нчкое време....

На кг не съм ка4ила много 2 кг най-много...но пък си ли4и корем4е...ве4ер е по издуто..сутрин по-спаднало...

да са ни живи и здрави бебоците, а догодина ще се ходи ан фитнессс:)))
Виж целия пост
# 54
greenbaby така си е нямам официален документ за установена бременност, защото всъщност отидох да си взема резултата от цитонамазка и казах на доктора, че имам 2 положителни теста и той ме прегледа без направление. Извика ме следващата седмица за потвърждение, пак без направление и ме прати при личната вече за ЖК. Звънях му вчера след отказа на личната и той ми отговори "ами как да ти издам документ като нямаш направление". Оф вързана работа!
Астарта ами за сменяне си е. Какво значи "ами плати си сама прегледа" като плащам осигуровки!
vesi и на мен не ми се ходи на частно, но може и да ми се наложи. Един преглед не е проблем ама ме дразнят от "здравеопазването".
mylili на мен ми видяха точицата на 4-ти ден закъснение с коремен ехограф, на 11-ти ден-плоден сак, другата седмица трябва да се чува сърчицето вече. Не се притеснявай, може овулацията ти да е била по-късно, а ако много се тревожиш отиди при друг специалист на преглед.
RKRASTEVA много вдигнал цената Давидков, аз знаех за 60 лева. Чувала съм добри отзиви и за Балев, бил втория най-добър във Варна.  Доколкото съм чела по форумите момичетата препоръчват поне веднъж да се отиде при Давидков в 16-та седмица, ако те вика по-рано било просто за да ти вземе парите. Ако не те затруднявам може да ми ипратиш координатите на Давидков на лични.
Виж целия пост
# 55
Здравейте, юлски мами! Аз писах в предната тема, да се похваля, че и аз съм от отбора Simple Smile На 25 юли ми е терминът, първа бременност ми е, на 29 години съм от София.
Дуци, успех на прегледа! Всичко ще е наред!
Аз съм  в 6-тата г.с. и другата седмица съм на преглед. Засега при мен всичко е наред, не ми се гади, спя си добре, само гърдите и зърната са станали неузнаваеми! Имам и коремче, щото иначе съм голяма дъска, та сега си личи отрано Simple Smile Чудя се, може ли да са близнаци юнаците? Или щом чичо доктор е видял само една точица на първия преглед, ще е едночко?  Heart Eyes
Като говорите за нервите - да ви се оплача вчера: Аз съм кандидат-шофьорка и вчера бях на изпит (за 4ти път, срам-не срам) и ме скъсаха и после се скъсах от рев и нерви и който не ми се мярна пред очите, онлайн или по телефона, него не направих на пистил! Голяма съм гъска! После се извиних мислено само на себе си и на бебоче, че то ние май най-много страдаме от тези нежелани пристъпи на емоции, и то отрицателни!
Ама тъпо и упорито пак се записах за изпит и сега на 19ти декември вече или го вземам, или човекът от ДАИ се разделя с живота си!  #Cussing out
хахаха! Прегръдки на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 56
Marselito добре дошла в отбора! Вече сме две с термин на една и съща дата  Laughing
Виж целия пост
# 57
Marselito добре дошла в отбора! Вече сме две с термин на една и съща дата  Laughing

Благодаря ти, Kisa05, леко бременеене ти желая, както и на всички останали! Да не се ядосваме за глупости и да си гледаме сега почивката
Виж целия пост
# 58
Добре дошли на новите Мами  bouquet
Имойте панталони нещо отесняха, може би защото и аз съм много слаба Thinkingиначе коремче....по скоро ми е подут корема от нередовния стомах Laughing

Най-много ме притесни, че днес ми е 11-ти ден закъснение, т.е. 5г.с. + 4 дни, а докторката нищо не видя на ехографа. Каза, че матката е определено бременна и лигавицата се е уголемила от прегледа в понеделник, но няма плоден сак. Мернала й се някава точица, която не била по-голяма от 2 мм, но не било плоден сак Shocked Леле, как се притесних да знаете. Възможно ли е след такова закъснение да не се вижда абсолютно нищо? Незнам дали нямаше някоя сред вас, на която видяха точицата много късно. Много ми е свита душичката. Попитах дали може да се касае за извънматочна бременност, но според нея вероятността била много малка, защото нямам болки. Ще ходя пак във вторник следобяд да ме гледа. Боже, защо всеки път трябва да има нещо нередно.

mylili, не се притеснявай още е рано!!! При мен се видя някъде около 20-ти ден закъснение Hug тогава чухме и сърчицето
Виж целия пост
# 59
Аз пък си бях с коремче и сега си го имам и дрехите все още ми стават. Може би защото преди да се окаже ,че ще имам бебе отслабнах с 10 кила Mr. Green
Усещам как ще ги наваксам бързичко ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия