Харесвате ли пончо?

  • 5 278
  • 108
# 45
Много ми е лелинско .. не ми харесва.
Виж целия пост
# 46
Всъщност разликата между пончото и пелерината каква е?  newsm78
Майка ми навремето ме обличаше във бяла пелерина, аз много я мразех (пелерината, де).
Виж целия пост
# 47
Да, харесва ми. Дъщеря ми има пончо с поло-яка и го носи от миналата зима. Аз пончо си нямам, не съм виждала по магазините.
Виж целия пост
# 48
Не харесвам одеала с дупки.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 49
Харесва ми и си оплетох дори  Flutter
Виж целия пост
# 50
Харесва ми, но досега съм нямала Tired Сега майка ми ми плете едно по модел на Нинка, дано се получи Sunglasses
Виж целия пост
# 51
Да,но съм харесла до сега само 2-3 модела.
Виж целия пост
# 52
Харесвам пончо, имам няколко модела и ги нося от време на време. Не харесвам дългите модели и прекалено дебелите подобни на черга.
Виж целия пост
# 53
Зависи. На Алекс съм й харесала и смятам да й взема, на деца определено ми харесва. На себе си може би не бих облякла. Аз имам пелерина, и нея рядко слагам макар да ми харесва, просто не се възприемам в такива дрехи.

п.п. Иля дай снимки, имаме еднакъв вкус горе - долу, ще ми е интересно да ги видя.
Виж целия пост
# 54
Иренка, ще снимам утре и ще покажа.
Виж целия пост
# 55
Не харесвам.
Виж целия пост
# 56
Да, харесвам ги и имам няколко. Плетени, рехава плетка. /Купени, естествено, няма да седна  да си ги плета/.
Виж целия пост
# 57
И откъде ги купувате?   newsm78 Защо никой не ще да си каже???  Laughing
Виж целия пост
# 58
Имам едно от Мис Сиксти от Лондон- черно, още едно черно- поло, но отворено отпред под яката- от Италия, кафяво- от Испания.  За другите- не се сещам.
Виж целия пост
# 59
Не ми харесва изобщо  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия