Без коментар!

  • 1 901
  • 25
http://dnes.dir.bg/2007/12/06/news2415914.html Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 1
Просто няма какво да кажа.Народът изтрещя ooooh!
Виж целия пост
# 2
тъкмо влизам да споделя че ми стана лошо като го прочетох
крайно време е в детските градини да има много по- строг контрол, то не бяха хапчета, не беше сода каустик  Shocked
а тая ако я хвана, жива ще я заливам със сода каустик, докато се разложи напълно  ooooh!
Виж целия пост
# 3
Наистина "без коментар"
Виж целия пост
# 4
Бих я обесила на Цариградско да изсъхне като сафрид  Sick
Виж целия пост
# 5
Бях пуснала тема преди в Нашите деца, че не намирам за добре някой непознат да дава бонбон на детето ми. Тогава ме обвиниха, че твърде много треперя над детето си и че съм обидила човека, когато съм му отказала. Та, искам да кажа, че е по-добре да си мнителен за всичко и във всеки.
Виж целия пост
# 6
за да тръгнеш да отмъщаваш по този начин, според мен не може да си съвсем наред с главата  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Съвсем ясно си представям как някой влиза в детската градина, разбира кое е шкафчето на дъщеря ми, оставя нещо вътре, което аз вечерта прибирам заедно с детето си и му давам да си пие и яде неща, които не знам как и откъде са се появили.
Друг път!
Виж целия пост
# 8
 Янита, Peace
Виж целия пост
# 9
Сега ще почистя неволно поникналият чат.

И ще споделя, че недоумявам как може да сравнявате този случай с медикаментите в детската градина.
Виж целия пост
# 10
Изроди колкото щеш!
Тъкмо вчера направих остра забележка в нашата градина, че се случва да се пускат деца да си тръгват, без учителката да види с кого. Ей тъй, просто казваш едно име на вратата и детенцето излиза след минута, непридружено Shocked Тя каза, че това е инцидентен случай и че го е пуснала сам, защото ми е чула гласа. Може и така да е. И все пак считам че е недопустимо. Всеки изрод от улицата, който знае името на детето ми, може да го вземе по този начин #Crazy Вярвам, че няма да се повтори след забележката Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Още едно време родителите ми са ме учили да не вземам нищо от непознати. И случайно намерени лакомства да не лапам. Луд народ колкото искате. Изобщо не съм учудена.
Виж целия пост
# 12
Все пак си мисля, че вината на майката не е по-малка от тази на съседката...
Виж целия пост
# 13
Преди малко го прочетох и се ококолих, кво да кажа!? #Sniper
Виж целия пост
# 14
Този народ направо пощуря вече,нямам думи  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия