Тест за бременност

  • 2 163
  • 24
Здравейте момичета дано въпроса ми да не се стори смешен,но в момента много ме вълнува и ще се радвам ако ми отговорите.Да започна с това,че през този месец съм имала сексуални контакти по време на овулация, трябваше да ми дойде на 1.12 а вече сме 7.12 и както разбирате имам съмнения,че съм бременна.имам типичните симптоми(болки в гърдите и ниско в корема),но те са ми същите и преди цикъл, та въпроса ми е дали ако сега си направя тест ще бъде достоверен(само да кажа че цикъла ми е през 32,33 дни и овулацията ми е малко по късно)и ,че с първото ми дете си направих тест на 1 ден от закъснението и беше отрицателен,а аз съм била бременна.В момента съм болна и се въздържам да пия лекарства заради това положение и искам да разбера по скоро дали има нещо или не.Само да кажа,че и друг път съм имала закъснение от 10 дни така,че да направя ли тест(и дали де покаже вярно)или да азчакам още.Предварително ви благодария!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Мисля,че  можеш да направиш тест,закъснението е достатъчно .Успех Peace
Виж целия пост
# 2
Направи тест. Laughing
Виж целия пост
# 3
Хайде направи тест - стига си се стискала  Grinning  и пиши после за резултата.... Hug
Виж целия пост
# 4
Тест,тест,тест  Oha! и после тук на отчет!
Успех и дано да е това,което искаш! Peace
Виж целия пост
# 5
И аз мисля че е време за тестче:0
Виж целия пост
# 6
Момичета,благодаря за отговорите утре сутринта ще направя теста и ще пиша резултата!!!  bouquet
Виж целия пост
# 7
Ха дано!!! Стискам палци!  Praynig
Виж целия пост
# 8
Време е вече за тестче, а ние тука сме затаили дъх и чакаме хубавите новини!!!  Praynig
Виж целия пост
# 9
Дано резултатът е положителен Praynig
Виж целия пост
# 10
Момичета,благодаря за отговорите утре сутринта ще направя теста и ще пиша резултата!!!  bouquet
аз си направих теста 2 дни преди да ми дойде и в деня, в който трябвше да ми дойде - резултата втора бледа, прозрачно розова чертичка. Извода - БРЕМЕННА СЪМ  newsm44
Хйде и утре те чакам в отчетната тема на очакващите бебоци през август
Виж целия пост
# 11
успех и от мен!
аз моят тест го направих на 1 ден от закъснението, просто нямах търпение. Тогава втората линийка беше много слаба, но после стана по-ясна.
Виж целия пост
# 12
И от мен успех с теста  Peace  Praynig Моят си направих на 3-я ден от закъснението и имах мноооого бледа втора розова линийка. Стискам палци, резултатът да е хубав  Crazy
Виж целия пост
# 13
Успех, успех, Успех.Хайде и да се похвалиш утре! EFP
Виж целия пост
# 14
Започнах с тестове още на първия ден от закъснението и до пети-шести ден ми показваше бледа чертичка. Даже не знаех как да тълкувам резултата писах в имейл на шуърчек за да обяснят и отговора беше положителен, та мисълта ми е че ще ти отчете ако си бременна колкото и бледа да е чертичката.
 Чакаме новини и стискаме палци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия