Къркате ли?

  • 7 013
  • 179
Знам че не "къркате"  Wink но все пак... какво къркате?  Laughing  Кои са любимите ви питиета?
Аз най-обичам биричка.  От твьрдите -  Уайлд търки (ама трудно го намирам) , през лятото и просташки питиета - мастика и мента в различни комбинации. Много са полезни за стомаха  Wink
А, с какво се орезилявате по форумските сбирки? Wink
Виж целия пост
# 1
Бело винце smile3520
Виж целия пост
# 2
Всичко без водка.
Едно време пък пиех само водка. Явно ми е омръзнала  Mr. Green

На форумските срещи обикновено съм на ракийка, после биричка и накрая някое коктейлче  Sunglasses
Виж целия пост
# 3
Любимото ми "къркане" от 2 години насам е Бейлис. Мъжа ми го нарича битов алкохолизъм, аз не се задълбавам толкова в мисли - просто минавйки покрай хладилника го отварям, отпивам и продължавам. Лошото на този начин на консумация е бързото и неусетно изпразване на бутилката. Laughing
Това ми напомня, че трябва да се заредя.
Виж целия пост
# 4
Поркам едно дето само лъжат че върви с д-р Рос  #Cussing outWink Joy
Виж целия пост
# 5
Jameson , но все още кърмя и сега съм на винце.
Виж целия пост
# 6
биричка, бяло вино
Виж целия пост
# 7
Не къркам. Приспива ми се от една глътка, няма смисъл Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Ракийка в домашни условия или на ресторант, а в заведения без кухня предпочитам Бейлис  smile3508 , Мартини или Блъди Мери (в краен случай) Drunk Ха наздраве!
Виж целия пост
# 9
Водка и Бейлис Peace
Виж целия пост
# 10
Вино. Червено вино. Мерло.
Виж целия пост
# 11
Водка.
Много водка.
Ама мноооооооого водка Crazy
Виж целия пост
# 12
Всичко пия без нафта, бензин, газ и препарати за мебели...  Sick само дето нещо съм изгубила тренинг и сега от едно малко ми става едно весело и драго на душата  Joy
Виж целия пост
# 13
Да, често Embarassed Но аз съм от мъжки пол и ми е позволено  Rolling Eyes
От мастика с мента боли глава. Лятото - мастика с тараторче - класика! Иначе всичко без ракия. Манияк съм на скъпия алкохол - уиски, но рядко си позволявам.
Виж целия пост
# 14
Водка.
Много водка.
Ама мноооооооого водка Crazy

Ама много ви казвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия